WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO] - Kasia Markiewicz nie żyje

Tagi związane z Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]: the voice of poland kasia markiewicz, kasia markiewicz nie żyje, kasia markiewicz koncert charytatywny, koncert pamięci kasi markiewicz kiedy w telewizji

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]

RSS 06/04/2014 14:30 Komentarze
Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice Of Poland 4 - nie żyje. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową. Kto wystąpił na koncercie i kiedy będzie można go obejrzeć w telewizji? 
Kasia Markiewicz / fot. voice.tvp.pl
Ilustracja do artykułu: Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i uczestników The Voice Of Poland. Kiedy oglądać w telewizji? [VIDEO]
Kasia Markiewicz nie żyje. Uczestniczka The Voice Of Poland 4 przegrała blisko dwuletnią walkę z rakiem szyjki macicy. Przeżyła zaledwie 38 lat. Jeszcze za życia Kasi producenci programu The Voice zorganizowali koncert charytatywny, by wspierać Kasię i innych walczących z chorobą nowotworową, by promować wspierającą chorych i niepełnosprawnych Fundację Avalon oraz by uświadamiać o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Jak zapamiętamy uczestniczkę The Voice Of Poland?

W koncercie wzięli udział finaliści 2 i 3 edycji The Voice Of Poland - między innymi Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska czy Michał Sobierajski - a także jurorzy. Sama Kasia nie była już w stanie wziąć udziału w nagraniu.

Emisji koncertu ustalono na niedzielę, 6 kwietnia 2014 - w TVP 2 o godzinie 20:00.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016