WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO] - Koncert Justina Biebera w Polsce w 2014 roku coraz pewniejszy? Justin tęskni za polskimi fanami! Mamy dowody [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]: justin bieber, justin bieber w polsce, akcje beliebers, drugi koncert justina biebera w polsce, koncert justina biebera w polsce 2014, justin bieber instagram, justin bieber rihanna, akcja hello poland

Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]

RSS 16/07/2013 12:15 Komentarze 0

Liczysz na koncert Justina Biebera w Polsce w 2014 roku? Polscy fani stanęli przed kolejną okazją zaproszenia Justina do naszego kraju. Pop gwiazda wrzuciła na Instagrama pewne zdjęcie, które zostało wykonane w Trójmieście. Kto na nim jest? Kiedy zostało wykonane? O co chodzi w akcji 'hello Poland'?  Więcej już teraz na ESKA.pl!

Justin Bieber / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber chce wrócić do Polski na koncert w 2014 roku! Dowód? Zobaczcie, co ma na Instagramie [VIDEO]
Akcja Beliebers 'hello Poland' na Instagramie Justina Biebera to szansa na zaproszenie pop gwiazdy na koncert do Polski w 2014 roku. Dlaczego polscy fani piszą pod zdjęciem Justina 'hello Poland'? Wokalista zamieścił na Instagramie fotę Rihanny zaraz po wylądowaniu w Trójmieście przed jej koncertem w Gdyni, którą to przywitała się z Polakami. Justin z kolei docenił look piosenkarki, stąd jej zdjęcie na jego profilu.

>>> Nowa piosenka Justina Biebera Heartbreaker w reklamie perfum The Key! Posłuchaj i zobacz spot [VIDEO]

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji i pomóc polskim Beliebers dać się zauważyć Justinowi na jego Instagramie? Wystarczy zalogować się na swój profil i skomentować 'hello Poland'. Zrobimy Justinowi lekki spam pod zdjęciem! - napisali żartobliwie administratorzy facebookowego fanclubu Justin Bieber - Poland.


Czy Justin Bieber odpowie na komentarze polskich fanów? ESKA.pl trzyma kciuki i zaprasza do udziału w akcji. Kto wie, może w ten sposób wokalista poczuje się zaproszony na kolejny koncert do Polski :).


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



>>> Aktor Glee nie żyje - jak zareagowały gwiazdy?

JB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po pierwszej połowie to 13:13. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 15:24
Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi u boku Katy Perry podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz potwierdził informacje dot. swego udziału na imprezie Super Bowl na Twitterze
01/02/2015 14:35
Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]
0

Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]

Występy muzyczne na Super Bowl zawsze przechodzą do historii. Podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych występują największe gwiazdy muzyczne. Które z nich zrobił naprawdę niezapomniany show? Na ESKA.pl znajdziecie wybór najciekawszych występów muzycznych podczas Super Bowl. Sprawdź zanim na scenie Super Bowl 2015 pojawi się Katy Perry
01/02/2015 14:11
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
01/02/2015 10:57
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
01/02/2015 10:48
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 10:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska