WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO] - HIT YOUTUBE: najsłodszy dyrygent ever? Zobaczcie, jak dziewczynka kieruje chórem! Przurocze [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, cute girls youtube, śmieszne filmy z dziećmi, śmieszne dzieci filmiki, dziewczynka na próbie chóru, dziewczynka dyrygent

HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]

RSS 07/03/2014 09:47 Komentarze 0

Mamy dla Was nowy HIT INTERNETU prosto z YouTube: jest mała, słodka dziewczynka i tym razem... chór. ESKA.pl przedstawia Wam najbardziej uroczego dyrygenta ever. Kilkuletnia amatorka muzyki chóralnej prezentuje miny godne profesjonalisty. Zobaczcie, jak dyryguje swoją mamą i jej koleżankami z chóru - to prawdziwy talent!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]
Mała dziewczynka dyrygująca chórem to nowy HIT INTERNETU, który musicie zobaczyć oczywiście na ESKA.pl. Filmik z YouTube dostępny poniżej zebrał ponad milion odsłon. I nie ma się co dziwić. Dziewczynka to dyrygent pierwsza klasa ;). Na próbie chóru, w którym śpiewa jej mama, wymachiwała rękoma nie gorzej niż profesjonaliści, mimo że nie ma pewnie zielonego pojęcia o dyrygowaniu.

Docenić należy skupienie na twarzy i emocje oddane w minach. Jeśli nie światowej sławy dyrygentka, to już na pewno uzdolniona aktorka. My bez względu na jej ścieżkę zawodową - wróżymy sukces.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Czy to najlepszy hit YouTube w roli głównej z dzieciakiem? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach a my przypominamy Wam małą Ewę Chodakowską - klikajcie w link z artykułem poniżej.




JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wgilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wgilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 14:49
Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: zobacz, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wszystko to za sprawą nowych płyt 2015, na których premiery czeka cały rynek muzyczny. Których premier płytowych nie możemy doczekać się najbardziej? Wśród gorących wydawnictw nowa płyta Rihanny 2015, nowa płyta Adele 2015 czy też nowa płyta Britney Spears 2015...
19/12/2014 13:20
Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]
0

Święta 2014: pomysły na prezent dla mamy. Wybierz najlepszy upominek muzyczny z ESKA.pl! [INFO + VIDEO]

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla mamy? Najlepsze propozycje na gwiazdkowe upominki znajdziesz na ESKA.pl! Znajdź inspirację na udany prezent na święta Bożego Narodzenia 2014.
19/12/2014 13:14
Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
0

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!
19/12/2014 12:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska