WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO] - Grzegorz Hyży - nowa piosenka
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]: grzegorz hyży x factor, grzegorz hyży nowa piosenka, grzegorz hyzy youtube, grzegorz hyży yt

Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]

RSS 12/03/2014 13:35 Komentarze 0
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Będzie hit? Posłuchaj na ESKA.pl!
Grzegorz Hyży - Na Chwilę / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Krążek ma się ukazać już w kwietniu - tak zapowiedział wokalista na swoim Facebooku, pochwalił się także sesją zdjęciową na okładkę płyty, zrealizowaną w wieżowcu Cosmopolitan Twarda 2/4 w centrum Warszawy.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!


Grzegorz Hyży zajął II miejsce w 3 edycji X Factor - pokonała go Klaudia Gawor. Mimo, że jeszcze nie wydał płyty, ma już 106 tysięcy fanów na Facebooku - więcej niż wiele znanych, polskich gwiazd będących na scenie od wielu lat.

Grzegorz Hyży & TABB - Na Chwilę. Posłuchaj na ESKA.pl!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]
0

Kylie Minogue w Łodzi 30.10.2014 - filmy z koncertu autorki hitu Can't Get You Out Of My Head [VIDEO]

Koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 przeszedł do historii. Autorka hitu Can't Get Out Of My Head oczarowała publiczność swoim występem na Atlas Arenie w Łodzi. Co zaśpiewała Kylie Minogue podczas koncertu w Łodzi? W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania video. Film z koncertu Kylie Minogue w Łodzi do zobaczenia na ESKA.pl
31/10/2014 10:13
Halloween 2014: Bloody Homecoming oraz Thale! Oglądaj filmy za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Halloween 2014: Bloody Homecoming oraz Thale! Oglądaj filmy za darmo na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online w Halloween 2014 oglądasz tylko na eskaGO Zobacz bez logowania i legalnie premierę krwawego slashera Bloody Homecoming oraz thriller science-fiction Thale.
31/10/2014 09:29
HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]
1

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Na Eska.pl wybraliśmy dla Was kilka piosenek i filmowych melodii, które przyprawiają nas o ciarrrki na plecach. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!
31/10/2014 09:26
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 października wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
31/10/2014 09:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]