WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO] - Prism Katy Perry: full album - cała płyta pop gwiazdy do odsłuchu na ESKA.pl! Kiedy premiera? [AUDIO]

Tagi związane z Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]: katy perry, nowa płyta katy perry, katy perry 2013, katy perry nowe piosenki 2013, katy perry prism full album, katy perry prism cała płyta, katy perry prism posłuchaj, katy perry prism premiera, katy perry prism okładka

Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]

RSS 18/10/2013 17:28 Komentarze

Katy Perry PRISM w wersji full album zaserwowała swoim fanom na oficjalnej stronie na kilka dni przed premierą. Cała nowa płyta Katy Perry do odsłuchu także na ESKA.pl. Jak podobają się Wam nowe piosenki pop gwiazdy na 2013 rok? Posłuchajcie i sprawdźcie datę premiery Prism już teraz!

okładka do Prism Katy Perry / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]
Prism Katy Perry, czyli nowa płyta wokalistki z jej piosenkami na 2013 rok, w całości została udostępniona przez samą wokalistkę na jej stronie internetowej na kilka dni przed premierą krążka. Prism w wersji full album w sieci ma zachęcić fanów Katy i przekonać nowych słuchaczy, że 22 października 2013 roku warto kupić płytę w wersji fizycznej lub na iTunes - nie dostaniemy kota w worku ;).



Jeśli chodzi o nowe piosenki Katy Perry to w nagraniach na Prism wyraźnie czuć inspiracje latami 90. w popie. Kawałki takie jak Walking On Air czy też Dark Hore wybrane na promo single i szalejące w sieci na długo przed wydaniem Prism idealnie oddały klimat longplay'a.


Głównymi singlami jak na razie zostały dwa numery: znane nam wszystkim Roar i zupełnie świeże Unconditionally. Która z nowych piosenek Katy Perry powinna doczekać się jeszcze teledysku? Typujcie kandydatów na trzeci singiel z Prism w komentarzach i czacie poniżej.

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program