WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO] - Prism Katy Perry: full album - cała płyta pop gwiazdy do odsłuchu na ESKA.pl! Kiedy premiera? [AUDIO]

Tagi związane z Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]: katy perry, nowa płyta katy perry, katy perry 2013, katy perry nowe piosenki 2013, katy perry prism full album, katy perry prism cała płyta, katy perry prism posłuchaj, katy perry prism premiera, katy perry prism okładka

Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]

RSS 18/10/2013 17:28 Komentarze

Katy Perry PRISM w wersji full album zaserwowała swoim fanom na oficjalnej stronie na kilka dni przed premierą. Cała nowa płyta Katy Perry do odsłuchu także na ESKA.pl. Jak podobają się Wam nowe piosenki pop gwiazdy na 2013 rok? Posłuchajcie i sprawdźcie datę premiery Prism już teraz!

okładka do Prism Katy Perry / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]
Prism Katy Perry, czyli nowa płyta wokalistki z jej piosenkami na 2013 rok, w całości została udostępniona przez samą wokalistkę na jej stronie internetowej na kilka dni przed premierą krążka. Prism w wersji full album w sieci ma zachęcić fanów Katy i przekonać nowych słuchaczy, że 22 października 2013 roku warto kupić płytę w wersji fizycznej lub na iTunes - nie dostaniemy kota w worku ;).



Jeśli chodzi o nowe piosenki Katy Perry to w nagraniach na Prism wyraźnie czuć inspiracje latami 90. w popie. Kawałki takie jak Walking On Air czy też Dark Hore wybrane na promo single i szalejące w sieci na długo przed wydaniem Prism idealnie oddały klimat longplay'a.


Głównymi singlami jak na razie zostały dwa numery: znane nam wszystkim Roar i zupełnie świeże Unconditionally. Która z nowych piosenek Katy Perry powinna doczekać się jeszcze teledysku? Typujcie kandydatów na trzeci singiel z Prism w komentarzach i czacie poniżej.

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!
0

Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!

Rihanna przeciwniczką Pokemon Go. Jeżeli wybieracie się na koncert RiRi w Warszawie pamiętajcie, by nie grać wtedy w Pokemony. Grając podczas koncertu możecie narazić się artystce.
26/07/2016 13:44
5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!
0

5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!

5 Seconds Of Summer zaprezentowali teledysk do Girls Talk Boys. Wychodzi na to, że zespół z Australii ma kolejny HIT! Wideo do piosenki z filmu Ghosbusters do obejrzenia na ESKA.pl!
26/07/2016 13:37
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
26/07/2016 13:02
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
26/07/2016 12:58
Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła
0

Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła

Śpiewająca zakonnica wystąpiła w Polsce w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016. Cristina Scuccia dała popis swoich umiejętności podczas koncertu Singing Europe. Jak wypadła? Jak zwykle fenomenalnie!
26/07/2016 12:46
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...