Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]: the voice of poland kasia markiewicz, kasia markiewicz nie żyje, kasia markiewicz koncert charytatywny, koncert pamięci kasi markiewicz kiedy w telewizji

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]

RSS 06/04/2014 14:30 Komentarze 0
Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice Of Poland 4 - nie żyje. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową. Kto wystąpił na koncercie i kiedy będzie można go obejrzeć w telewizji? 
Kasia Markiewicz / fot. voice.tvp.pl
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]
Kasia Markiewicz nie żyje. Uczestniczka The Voice Of Poland 4 przegrała blisko dwuletnią walkę z rakiem szyjki macicy. Przeżyła zaledwie 38 lat. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny, by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową, by promować wspierającą chorych i niepełnosprawnych Fundację Avalon oraz by uświadamiać o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Jak zapamiętamy uczestniczkę The Voice Of Poland?

W koncercie wzięli udział finaliści 2 i 3 edycji The Voice Of Poland - między innymi Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska czy Michał Sobierajski - a także jurorzy. Sama Kasia nie była już w stanie wziąć udziału w nagraniu.

Emisji koncertu ustalono na niedzielę, 6 kwietnia 2014 - w TVP 2 o godzinie 20:00.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty [VIDEO]

Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty aktora jest już gotowy. Aktor M jak Miłość ma ogromny potencjał wokalny, a do tego jest mega HOT! 
05/07/2015 17:27
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
1

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
05/07/2015 17:16
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
05/07/2015 16:37
Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?
0

Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?

Baseny odkryte w Warszawie 2015 - pora rozpocząć letni sezon! Gdzie szukać ochłody podczas upałów w Warszawie? Waves after Waves na ESKA.pl 
05/07/2015 16:30
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - doodle i piłkarskie hity!
0

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - doodle i piłkarskie hity!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 zasłużyły na własne google doodle, my zaś w ramach dopingu przygotowaliśmy playlistę muzycznych hitów związanych z piłką nożną. Posłuchaj i wpraw się w odpowiedni nastrój! 
05/07/2015 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska