WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gromee wspomina Zbigniewa Wodeckiego: 'Nas różni jedno...' [WYWIAD EMA2017] - Gromee na ESKA Music Awards 2017 - producent wspomina Zbigniewa Wodeckiego

Tagi związane z Gromee wspomina Zbigniewa Wodeckiego: 'Nas różni jedno...' [WYWIAD EMA2017]: zbigniew wodecki, msz, gromee 2017, ema2017

Gromee wspomina Zbigniewa Wodeckiego: 'Nas różni jedno...' [WYWIAD EMA2017]

RSS 19/06/2017 18:34 Komentarze

Gromee to najlepszy DJ/Producent ESKA Music Awards 2017. Właśnie w tej kategorii artysta z Krakowa - po raz pierwszy w karierze otrzymał nasza statuetkę. Sprawdźcie, jak się czuje z nagrodą tuż po naszej gali!

Gromee wspomina Zbigniewa Wodeckiego: 'Nas różni jedno...' [WYWIAD #EMA2017] Gromee na ESKA Music Awards 2017 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gromee wspomina Zbigniewa Wodeckiego: 'Nas różni jedno...' [WYWIAD EMA2017]

Gromee na ESKA Music Awards 2017 wraz z orkiestrą wykonał znakomitą wersję hitu Shape Of You, Eda Sheerana! Oprócz tego wspólnie ze szwedzką wokalistką, Mahan Moin, rozgrzał publiczność hitem pt. Spirit. Andrzej Gromala pojawił się na scenie również po to, by odebrać nagrodę w kategorii Najlepszy DJ/Producent. Ile dla niego znaczy statuetka? Wywiad z muzykiem serwujemy na ESKA.pl.

Gromee na ESKA Music Awards 2017 VIDEO

Gromee zdradził kulisy współpracy z orkiestrą i chórem nad wyjątkową wersją przeboju Shape Of You. Artysta z Krakowa opowiedział również anegdotę dotyczącą niestety zmarłego niedawno, Zbigniewa Wodeckiego. Co ich różni? Z najlepszym DJ-em/Producentem na #EMA 2017 rozmawiał, redaktor ESKA.pl, Rafał Wróblewski. Zobaczcie!

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program