WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO] - Danuta Ambroszkiewicz śpiewa karaoke
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]: danka karoke, danka my słowianie, Danuta Ambroszkiewicz my słowianie, babcia karaoke, Danuta Ambroszkiewicz karaoke, tygrysica karaoke

HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]

RSS 31/01/2014 14:46 Komentarze 0
DANKA - Danuta Ambroszkiewicz, to starsza pani, która nagrywa piosenki, a następnie wrzuca je na portal z karaoke. Śpiewa m.in. po polsku, angielsku i koreańsku.
Danuta Ambroszkiewicz Danuta Ambroszkiewicz / YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: Danuta DANKA Ambroszkiewicz legenda karaoke! [VIDEO]
Danuta Ambroszkiewicz nagrywa piosenki, a następnie wrzuca je na specjalny portal z karaoke. Fani często wrzucają jej wykony na YouTube i podpisują pieszczotliwym zdrobnieniem: DANKA. Nasz bohaterka ma już za sobą czasy pierwszej młodości, ale - mimo siwych włosów - daleko jej do stereotypowej babci. Nie interesuje ją szydełkowanie, woli za to śpiewać i wrzucać swoje wykony do sieci.

Danuta Ambroszkiewicz twierdzi, że doczekała się pięknych czasów, czyli takich w których ma swobodny dostęp do Internetu. - Zachwyciłam się nim - mówi pani Danuta.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> Whole World Is Watching Within Temptation - zobacz wersję klipu bez Piotra Roguckiego

Jej przygoda z muzyką w sieci zaczęła się w 2009 roku. Wtedy pani Danuta założyła konto na portalu z karaoke. To właśnie tam wrzuca swoje nagrania. Teraz na swoim koncie ma 4 tysiące piosenek. Śpiewa w języku polskim, angielskim, a nawet koreańskim. - Myślę, że już mogę sobie pozwolić na taki luzik... Celowo czasami się wygłupiam, żeby ludzie nie byli tacy sztywni - mówi Danuta Ambroszkiewicz. - Chcę pokazać, że każdy może śpiewać. Staram się być po prostu sobą - dodaje.

>>> Danuta Ambroszkiewicz - dowiedz się na jej temat więcej!

Pani Danuta śpiewała nawet na scenie X Factora i Szansy Na Sukces.

Danuta Ambroszkiewicz - My Słowianie (cover)



Danuta Ambroszkiewicz  - Kiedy Powiem Sobie Dość




Danuta Ambroszkiewicz - Come & Get it



Danuta Ambroszkiewicz - Daleka Droga Do Domu



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl 
27/11/2014 16:17
Mecz na żywo Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]
0

Mecz na żywo Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa 27.11 online i w tv? Informacje o transmisji meczu Lokeren - Legia w internecie i telewizji mamy dla Was na ESKA.pl, bo na murawie szykuje się prawdziwe Boom Clap! Wiemy m.in., o której godzinie mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa. Klikaj po więcej o transmisji meczu Lokeren - Legia online i w tv już teraz!
27/11/2014 16:01
Facebook prezentuje nowy regulamin - szykują się zmiany? Czujecie Wind of Change? [VIDEO]
0

Facebook prezentuje nowy regulamin - szykują się zmiany? Czujecie Wind of Change? [VIDEO]

Facebook zaprezentował nowy regulamin. 26 listopada 2014 po zalogowaniu na Facebooka wszyscy otrzymali ten sam komunikat o aktualizacji regulaminu. Czy są powody do obaw? Czy od teraz Facebook całkowicie będzie kontrolował nasze życie? A może to tylko niewinna zmiana i już teraz powinniśmy cieszyć się Wind Of Change? Sprawdzamy również oświadczenie o prawach autorskich na Facebooku - prawda czy tylko łańcuszek? 
27/11/2014 15:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]