WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO] - Przeboje 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO]: lista przebojów, przeboje 2013, hity 2013, piosenki 2013, nowosci muzyczne 2013

HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO]

RSS 04/12/2013 11:03 Komentarze 0
HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie. Posłuchaj miksu w którym znalazły się między innymi kawałki Rihanny, Daft Punk, Ellie Goulding, Macklemore'a i Ryana Lewisa oraz Justina Biebera!
Hity 2013 / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO]
Hity 2013: największe przeboje roku zebrane w jeden mashup! Na YouTube można już znaleźć miks piosenek zmontowany przez Daniela Kima. Mashup składa się z 68 piosenek, wśród których znalazły się nagrania Rihanny, Pitbulla z Christiną Aguilerą, Justina Biebera, Ellie Goulding, Macklemore'a i Ryana Lewisa, Justina Timberlake'a, Ylvis, Taylor Swift i Miley Cyrus - a nawet Harlem Shake!

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<

"Nie zgadzam się z wyborem niektórych piosenek, ale sam montaż jest EPICKI!
" czy też "OMG, dodałeś tyle z moich ulubionych piosenek, szczególnie Cups!!! Jesteś oficjalnie moim ulubionym YouTuberem!" - takie komentarze pojawiły się pod tym składakiem na YouTube. Czy to faktycznie taki dobry mashup? Zobacz i sprawdź na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska