WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO] - Danuta Ambroszkiewicz śpiewa karaoke
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]: danka karoke, danka my słowianie, Danuta Ambroszkiewicz my słowianie, babcia karaoke, Danuta Ambroszkiewicz karaoke, tygrysica karaoke

HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]

RSS 31/01/2014 14:46 Komentarze 0
DANKA - Danuta Ambroszkiewicz, to starsza pani, która nagrywa piosenki, a następnie wrzuca je na portal z karaoke. Śpiewa m.in. po polsku, angielsku i koreańsku.
Danuta Ambroszkiewicz Danuta Ambroszkiewicz / YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]
Danuta Ambroszkiewicz nagrywa piosenki, a następnie wrzuca je na specjalny portal z karaoke. Fani często wrzucają jej wykony na YouTube i podpisują pieszczotliwym zdrobnieniem: DANKA. Nasz bohaterka ma już za sobą czasy pierwszej młodości, ale - mimo siwych włosów - daleko jej do stereotypowej babci. Nie interesuje ją szydełkowanie, woli za to śpiewać i wrzucać swoje wykony do sieci.

Danuta Ambroszkiewicz twierdzi, że doczekała się pięknych czasów, czyli takich w których ma swobodny dostęp do Internetu. - Zachwyciłam się nim - mówi pani Danuta.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Whole World Is Watching Within Temptation - zobacz wersję klipu bez Piotra Roguckiego

Jej przygoda z muzyką w sieci zaczęła się w 2009 roku. Wtedy pani Danuta założyła konto na portalu z karaoke. To właśnie tam wrzuca swoje nagrania. Teraz na swoim koncie ma 4 tysiące piosenek. Śpiewa w języku polskim, angielskim, a nawet koreańskim. - Myślę, że już mogę sobie pozwolić na taki luzik... Celowo czasami się wygłupiam, żeby ludzie nie byli tacy sztywni - mówi Danuta Ambroszkiewicz. - Chcę pokazać, że każdy może śpiewać. Staram się być po prostu sobą - dodaje.

>>> Danuta Ambroszkiewicz - dowiedz się na jej temat więcej!

Pani Danuta śpiewała nawet na scenie X Factora i Szansy Na Sukces.

Danuta Ambroszkiewicz - My Słowianie (cover)



Danuta Ambroszkiewicz  - Kiedy Powiem Sobie Dość




Danuta Ambroszkiewicz - Come & Get it



Danuta Ambroszkiewicz - Daleka Droga Do Domu



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl