Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO] - Koncert Justina Biebera w Polsce w 2014 roku coraz pewniejszy? Justin tęskni za polskimi fanami! Mamy dowody [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]: justin bieber, justin bieber w polsce, akcje beliebers, drugi koncert justina biebera w polsce, koncert justina biebera w polsce 2014, justin bieber instagram, justin bieber rihanna, akcja hello poland

Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]

RSS 16/07/2013 12:15 Komentarze 0

Liczysz na koncert Justina Biebera w Polsce w 2014 roku? Polscy fani stanęli przed kolejną okazją zaproszenia Justina do naszego kraju. Pop gwiazda wrzuciła na Instagrama pewne zdjęcie, które zostało wykonane w Trójmieście. Kto na nim jest? Kiedy zostało wykonane? O co chodzi w akcji 'hello Poland'?  Więcej już teraz na ESKA.pl!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]
Akcja Beliebers 'hello Poland' na Instagramie Justina Biebera to szansa na zaproszenie pop gwiazdy na koncert do Polski w 2014 roku. Dlaczego polscy fani piszą pod zdjęciem Justina 'hello Poland'? Wokalista zamieścił na Instagramie fotę Rihanny zaraz po wylądowaniu w Trójmieście przed jej koncertem w Gdyni, którą to przywitała się z Polakami. Justin z kolei docenił look piosenkarki, stąd jej zdjęcie na jego profilu.

>>> Nowa piosenka Justina Biebera Heartbreaker w reklamie perfum The Key! Posłuchaj i zobacz spot [VIDEO]

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji i pomóc polskim Beliebers dać się zauważyć Justinowi na jego Instagramie? Wystarczy zalogować się na swój profil i skomentować 'hello Poland'. Zrobimy Justinowi lekki spam pod zdjęciem! - napisali żartobliwie administratorzy facebookowego fanclubu Justin Bieber - Poland.


Czy Justin Bieber odpowie na komentarze polskich fanów? ESKA.pl trzyma kciuki i zaprasza do udziału w akcji. Kto wie, może w ten sposób wokalista poczuje się zaproszony na kolejny koncert do Polski :).


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



>>> Aktor Glee nie żyje - jak zareagowały gwiazdy?

JB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska