WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO] - Grzegorz Hyży - nowa piosenka
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]: grzegorz hyży x factor, grzegorz hyży nowa piosenka, grzegorz hyzy youtube, grzegorz hyży yt

Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]

RSS 12/03/2014 13:35 Komentarze 0
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Będzie hit? Posłuchaj na ESKA.pl!
Grzegorz Hyży - Na Chwilę / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Krążek ma się ukazać już w kwietniu - tak zapowiedział wokalista na swoim Facebooku, pochwalił się także sesją zdjęciową na okładkę płyty, zrealizowaną w wieżowcu Cosmopolitan Twarda 2/4 w centrum Warszawy.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!


Grzegorz Hyży zajął II miejsce w 3 edycji X Factor - pokonała go Klaudia Gawor. Mimo, że jeszcze nie wydał płyty, ma już 106 tysięcy fanów na Facebooku - więcej niż wiele znanych, polskich gwiazd będących na scenie od wielu lat.

Grzegorz Hyży & TABB - Na Chwilę. Posłuchaj na ESKA.pl!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]