WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO] - Hity na czasie 2013 czyli najpopularniejsze teledyski
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]: hity na czasie, hity eska, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, najczęściej oglądane teledyski, piosenki 2013

Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]

RSS 30/06/2013 10:51 Komentarze 0
Hity 2013 - co teraz jest na czasie? VEVO ujawniło jakie teledyski są ostatnio najczęściej oglądane w Polsce. Na liście między innymi Robin Thicke, Sylwia Grzeszczak i Miley Cyrus! Zobacz listę najpopularniejszych w Polsce piosenek i klipów - na Eska.pl!
Robin Thicke / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]
Jakie hity są na czasie latem 2013? Serwis internetowy VEVO ujawnił, które z nowych klipów są najpopularniejsze wśród polskich widzów! Kto znalazł się w pierwszej 10-tce? Rządzi oczywiście Robin Thicke i seksowne dziewczyny z Blurred Lines. Na drugim miejscu - Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La. Na trzecim - Daft Punk ft Pharrell Williams z przebojem Get Lucky.

Na liście znaleźli się także: Miley Cyrus z We Cant Stop, Sylwia Grzeszczak - Pożyczony, Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty, Calvin Harris ft. Ellie Goulding - I Need Your Love, Liber ft. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół, Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up oraz Selena Gomez - z Come And Get It.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zobacz trzy najczęściej oglądane w Polsce teledyski - na Eska.pl!

Robin Thicke ft. T.I & Pharrell - Blurred Lines



Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La



Daft Punk ft. Pharrell - Get Lucky



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]

Jak na odejście Zayna Malika zareagował Justin Bieber? Do sieci trafiło nagranie, na którym Justin Bieber dowiaduje się od paparazzo o tym, że Zayn Malik odszedł z One Direction. 
30/03/2015 15:42
Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: line-up największego festiwalu muzycznego w Warszawie wypełniony po brzegi. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2015. Listę artystów Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 14:51
Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]
0

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 online do rozwiązania albo Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 do druku w pliku pdf pozwalają już po egzaminie jeszcze raz na spokojnie rozwiązać wszystkie zadania. Gdzie zatem szukać Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015 w internecie czy też całego arkusza do wydrukowania? Something I Need na ESKA.pl!
30/03/2015 14:42
Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Jakie są hity kwietnia 2015? Mamy dla was propozycje singlowych premier, które mają największe szanse namieszać w tym miesiącu na listach hitów. Przekonaj się, co będzie na muzycznym TOPIE w czwartym miesiącu roku. 
30/03/2015 14:38
Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015?
30/03/2015 14:13
Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]
0

Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]

Madonna i Taylor Swift we wspólnym występie podczas gali iHeartRadio Music Awards 2015 - do sieci trafiło nagranie video. Taylor Swift wyglądała bardzo seksownie, a Madonna.... Zobaczcie sami nagranie z występem Madonny i Taylor Swift!
30/03/2015 14:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska