WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO] - Płyta Jamesa Arthura: kiedy premiera albumu James Arthur? Sprawdź datę i zobacz tracklistę [VIDEO]

Tagi związane z James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]: james arthur, james arthur 2013, nowa płyta jamesa arthura, james arthur płyta, james arthur tracklista płyty, james arthur data premiery płyty, james arthur okładka płyty

James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/10/2013 14:34 Komentarze

Znamy szczegóły płyty Jamesa Arthura zatytułowanej po prostu James Arthur: okładka, data premiery krążka i pełna tracklista do sprawdzenia na ESKA.pl. Ile piosenek zasili debiutancki album zwycięzcy 9. edycji X Factor UK? Zobacz już teraz!

okładka płyty James Arthur / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]
James Arthur to płyta Jamesa Arthura, którą zadebiutuje na rynku wydawniczym jeśli chodzi o półki z longplay'ami. Fani wokalisty na początku października 2013 roku mogą już nacieszyć oczy okładką krążka, którą prezentujemy powyżej.

Znamy też datę premiery albumu James Arthur i tracklistę pierwszej płyty zwycięzcy 9. edycji X Factor UK. Krążek pojawi się w sklepach 4 października, a w Polsce będzie dostępny dzień później. Lista piosenek na James Arthur do sprawdzenia poniżej.

CD1:

1. You're Nobody 'Til Somebody Loves You
2. Get Down
3. New Tattoo
4. Impossible
5. Lie Down
6. Recovery
7. Roses
8. Supposed
9. Suicide
10. Is This Love?
11. Certain Things
12. Smoke Clouds
13. Flyin'

CD2 (tylko w wersji deluxe):

1. Emergency
2. You're Nobody 'Til Somebody Loves You (acoustic version)
3. Impossible (acoustic version)
4. Get Down (acoustic version)
5. Supposed (acoustic version)


Jak na razie singlami promującymi debiutancki album Jamesa Arthura zostały grane na całym świecie Impossible i zupełnie świeże You're Nobody 'Til Somebody Loves You, do którego teledysk do zobaczenia na ESKA.pl.


Zobacz You're Nobody 'Til Somebody Loves You - James Arthur!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!
0

Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!

Koncert Adama Lamberta w Warszawie 2016 będzie niezapomniany. Stanie się tak ze względu na znakomite piosenki z płyty The Original High, ale także dzięki polskim fanom, którzy przygotowali dla wokalisty miłe niespodzianki. Jakie akcje fanowskie odbędą się podczas występu w Polsce? Dowiedz się i przygotuj dzięki ESKA.pl!
29/04/2016 23:44
Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
0

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo już teraz na ESKA.pl. Co zobaczymy w najbliższym odcinku muzycznego show? Kto wygra tym razem?
29/04/2016 23:43
Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!
0

Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!

Majówka 2016 zbliża się wielkimi krokami. Zostajesz w Warszawie lub planujesz ją odwiedzić podczas długiego weekendu? Na ESKA.pl sprawdź, co będzie się działo w Warszawie podczas majówki 2016.
29/04/2016 23:41
Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?
0

Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?

Koncert Adama Lamberta w Warszawie cieszy się dużym zainteresowaniem. 30 kwietnia Lambert w Polsce 2016 da występ w ramach The Original High Tour. Gdzie zatrzyma się obecny wokalista Queen? W którym hotelu będzie spał? Listę miejsc podrzucamy Wam na ESKA.pl!
29/04/2016 23:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

29/04/2016 14:14

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA