WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO] - Grzegorz Hyży - nowa piosenka
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]: grzegorz hyży x factor, grzegorz hyży nowa piosenka, grzegorz hyzy youtube, grzegorz hyży yt

Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]

RSS 12/03/2014 13:35 Komentarze 0
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Będzie hit? Posłuchaj na ESKA.pl!
Grzegorz Hyży - Na Chwilę / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Krążek ma się ukazać już w kwietniu - tak zapowiedział wokalista na swoim Facebooku, pochwalił się także sesją zdjęciową na okładkę płyty, zrealizowaną w wieżowcu Cosmopolitan Twarda 2/4 w centrum Warszawy.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!


Grzegorz Hyży zajął II miejsce w 3 edycji X Factor - pokonała go Klaudia Gawor. Mimo, że jeszcze nie wydał płyty, ma już 106 tysięcy fanów na Facebooku - więcej niż wiele znanych, polskich gwiazd będących na scenie od wielu lat.

Grzegorz Hyży & TABB - Na Chwilę. Posłuchaj na ESKA.pl!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: