WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO] - HIT YOUTUBE: najsłodszy dyrygent ever? Zobaczcie, jak dziewczynka kieruje chórem! Przurocze [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, cute girls youtube, śmieszne filmy z dziećmi, śmieszne dzieci filmiki, dziewczynka na próbie chóru, dziewczynka dyrygent

HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]

RSS 07/03/2014 09:47 Komentarze 0

Mamy dla Was nowy HIT INTERNETU prosto z YouTube: jest mała, słodka dziewczynka i tym razem... chór. ESKA.pl przedstawia Wam najbardziej uroczego dyrygenta ever. Kilkuletnia amatorka muzyki chóralnej prezentuje miny godne profesjonalisty. Zobaczcie, jak dyryguje swoją mamą i jej koleżankami z chóru - to prawdziwy talent!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]
Mała dziewczynka dyrygująca chórem to nowy HIT INTERNETU, który musicie zobaczyć oczywiście na ESKA.pl. Filmik z YouTube dostępny poniżej zebrał ponad milion odsłon. I nie ma się co dziwić. Dziewczynka to dyrygent pierwsza klasa ;). Na próbie chóru, w którym śpiewa jej mama, wymachiwała rękoma nie gorzej niż profesjonaliści, mimo że nie ma pewnie zielonego pojęcia o dyrygowaniu.

Docenić należy skupienie na twarzy i emocje oddane w minach. Jeśli nie światowej sławy dyrygentka, to już na pewno uzdolniona aktorka. My bez względu na jej ścieżkę zawodową - wróżymy sukces.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Czy to najlepszy hit YouTube w roli głównej z dzieciakiem? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach a my przypominamy Wam małą Ewę Chodakowską - klikajcie w link z artykułem poniżej.




JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
18/04/2015 09:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska