WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO] - Hity na czasie 2013 czyli najpopularniejsze teledyski
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]: hity na czasie, hity eska, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, najczęściej oglądane teledyski, piosenki 2013

Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]

RSS 30/06/2013 10:51 Komentarze 0
Hity 2013 - co teraz jest na czasie? VEVO ujawniło jakie teledyski są ostatnio najczęściej oglądane w Polsce. Na liście między innymi Robin Thicke, Sylwia Grzeszczak i Miley Cyrus! Zobacz listę najpopularniejszych w Polsce piosenek i klipów - na Eska.pl!
Robin Thicke / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]
Jakie hity są na czasie latem 2013? Serwis internetowy VEVO ujawnił, które z nowych klipów są najpopularniejsze wśród polskich widzów! Kto znalazł się w pierwszej 10-tce? Rządzi oczywiście Robin Thicke i seksowne dziewczyny z Blurred Lines. Na drugim miejscu - Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La. Na trzecim - Daft Punk ft Pharrell Williams z przebojem Get Lucky.

Na liście znaleźli się także: Miley Cyrus z We Cant Stop, Sylwia Grzeszczak - Pożyczony, Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty, Calvin Harris ft. Ellie Goulding - I Need Your Love, Liber ft. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół, Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up oraz Selena Gomez - z Come And Get It.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zobacz trzy najczęściej oglądane w Polsce teledyski - na Eska.pl!

Robin Thicke ft. T.I & Pharrell - Blurred Lines



Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La



Daft Punk ft. Pharrell - Get Lucky



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 16:49
Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]
0

Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]

Beyonce wspiera młode talenty! Piosenkarka wzięła pod swoje skrzydła trzy utalentowane nastolatki, które w przyszłości mają szansę na wielką karierę muzyczną. Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? Coveru sióstr Bailey wysłuchało już ponad 8 milionów internautów. Czy nastolatki zostaną następczyniami Beyonce? 
06/05/2015 16:49
Sia - California Dreamin: piosenka do filmu San Andreas. Posłuchajcie w trailerze filmu na ESKA.pl [VIDEO]
0

Sia - California Dreamin: piosenka do filmu San Andreas. Posłuchajcie w trailerze filmu na ESKA.pl [VIDEO]

Sia w soundtracku do filmu katastroficznego San Andreas. Do sieci trafił zwiastun film, który swoją premierę zaliczy już w czerwcu. Jak wypadła Sia w nowej wesji utworu California Dreamin? Posłuchajcie na ESKA.pl
06/05/2015 16:49
Pogoda w Polsce od 6 maja 2015: burze, grad a nawet trąby powietrzne! Ostrzegamy grając Storm Song [VIDEO]
0

Pogoda w Polsce od 6 maja 2015: burze, grad a nawet trąby powietrzne! Ostrzegamy grając Storm Song [VIDEO]

Pogoda w Polsce od 6 maja 2015 to burze i silny wiatr. Na początku maja 2015 w Polsce możliwe nawet trąby powietrze! Na ESKA.pl ostrzegamy przed gwałtownymi burzami w Polsce w maju 2015. Zobaczcie już teraz szczegółową prognozę pogody na początek maja 2015 i odpalcie wymną w tym momencie Storm Song.
06/05/2015 16:48
Trąby powietrzne w Polsce maj 2015: gdzie jest zagrożenie Whirlwind? Tornado nadciąga z Niemiec! [VIDEO]
0

Trąby powietrzne w Polsce maj 2015: gdzie jest zagrożenie Whirlwind? Tornado nadciąga z Niemiec! [VIDEO]

Trąby powietrzne w Polsce w maju 2015 mogą być częstym zjawiskiem. Meteorolodzy ostrzegają przed trąbami powietrznymi w Polsce 2015 szczególnie na początku maja 2015. Te nadciągają bowiem z Niemiec. Gdzie jest największe zagrożenie tornado? Uważajcie na Whirlwind i lepiej zostańcie w domu!
06/05/2015 16:47
Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie obejrzeć półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie obejrzeć półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
06/05/2015 16:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska