WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]: the voice of poland kasia markiewicz, kasia markiewicz nie żyje, kasia markiewicz koncert charytatywny, koncert pamięci kasi markiewicz kiedy w telewizji

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]

RSS 06/04/2014 14:30 Komentarze 0
Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice Of Poland 4 - nie żyje. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową. Kto wystąpił na koncercie i kiedy będzie można go obejrzeć w telewizji? 
Kasia Markiewicz / fot. voice.tvp.pl
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]
Kasia Markiewicz nie żyje. Uczestniczka The Voice Of Poland 4 przegrała blisko dwuletnią walkę z rakiem szyjki macicy. Przeżyła zaledwie 38 lat. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny, by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową, by promować wspierającą chorych i niepełnosprawnych Fundację Avalon oraz by uświadamiać o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Jak zapamiętamy uczestniczkę The Voice Of Poland?

W koncercie wzięli udział finaliści 2 i 3 edycji The Voice Of Poland - między innymi Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska czy Michał Sobierajski - a także jurorzy. Sama Kasia nie była już w stanie wziąć udziału w nagraniu.

Emisji koncertu ustalono na niedzielę, 6 kwietnia 2014 - w TVP 2 o godzinie 20:00.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show jak w klipie do Neon Lights! [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show jak w klipie do Neon Lights! [VIDEO]

Pokazy fontann w Warszawie 2015 startują już od 1 maja. W jakie dni i o której godzinie fontanny w Warszawie w okresie lato 2015 będą serwować świetlne show? Wszystko o funkcjonowaniu Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie na ESKA.pl. Gotowi na pokaz rodem z teledysku do Neon Lights?  
21/04/2015 15:05
Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]

Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z części humanistycznej na naszej stronie chwilę po pierwszej części sprawdzianu. Serwujemy odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z polskiego + odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z historii i WOS-u. Czy po sprawdzeniu odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 piszący zasłużą na brawa?
21/04/2015 14:41
Dzień Ziemi 2015: kiedy idziemy sprzątać świat? Odpowiedź i eko piosenki na ESKA.pl
0

Dzień Ziemi 2015: kiedy idziemy sprzątać świat? Odpowiedź i eko piosenki na ESKA.pl

Dzień Ziemi 2015: kiedy idziemy sprzątać świat? Czy Dzień Ziemi to to samo co akcja 'Sprzątanie Świata'. Czy w Dniu Ziemi odwołane są zajęcia lekcyjne? Sprawdzamy wszystkie informacje na temat Dnia Ziemi 2015 na ESKA.pl 
21/04/2015 14:34
Piosenki Artura Andrusa: czy zaśpiewa jedną z nich u Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015? [VIDEO]
0

Piosenki Artura Andrusa: czy zaśpiewa jedną z nich u Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015? [VIDEO]

Piosenki Artura Andrusa z jego płyt mają swoich wiernych fanów a tych może przybyć po wizycie artysty w Kuba Wojewódzki Show. Przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015 z Arturem Andrusem kawałki kabareciarza do posłuchania na ESKA.pl. Czy zaśpiewa jeden z nich na kanapach w talk-show Wojewódzkiego?
21/04/2015 14:00
Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 13:36
Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl
0

Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl

Eminem - Speedom: raper po raz kolejny udowadnia, że w szybkości rapowania nie ma sobie równych. Nowa kolaboracja Eminema, tym razem Tech N9ne zaowocowała niezwykle szybkim utworem. Nowa piosenka Eminema do odsłuchania na ESKA.pl 
21/04/2015 13:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska