WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO] - Płyta Jamesa Arthura: kiedy premiera albumu James Arthur? Sprawdź datę i zobacz tracklistę [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]: james arthur, james arthur 2013, nowa płyta jamesa arthura, james arthur płyta, james arthur tracklista płyty, james arthur data premiery płyty, james arthur okładka płyty

James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/10/2013 14:34 Komentarze 0

Znamy szczegóły płyty Jamesa Arthura zatytułowanej po prostu James Arthur: okładka, data premiery krążka i pełna tracklista do sprawdzenia na ESKA.pl. Ile piosenek zasili debiutancki album zwycięzcy 9. edycji X Factor UK? Zobacz już teraz!

okładka płyty James Arthur / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]
James Arthur to płyta Jamesa Arthura, którą zadebiutuje na rynku wydawniczym jeśli chodzi o półki z longplay'ami. Fani wokalisty na początku października 2013 roku mogą już nacieszyć oczy okładką krążka, którą prezentujemy powyżej.

Znamy też datę premiery albumu James Arthur i tracklistę pierwszej płyty zwycięzcy 9. edycji X Factor UK. Krążek pojawi się w sklepach 4 października, a w Polsce będzie dostępny dzień później. Lista piosenek na James Arthur do sprawdzenia poniżej.

CD1:

1. You're Nobody 'Til Somebody Loves You
2. Get Down
3. New Tattoo
4. Impossible
5. Lie Down
6. Recovery
7. Roses
8. Supposed
9. Suicide
10. Is This Love?
11. Certain Things
12. Smoke Clouds
13. Flyin'

CD2 (tylko w wersji deluxe):

1. Emergency
2. You're Nobody 'Til Somebody Loves You (acoustic version)
3. Impossible (acoustic version)
4. Get Down (acoustic version)
5. Supposed (acoustic version)


Jak na razie singlami promującymi debiutancki album Jamesa Arthura zostały grane na całym świecie Impossible i zupełnie świeże You're Nobody 'Til Somebody Loves You, do którego teledysk do zobaczenia na ESKA.pl.


Zobacz You're Nobody 'Til Somebody Loves You - James Arthur!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
30/01/2015 21:58
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska