WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO] - Prism Katy Perry: full album - cała płyta pop gwiazdy do odsłuchu na ESKA.pl! Kiedy premiera? [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]: katy perry, nowa płyta katy perry, katy perry 2013, katy perry nowe piosenki 2013, katy perry prism full album, katy perry prism cała płyta, katy perry prism posłuchaj, katy perry prism premiera, katy perry prism okładka

Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]

RSS 18/10/2013 17:28 Komentarze 0

Katy Perry PRISM w wersji full album zaserwowała swoim fanom na oficjalnej stronie na kilka dni przed premierą. Cała nowa płyta Katy Perry do odsłuchu także na ESKA.pl. Jak podobają się Wam nowe piosenki pop gwiazdy na 2013 rok? Posłuchajcie i sprawdźcie datę premiery Prism już teraz!

okładka do Prism Katy Perry / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]
Prism Katy Perry, czyli nowa płyta wokalistki z jej piosenkami na 2013 rok, w całości została udostępniona przez samą wokalistkę na jej stronie internetowej na kilka dni przed premierą krążka. Prism w wersji full album w sieci ma zachęcić fanów Katy i przekonać nowych słuchaczy, że 22 października 2013 roku warto kupić płytę w wersji fizycznej lub na iTunes - nie dostaniemy kota w worku ;).



Jeśli chodzi o nowe piosenki Katy Perry to w nagraniach na Prism wyraźnie czuć inspiracje latami 90. w popie. Kawałki takie jak Walking On Air czy też Dark Hore wybrane na promo single i szalejące w sieci na długo przed wydaniem Prism idealnie oddały klimat longplay'a.


Głównymi singlami jak na razie zostały dwa numery: znane nam wszystkim Roar i zupełnie świeże Unconditionally. Która z nowych piosenek Katy Perry powinna doczekać się jeszcze teledysku? Typujcie kandydatów na trzeci singiel z Prism w komentarzach i czacie poniżej.

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
28/02/2015 12:00
Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a
0

Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a

Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka nie żyje. Aktor Leonard Nimoy zmarł w wieku 83 lat. Informację o śmierci potwierdziła żona aktora - Susan Bay Nimoy. Leonard Nimoy cierpiał na przewlekłą chorobę płuc. Postać Spocka była uwielbiana przez wiele gwiazd muzycznych. Zobacz, które z nich złożyły kondolencje po śmierci Leonarda Nimoya
28/02/2015 11:59
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek już niedługo zaliczy swoją premierę. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jak zapowiada się nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
28/02/2015 11:51
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
28/02/2015 09:41
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
28/02/2015 09:28
Falun 2015: gdzie oglądać skoki narciarskie i biegi 28.02.2015, o której godzinie i kto startuje z Polaków? Czy tym  razem Polacy będą Stronger?
0

Falun 2015: gdzie oglądać skoki narciarskie i biegi 28.02.2015, o której godzinie i kto startuje z Polaków? Czy tym razem Polacy będą Stronger?

Mistrzostwa Świata w Falun 2015: w nadchodzący weekend 28.02.2015 czeka nas ostatnia prosta mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. W sobotę 28 lutego 2015 odbędą się skoki drużynowe mężczyzn, sprint drużynowy w kombinacji norweskiej oraz biegi narciarskie kobiet i mężczyzn. O której oglądać transmisję na żywo skoków narciarskich oraz biegów narciarskich z 28.02.2015? Kto z Polaków startuje w przedostatnim dniu MŚ w Falun 2015? Sprawdź na ESKA.pl 
28/02/2015 06:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]