WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO] - Danuta Ambroszkiewicz śpiewa karaoke
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]: danka karoke, danka my słowianie, Danuta Ambroszkiewicz my słowianie, babcia karaoke, Danuta Ambroszkiewicz karaoke, tygrysica karaoke

HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]

RSS 31/01/2014 14:46 Komentarze 0
DANKA - Danuta Ambroszkiewicz, to starsza pani, która nagrywa piosenki, a następnie wrzuca je na portal z karaoke. Śpiewa m.in. po polsku, angielsku i koreańsku.
Danuta Ambroszkiewicz Danuta Ambroszkiewicz / YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]
Danuta Ambroszkiewicz nagrywa piosenki, a następnie wrzuca je na specjalny portal z karaoke. Fani często wrzucają jej wykony na YouTube i podpisują pieszczotliwym zdrobnieniem: DANKA. Nasz bohaterka ma już za sobą czasy pierwszej młodości, ale - mimo siwych włosów - daleko jej do stereotypowej babci. Nie interesuje ją szydełkowanie, woli za to śpiewać i wrzucać swoje wykony do sieci.

Danuta Ambroszkiewicz twierdzi, że doczekała się pięknych czasów, czyli takich w których ma swobodny dostęp do Internetu. - Zachwyciłam się nim - mówi pani Danuta.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Whole World Is Watching Within Temptation - zobacz wersję klipu bez Piotra Roguckiego

Jej przygoda z muzyką w sieci zaczęła się w 2009 roku. Wtedy pani Danuta założyła konto na portalu z karaoke. To właśnie tam wrzuca swoje nagrania. Teraz na swoim koncie ma 4 tysiące piosenek. Śpiewa w języku polskim, angielskim, a nawet koreańskim. - Myślę, że już mogę sobie pozwolić na taki luzik... Celowo czasami się wygłupiam, żeby ludzie nie byli tacy sztywni - mówi Danuta Ambroszkiewicz. - Chcę pokazać, że każdy może śpiewać. Staram się być po prostu sobą - dodaje.

>>> Danuta Ambroszkiewicz - dowiedz się na jej temat więcej!

Pani Danuta śpiewała nawet na scenie X Factora i Szansy Na Sukces.

Danuta Ambroszkiewicz - My Słowianie (cover)



Danuta Ambroszkiewicz  - Kiedy Powiem Sobie Dość




Danuta Ambroszkiewicz - Come & Get it



Danuta Ambroszkiewicz - Daleka Droga Do Domu



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska