WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO] - HIT YOUTUBE: najsłodszy dyrygent ever? Zobaczcie, jak dziewczynka kieruje chórem! Przurocze [VIDEO]

Tagi związane z HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, cute girls youtube, śmieszne filmy z dziećmi, śmieszne dzieci filmiki, dziewczynka na próbie chóru, dziewczynka dyrygent

HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]

RSS 07/03/2014 09:47 Komentarze

Mamy dla Was nowy HIT INTERNETU prosto z YouTube: jest mała, słodka dziewczynka i tym razem... chór. ESKA.pl przedstawia Wam najbardziej uroczego dyrygenta ever. Kilkuletnia amatorka muzyki chóralnej prezentuje miny godne profesjonalisty. Zobaczcie, jak dyryguje swoją mamą i jej koleżankami z chóru - to prawdziwy talent!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]
Mała dziewczynka dyrygująca chórem to nowy HIT INTERNETU, który musicie zobaczyć oczywiście na ESKA.pl. Filmik z YouTube dostępny poniżej zebrał ponad milion odsłon. I nie ma się co dziwić. Dziewczynka to dyrygent pierwsza klasa ;). Na próbie chóru, w którym śpiewa jej mama, wymachiwała rękoma nie gorzej niż profesjonaliści, mimo że nie ma pewnie zielonego pojęcia o dyrygowaniu.

Docenić należy skupienie na twarzy i emocje oddane w minach. Jeśli nie światowej sławy dyrygentka, to już na pewno uzdolniona aktorka. My bez względu na jej ścieżkę zawodową - wróżymy sukces.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Czy to najlepszy hit YouTube w roli głównej z dzieciakiem? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach a my przypominamy Wam małą Ewę Chodakowską - klikajcie w link z artykułem poniżej.




JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA