WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]: the voice of poland kasia markiewicz, kasia markiewicz nie żyje, kasia markiewicz koncert charytatywny, koncert pamięci kasi markiewicz kiedy w telewizji

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]

RSS 06/04/2014 14:30 Komentarze
Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice Of Poland 4 - nie żyje. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową. Kto wystąpił na koncercie i kiedy będzie można go obejrzeć w telewizji? 
Kasia Markiewicz / fot. voice.tvp.pl
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]
Kasia Markiewicz nie żyje. Uczestniczka The Voice Of Poland 4 przegrała blisko dwuletnią walkę z rakiem szyjki macicy. Przeżyła zaledwie 38 lat. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny, by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową, by promować wspierającą chorych i niepełnosprawnych Fundację Avalon oraz by uświadamiać o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Jak zapamiętamy uczestniczkę The Voice Of Poland?

W koncercie wzięli udział finaliści 2 i 3 edycji The Voice Of Poland - między innymi Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska czy Michał Sobierajski - a także jurorzy. Sama Kasia nie była już w stanie wziąć udziału w nagraniu.

Emisji koncertu ustalono na niedzielę, 6 kwietnia 2014 - w TVP 2 o godzinie 20:00.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ataki paniki na koncercie Little Mix. Co się stało?
0

Ataki paniki na koncercie Little Mix. Co się stało?

Organizatorzy koncertu Little Mix wydali oświadczenie po tym jak wielu rodziców doniosło o obrażeniach swoich dzieci podczas imprezy.
27/06/2017 10:53
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA