WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO] - HIT YOUTUBE: najsłodszy dyrygent ever? Zobaczcie, jak dziewczynka kieruje chórem! Przurocze [VIDEO]

Tagi związane z HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, cute girls youtube, śmieszne filmy z dziećmi, śmieszne dzieci filmiki, dziewczynka na próbie chóru, dziewczynka dyrygent

HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]

RSS 07/03/2014 09:47 Komentarze

Mamy dla Was nowy HIT INTERNETU prosto z YouTube: jest mała, słodka dziewczynka i tym razem... chór. ESKA.pl przedstawia Wam najbardziej uroczego dyrygenta ever. Kilkuletnia amatorka muzyki chóralnej prezentuje miny godne profesjonalisty. Zobaczcie, jak dyryguje swoją mamą i jej koleżankami z chóru - to prawdziwy talent!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: mała dziewczynka dyryguje chórem a minę ma jak profesjonalista - zobaczcie! [VIDEO]
Mała dziewczynka dyrygująca chórem to nowy HIT INTERNETU, który musicie zobaczyć oczywiście na ESKA.pl. Filmik z YouTube dostępny poniżej zebrał ponad milion odsłon. I nie ma się co dziwić. Dziewczynka to dyrygent pierwsza klasa ;). Na próbie chóru, w którym śpiewa jej mama, wymachiwała rękoma nie gorzej niż profesjonaliści, mimo że nie ma pewnie zielonego pojęcia o dyrygowaniu.

Docenić należy skupienie na twarzy i emocje oddane w minach. Jeśli nie światowej sławy dyrygentka, to już na pewno uzdolniona aktorka. My bez względu na jej ścieżkę zawodową - wróżymy sukces.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Czy to najlepszy hit YouTube w roli głównej z dzieciakiem? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach a my przypominamy Wam małą Ewę Chodakowską - klikajcie w link z artykułem poniżej.




JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016

Wyniki LOTTO z 25.08.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 25 sierpnia 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
25/08/2016 22:01
Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?
0

Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów zagra w fazie grupowej! Z kim będzie walczyć o punkty? Kiedy i gdzie mecze klubu ze stolicy? Informacje znajdziecie w jednym miejscu na ESKA.pl!
25/08/2016 19:18
Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu
0

Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu

Film Nowe przygody Aladyna dopiera trafia do kin w Polsce. Teledysk z piosenką promującą produkcję ma już jednak ponad 85 mln wyświetleń na YouTube. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Aladynie już teraz - na Eska.pl!
25/08/2016 16:05
Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!
0

Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!

Kim jest Mamiko, niezwykle popularna polska Youtuberka? Czym zajmuje się na co dzień i co lubi robić w wolnym czasie? Najważniejsze informacje o Mamiko znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/08/2016 15:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]