WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO] - Hity na czasie 2013 czyli najpopularniejsze teledyski

Tagi związane z Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]: hity na czasie, hity eska, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, najczęściej oglądane teledyski, piosenki 2013

Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]

RSS 30/06/2013 10:51 Komentarze
Hity 2013 - co teraz jest na czasie? VEVO ujawniło jakie teledyski są ostatnio najczęściej oglądane w Polsce. Na liście między innymi Robin Thicke, Sylwia Grzeszczak i Miley Cyrus! Zobacz listę najpopularniejszych w Polsce piosenek i klipów - na Eska.pl!
Robin Thicke / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 - najpopularniejsze teledyski w Polsce według VEVO! Co teraz jest na czasie? [VIDEO]
Jakie hity są na czasie latem 2013? Serwis internetowy VEVO ujawnił, które z nowych klipów są najpopularniejsze wśród polskich widzów! Kto znalazł się w pierwszej 10-tce? Rządzi oczywiście Robin Thicke i seksowne dziewczyny z Blurred Lines. Na drugim miejscu - Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La. Na trzecim - Daft Punk ft Pharrell Williams z przebojem Get Lucky.

Na liście znaleźli się także: Miley Cyrus z We Cant Stop, Sylwia Grzeszczak - Pożyczony, Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty, Calvin Harris ft. Ellie Goulding - I Need Your Love, Liber ft. Natalia Szroeder - Nie Patrzę w Dół, Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up oraz Selena Gomez - z Come And Get It.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zobacz trzy najczęściej oglądane w Polsce teledyski - na Eska.pl!

Robin Thicke ft. T.I & Pharrell - Blurred Lines



Naughty Boy ft. Sam Smith - Oh La La



Daft Punk ft. Pharrell - Get Lucky



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:52
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojakckpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 16:30
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA