Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]: the voice of poland kasia markiewicz, kasia markiewicz nie żyje, kasia markiewicz koncert charytatywny, koncert pamięci kasi markiewicz kiedy w telewizji

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]

RSS 06/04/2014 14:30 Komentarze 0
Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice Of Poland 4 - nie żyje. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową. Kto wystąpił na koncercie i kiedy będzie można go obejrzeć w telewizji? 
Kasia Markiewicz / fot. voice.tvp.pl
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]
Kasia Markiewicz nie żyje. Uczestniczka The Voice Of Poland 4 przegrała blisko dwuletnią walkę z rakiem szyjki macicy. Przeżyła zaledwie 38 lat. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny, by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową, by promować wspierającą chorych i niepełnosprawnych Fundację Avalon oraz by uświadamiać o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Jak zapamiętamy uczestniczkę The Voice Of Poland?

W koncercie wzięli udział finaliści 2 i 3 edycji The Voice Of Poland - między innymi Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska czy Michał Sobierajski - a także jurorzy. Sama Kasia nie była już w stanie wziąć udziału w nagraniu.

Emisji koncertu ustalono na niedzielę, 6 kwietnia 2014 - w TVP 2 o godzinie 20:00.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
27/05/2015 17:17
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 17:17
Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
27/05/2015 17:01
Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:48
Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
1

Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:46
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska