WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO] - Hity na czasie 2013 czyli najpopularniejsze teledyski

Tagi związane z Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]: hity na czasie, hity eska, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, najczęściej oglądane teledyski, piosenki 2013

Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]

RSS 30/06/2013 10:51 Komentarze
Hity 2013 - co teraz jest na czasie? VEVO ujawniło jakie teledyski są ostatnio najczęściej oglądane w Polsce. Na liście między innymi Robin Thicke, Sylwia Grzeszczak i Miley Cyrus! Zobacz listę najpopularniejszych w Polsce piosenek i klipów - na Eska.pl!
Robin Thicke / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]
Jakie hity są na czasie latem 2013? Serwis internetowy VEVO ujawnił, które z nowych klipów są najpopularniejsze wśród polskich widzów! Kto znalazł się w pierwszej 10-tce? Rządzi oczywiście Robin Thicke i seksowne dziewczyny z Blurred Lines. Na drugim miejscu - Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La. Na trzecim - Daft Punk ft Pharrell Williams z przebojem Get Lucky.

Na liście znaleźli się także: Miley Cyrus z We Cant Stop, Sylwia Grzeszczak - Pożyczony, Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty, Calvin Harris ft. Ellie Goulding - I Need Your Love, Liber ft. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół, Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up oraz Selena Gomez - z Come And Get It.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zobacz trzy najczęściej oglądane w Polsce teledyski - na Eska.pl!

Robin Thicke ft. T.I & Pharrell - Blurred Lines



Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La



Daft Punk ft. Pharrell - Get Lucky



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 20:39
Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?
0

Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?

Majówka to dobry czas na trochę odpoczynku lub jakiś ciekawy wyjazd. Nie masz jeszcze planów na długi weekend 2016? Marzy Ci się chwila wytchnienia z dobrym filmem? To idealnie, ponieważ na ESKA.pl mamy dla Was program TV, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
02/05/2016 19:56
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/05/2016 19:17
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 19:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

02/05/2016 15:19

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA