Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO] - Hity na czasie 2013 czyli najpopularniejsze teledyski

Tagi związane z Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]: hity na czasie, hity eska, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, najczęściej oglądane teledyski, piosenki 2013

Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]

RSS 30/06/2013 10:51 Komentarze
Hity 2013 - co teraz jest na czasie? VEVO ujawniło jakie teledyski są ostatnio najczęściej oglądane w Polsce. Na liście między innymi Robin Thicke, Sylwia Grzeszczak i Miley Cyrus! Zobacz listę najpopularniejszych w Polsce piosenek i klipów - na Eska.pl!
Robin Thicke / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]
Jakie hity są na czasie latem 2013? Serwis internetowy VEVO ujawnił, które z nowych klipów są najpopularniejsze wśród polskich widzów! Kto znalazł się w pierwszej 10-tce? Rządzi oczywiście Robin Thicke i seksowne dziewczyny z Blurred Lines. Na drugim miejscu - Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La. Na trzecim - Daft Punk ft Pharrell Williams z przebojem Get Lucky.

Na liście znaleźli się także: Miley Cyrus z We Cant Stop, Sylwia Grzeszczak - Pożyczony, Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty, Calvin Harris ft. Ellie Goulding - I Need Your Love, Liber ft. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół, Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up oraz Selena Gomez - z Come And Get It.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zobacz trzy najczęściej oglądane w Polsce teledyski - na Eska.pl!

Robin Thicke ft. T.I & Pharrell - Blurred Lines



Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La



Daft Punk ft. Pharrell - Get Lucky



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA