WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO] - Hity na czasie 2013 czyli najpopularniejsze teledyski

Tagi związane z Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]: hity na czasie, hity eska, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, najczęściej oglądane teledyski, piosenki 2013

Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]

RSS 30/06/2013 10:51 Komentarze
Hity 2013 - co teraz jest na czasie? VEVO ujawniło jakie teledyski są ostatnio najczęściej oglądane w Polsce. Na liście między innymi Robin Thicke, Sylwia Grzeszczak i Miley Cyrus! Zobacz listę najpopularniejszych w Polsce piosenek i klipów - na Eska.pl!
Robin Thicke / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]
Jakie hity są na czasie latem 2013? Serwis internetowy VEVO ujawnił, które z nowych klipów są najpopularniejsze wśród polskich widzów! Kto znalazł się w pierwszej 10-tce? Rządzi oczywiście Robin Thicke i seksowne dziewczyny z Blurred Lines. Na drugim miejscu - Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La. Na trzecim - Daft Punk ft Pharrell Williams z przebojem Get Lucky.

Na liście znaleźli się także: Miley Cyrus z We Cant Stop, Sylwia Grzeszczak - Pożyczony, Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty, Calvin Harris ft. Ellie Goulding - I Need Your Love, Liber ft. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół, Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up oraz Selena Gomez - z Come And Get It.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zobacz trzy najczęściej oglądane w Polsce teledyski - na Eska.pl!

Robin Thicke ft. T.I & Pharrell - Blurred Lines



Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La



Daft Punk ft. Pharrell - Get Lucky



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!
0

Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!

Rok szkolny 2016/17 - kiedy są ferie i dni wolne? Jakie zmiany w nowym roku szkolnym? Czy to będzie ciężki rok dla wszystkich uczniów? Sprawdźcie wszystkie informacje i kalendarz roku szkolnego 2016/2017 już teraz - na ESKA.pl
31/08/2016 15:57
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
31/08/2016 15:56
Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
31/08/2016 16:14
Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak!
0

Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak!

Sylwester Wardęga to nie tylko Youtuber, ale i największy pranker w Polsce. Gdzie się nie pojawi tak musi pokazać swoje poczucie humoru, o czym przekonaliśmy się m.in. na gali ESKA Music Awards 2016.
31/08/2016 15:57
ESKA Music Awards 2016 - transmisja hitem wakacji!
0

ESKA Music Awards 2016 - transmisja hitem wakacji!

ESKA Music Awards 2016 odbyła się 26 sierpnia! Emisja z gali stała się największym hitem wakacji! Oprócz ogromnej publiczności przed sceną - miliony osób oglądało transmisje ESKA Music Awards 2016 w TVP 1! Rekordowy wynik stacji robi wrażenie! Przekonajcie się sami na ESKA.pl!
31/08/2016 15:49
Selena Gomez przerywa karierę z powodu depresji! Co z koncertami w Europie?
0

Selena Gomez przerywa karierę z powodu depresji! Co z koncertami w Europie?

Selena Gomez rezygnuje z muzyki. Przynajmniej na jakiś czas. wszystko przez depresję, z którą walczy wokalistka. To bardzo zła wiadomość dla fanów, którzy jednak z całych sił wpierają swoją idolkę.
31/08/2016 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]