WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO] - Grzegorz Hyży - nowa piosenka

Tagi związane z Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]: grzegorz hyży x factor, grzegorz hyży nowa piosenka, grzegorz hyzy youtube, grzegorz hyży yt

Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]

RSS 12/03/2014 13:35 Komentarze
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Będzie hit? Posłuchaj na ESKA.pl!
Grzegorz Hyży - Na Chwilę / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Posłuchaj nowej piosenki finalisty X Factor! [AUDIO]
Grzegorz Hyży i TABB - Na Chwilę. Finalista 3 edycji muzycznego talent show X Factor wydał nowy singiel promujący zapowiedzianą płytę, nad którą obecnie pracuje. Krążek ma się ukazać już w kwietniu - tak zapowiedział wokalista na swoim Facebooku, pochwalił się także sesją zdjęciową na okładkę płyty, zrealizowaną w wieżowcu Cosmopolitan Twarda 2/4 w centrum Warszawy.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!


Grzegorz Hyży zajął II miejsce w 3 edycji X Factor - pokonała go Klaudia Gawor. Mimo, że jeszcze nie wydał płyty, ma już 106 tysięcy fanów na Facebooku - więcej niż wiele znanych, polskich gwiazd będących na scenie od wielu lat.

Grzegorz Hyży & TABB - Na Chwilę. Posłuchaj na ESKA.pl!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?
16/08/2017 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie
0

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 
16/08/2017 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie
0

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.
16/08/2017 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
0

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
16/08/2017 15:26
Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?
0

Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?

Wyspa przetrwania już od września na Polsacie. Czy nowe show zastąpi w jesiennej ramówce Agenta, którego widzowie mogli oglądać na antenie TVN?
16/08/2017 14:31
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
16/08/2017 14:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

15/08/2017 17:42

0
Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

15/08/2017 07:18

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

14/08/2017 11:07

0
Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

14/08/2017 10:53

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA