WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO] - Płyta Jamesa Arthura: kiedy premiera albumu James Arthur? Sprawdź datę i zobacz tracklistę [VIDEO]

Tagi związane z James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]: james arthur, james arthur 2013, nowa płyta jamesa arthura, james arthur płyta, james arthur tracklista płyty, james arthur data premiery płyty, james arthur okładka płyty

James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/10/2013 14:34 Komentarze

Znamy szczegóły płyty Jamesa Arthura zatytułowanej po prostu James Arthur: okładka, data premiery krążka i pełna tracklista do sprawdzenia na ESKA.pl. Ile piosenek zasili debiutancki album zwycięzcy 9. edycji X Factor UK? Zobacz już teraz!

okładka płyty James Arthur / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: James Arthur płyta: data premiery, tracklista i okładka debiutanckiego krążka Jamesa na ESKA.pl [VIDEO]
James Arthur to płyta Jamesa Arthura, którą zadebiutuje na rynku wydawniczym jeśli chodzi o półki z longplay'ami. Fani wokalisty na początku października 2013 roku mogą już nacieszyć oczy okładką krążka, którą prezentujemy powyżej.

Znamy też datę premiery albumu James Arthur i tracklistę pierwszej płyty zwycięzcy 9. edycji X Factor UK. Krążek pojawi się w sklepach 4 października, a w Polsce będzie dostępny dzień później. Lista piosenek na James Arthur do sprawdzenia poniżej.

CD1:

1. You're Nobody 'Til Somebody Loves You
2. Get Down
3. New Tattoo
4. Impossible
5. Lie Down
6. Recovery
7. Roses
8. Supposed
9. Suicide
10. Is This Love?
11. Certain Things
12. Smoke Clouds
13. Flyin'

CD2 (tylko w wersji deluxe):

1. Emergency
2. You're Nobody 'Til Somebody Loves You (acoustic version)
3. Impossible (acoustic version)
4. Get Down (acoustic version)
5. Supposed (acoustic version)


Jak na razie singlami promującymi debiutancki album Jamesa Arthura zostały grane na całym świecie Impossible i zupełnie świeże You're Nobody 'Til Somebody Loves You, do którego teledysk do zobaczenia na ESKA.pl.


Zobacz You're Nobody 'Til Somebody Loves You - James Arthur!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...