WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO] - Prism Katy Perry: full album - cała płyta pop gwiazdy do odsłuchu na ESKA.pl! Kiedy premiera? [AUDIO]

Tagi związane z Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]: katy perry, nowa płyta katy perry, katy perry 2013, katy perry nowe piosenki 2013, katy perry prism full album, katy perry prism cała płyta, katy perry prism posłuchaj, katy perry prism premiera, katy perry prism okładka

Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]

RSS 18/10/2013 17:28 Komentarze

Katy Perry PRISM w wersji full album zaserwowała swoim fanom na oficjalnej stronie na kilka dni przed premierą. Cała nowa płyta Katy Perry do odsłuchu także na ESKA.pl. Jak podobają się Wam nowe piosenki pop gwiazdy na 2013 rok? Posłuchajcie i sprawdźcie datę premiery Prism już teraz!

okładka do Prism Katy Perry / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Katy Perry PRISM: cała płyta, czyli wszystkie nowe piosenki Katy na 2013 rok już są! Posłuchaj [AUDIO]
Prism Katy Perry, czyli nowa płyta wokalistki z jej piosenkami na 2013 rok, w całości została udostępniona przez samą wokalistkę na jej stronie internetowej na kilka dni przed premierą krążka. Prism w wersji full album w sieci ma zachęcić fanów Katy i przekonać nowych słuchaczy, że 22 października 2013 roku warto kupić płytę w wersji fizycznej lub na iTunes - nie dostaniemy kota w worku ;).



Jeśli chodzi o nowe piosenki Katy Perry to w nagraniach na Prism wyraźnie czuć inspiracje latami 90. w popie. Kawałki takie jak Walking On Air czy też Dark Hore wybrane na promo single i szalejące w sieci na długo przed wydaniem Prism idealnie oddały klimat longplay'a.


Głównymi singlami jak na razie zostały dwa numery: znane nam wszystkim Roar i zupełnie świeże Unconditionally. Która z nowych piosenek Katy Perry powinna doczekać się jeszcze teledysku? Typujcie kandydatów na trzeci singiel z Prism w komentarzach i czacie poniżej.

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?
0

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

EUROWIZJA 2016: Ukraina wielkim zwycięzcą, ale i Polska zaliczyła imponujący skok z przedostatniego (głosowanie jury) na 8. miejsce. Które miejsce zajął Michał Szpak? Poznaj pełną punktację Eurowizji w Szwecji.
18/05/2016 08:02
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 09:42
Ursynalia 2016: - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Ursynalia 2016: - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Ursynalia 2016 coraz bliżej. Zastanawiacie się kto wystąpi podczas jednego z największych studenckich festiwali w Europie? Chcielibyście też poznać ceny biletów, które pozwolą wam wziąć udział tym wydarzeniu? Niezbędne informacje znajdziecie na EKSA.pl  
24/05/2016 09:35
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?
0

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

To jest tak śmieszne, że licznik oglądających już dawno się zaciął! 50 mln w jeden dzień, 50 w drugi - sprawdź, z czego śmieje się cały świat! Uwaga, zaraźliwe!
24/05/2016 09:04
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?

Gdzie i kiedy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016? Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice jak co roku przejmują się ilością zdobytych punktów. Specjalnie dla nich podajemy termin ogłaszania wyników oraz przekazania szkołom zaświadczeń. Sprawdź szczegóły, nie stresuj się i oglądaj teledysk do hitu Waiting na ESKA.pl
24/05/2016 08:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
23/05/2016 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

18/05/2016 17:05

0
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

18/05/2016 08:02

0
Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

17/05/2016 15:59

0
Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

17/05/2016 14:44

0
Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

13/05/2016 11:14

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA