WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO] - Koncert Justina Biebera w Polsce w 2014 roku coraz pewniejszy? Justin tęskni za polskimi fanami! Mamy dowody [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]: justin bieber, justin bieber w polsce, akcje beliebers, drugi koncert justina biebera w polsce, koncert justina biebera w polsce 2014, justin bieber instagram, justin bieber rihanna, akcja hello poland

Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]

RSS 16/07/2013 12:15 Komentarze

Liczysz na koncert Justina Biebera w Polsce w 2014 roku? Polscy fani stanęli przed kolejną okazją zaproszenia Justina do naszego kraju. Pop gwiazda wrzuciła na Instagrama pewne zdjęcie, które zostało wykonane w Trójmieście. Kto na nim jest? Kiedy zostało wykonane? O co chodzi w akcji 'hello Poland'?  Więcej już teraz na ESKA.pl!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]
Akcja Beliebers 'hello Poland' na Instagramie Justina Biebera to szansa na zaproszenie pop gwiazdy na koncert do Polski w 2014 roku. Dlaczego polscy fani piszą pod zdjęciem Justina 'hello Poland'? Wokalista zamieścił na Instagramie fotę Rihanny zaraz po wylądowaniu w Trójmieście przed jej koncertem w Gdyni, którą to przywitała się z Polakami. Justin z kolei docenił look piosenkarki, stąd jej zdjęcie na jego profilu.

>>> Nowa piosenka Justina Biebera Heartbreaker w reklamie perfum The Key! Posłuchaj i zobacz spot [VIDEO]

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji i pomóc polskim Beliebers dać się zauważyć Justinowi na jego Instagramie? Wystarczy zalogować się na swój profil i skomentować 'hello Poland'. Zrobimy Justinowi lekki spam pod zdjęciem! - napisali żartobliwie administratorzy facebookowego fanclubu Justin Bieber - Poland.


Czy Justin Bieber odpowie na komentarze polskich fanów? ESKA.pl trzyma kciuki i zaprasza do udziału w akcji. Kto wie, może w ten sposób wokalista poczuje się zaproszony na kolejny koncert do Polski :).


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



>>> Aktor Glee nie żyje - jak zareagowały gwiazdy?

JB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 20:39
Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?
0

Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?

Majówka to dobry czas na trochę odpoczynku lub jakiś ciekawy wyjazd. Nie masz jeszcze planów na długi weekend 2016? Marzy Ci się chwila wytchnienia z dobrym filmem? To idealnie, ponieważ na ESKA.pl mamy dla Was program TV, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
02/05/2016 19:56
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/05/2016 19:17
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 19:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

02/05/2016 15:19

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA