Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO] - Prism Katy Perry: full album - cała płyta pop gwiazdy do odsłuchu na ESKA.pl! Kiedy premiera? [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]: katy perry, nowa płyta katy perry, katy perry 2013, katy perry nowe piosenki 2013, katy perry prism full album, katy perry prism cała płyta, katy perry prism posłuchaj, katy perry prism premiera, katy perry prism okładka

Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]

RSS 18/10/2013 17:28 Komentarze 0

Katy Perry PRISM w wersji full album zaserwowała swoim fanom na oficjalnej stronie na kilka dni przed premierą. Cała nowa płyta Katy Perry do odsłuchu także na ESKA.pl. Jak podobają się Wam nowe piosenki pop gwiazdy na 2013 rok? Posłuchajcie i sprawdźcie datę premiery Prism już teraz!

okładka do Prism Katy Perry / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]
Prism Katy Perry, czyli nowa płyta wokalistki z jej piosenkami na 2013 rok, w całości została udostępniona przez samą wokalistkę na jej stronie internetowej na kilka dni przed premierą krążka. Prism w wersji full album w sieci ma zachęcić fanów Katy i przekonać nowych słuchaczy, że 22 października 2013 roku warto kupić płytę w wersji fizycznej lub na iTunes - nie dostaniemy kota w worku ;).



Jeśli chodzi o nowe piosenki Katy Perry to w nagraniach na Prism wyraźnie czuć inspiracje latami 90. w popie. Kawałki takie jak Walking On Air czy też Dark Hore wybrane na promo single i szalejące w sieci na długo przed wydaniem Prism idealnie oddały klimat longplay'a.


Głównymi singlami jak na razie zostały dwa numery: znane nam wszystkim Roar i zupełnie świeże Unconditionally. Która z nowych piosenek Katy Perry powinna doczekać się jeszcze teledysku? Typujcie kandydatów na trzeci singiel z Prism w komentarzach i czacie poniżej.

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska