WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO] - Przeboje 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO]: lista przebojów, przeboje 2013, hity 2013, piosenki 2013, nowosci muzyczne 2013

HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO]

RSS 04/12/2013 11:03 Komentarze 0
HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie. Posłuchaj miksu w którym znalazły się między innymi kawałki Rihanny, Daft Punk, Ellie Goulding, Macklemore'a i Ryana Lewisa oraz Justina Biebera!
Hity 2013 / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: 68 największych przebojów roku w jednym mashupie! [VIDEO]
Hity 2013: największe przeboje roku zebrane w jeden mashup! Na YouTube można już znaleźć miks piosenek zmontowany przez Daniela Kima. Mashup składa się z 68 piosenek, wśród których znalazły się nagrania Rihanny, Pitbulla z Christiną Aguilerą, Justina Biebera, Ellie Goulding, Macklemore'a i Ryana Lewisa, Justina Timberlake'a, Ylvis, Taylor Swift i Miley Cyrus - a nawet Harlem Shake!

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<

"Nie zgadzam się z wyborem niektórych piosenek, ale sam montaż jest EPICKI!
" czy też "OMG, dodałeś tyle z moich ulubionych piosenek, szczególnie Cups!!! Jesteś oficjalnie moim ulubionym YouTuberem!" - takie komentarze pojawiły się pod tym składakiem na YouTube. Czy to faktycznie taki dobry mashup? Zobacz i sprawdź na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku na żywo? [VIDEO]
0

Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku na żywo? [VIDEO]

Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku półfinałowym? Poznaj bliżej ósemkę uczestników, którzy jako pierwsi zawalczą w programie na żywo o miejsce w finale programu i szansę na 300 000 złotych!
24/10/2014 12:00
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie 5 zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie 5 zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
24/10/2014 11:50
One Direction - On The Road Again Tour 2015: daty i miasta. Zobacz, gdzie i kiedy grają chłopaki z 1D [VIDEO]
0

One Direction - On The Road Again Tour 2015: daty i miasta. Zobacz, gdzie i kiedy grają chłopaki z 1D [VIDEO]

Trasa koncertowa One Direction na 2015 rok została ujawniona! Gdzie i kiedy odbędą się koncerty One Direction w następnym roku? Czy chłopaki z 1D odwiedzą Polskę? Trasa koncertowa One Direction On The Road Again Tour 2015 z miastami i dokładnymi datami została podana na oficjalnej strone 1D na Facebooku. Miasta, w których wystąpi Ona Direction sprawdzisz też na ESKA.pl
24/10/2014 11:23
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: