WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO] - HIT YOUTUBE: najsłodszy dyrygent ever? Zobaczcie, jak dziewczynka kieruje chórem! Przurocze [VIDEO]

Tagi związane z HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, cute girls youtube, śmieszne filmy z dziećmi, śmieszne dzieci filmiki, dziewczynka na próbie chóru, dziewczynka dyrygent

HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]

RSS 07/03/2014 09:47 Komentarze

Mamy dla Was nowy HIT INTERNETU prosto z YouTube: jest mała, słodka dziewczynka i tym razem... chór. ESKA.pl przedstawia Wam najbardziej uroczego dyrygenta ever. Kilkuletnia amatorka muzyki chóralnej prezentuje miny godne profesjonalisty. Zobaczcie, jak dyryguje swoją mamą i jej koleżankami z chóru - to prawdziwy talent!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]
Mała dziewczynka dyrygująca chórem to nowy HIT INTERNETU, który musicie zobaczyć oczywiście na ESKA.pl. Filmik z YouTube dostępny poniżej zebrał ponad milion odsłon. I nie ma się co dziwić. Dziewczynka to dyrygent pierwsza klasa ;). Na próbie chóru, w którym śpiewa jej mama, wymachiwała rękoma nie gorzej niż profesjonaliści, mimo że nie ma pewnie zielonego pojęcia o dyrygowaniu.

Docenić należy skupienie na twarzy i emocje oddane w minach. Jeśli nie światowej sławy dyrygentka, to już na pewno uzdolniona aktorka. My bez względu na jej ścieżkę zawodową - wróżymy sukces.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Czy to najlepszy hit YouTube w roli głównej z dzieciakiem? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach a my przypominamy Wam małą Ewę Chodakowską - klikajcie w link z artykułem poniżej.




JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 23:40
Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!
0

Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!

Mans Zelmerlow da koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zwycięzca Eurowizji? Po ile są bilety na jego koncert? Wszystkie szczegółowe informacje poznacie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!
23/07/2016 19:55
Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:52
Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2
0

Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2

Sunrise Festival 2016 - dzień 2 zapowiada się ciekawie! Dlatego, że jedną z gwiazd będzie R3hab! Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016 online? Link do streamu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:50
Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?
0

Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Tomorrowland 2016 online - gdzie oglądać transmisję z największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Stream będzie udostępniony za darmo? Sprawdźcie na ESKA.pl
23/07/2016 18:12
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów