WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO] - SUSHY - Jumpin' Up (Jump)!

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]: gorąca 20, premiera gorąca 20, Sushy Jumpin' Up (Jump)

Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:33 Komentarze
We wtorkowej Gorącej 20 zabrzmi SUSHY z numerem Jumpin' Up (Jump). W energiczne klimaty jak zwykle wprowadzi Was Puoteck w Radiu ESKA. A my już teraz zachęcamy do zobaczenia klipu SUSHY na ESKA.pl.
SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! / YouTube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]
W Gorącej 20 we wtorek zabrzmi Sushy, czyli Susanna Galimi. To młoda artystka, która skończyła muzyczną szkołę w Mediolanie. Potrafi grac na fortepianie i gitarze. Brała udział także w przesłuchaniach do włoskiej wersji X Factora. A już teraz na ESKA.pl serwujemy Wam ten energiczny numer.

Pamiętajcie też, że Sushy zabrzmi w Gorącej 20 tuż po godzinie 18.00. Przypominamy Wam przy okazji, że będziecie mogli oddać głos na ten kawałek.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA

SUSHY - Jumpin' Up (Jump)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?
0

Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?

Wyniki Matury 2017 będą dostępne od 30 czerwca! Od której godziny? Gdzie muszą wejść absolwenci, żeby sprawdzić, jak im poszło? Informację na ten temat podrzucamy - na ESKA.pl
29/06/2017 16:14
Sobota rapuje Shape of You po polsku! Kiedy świat się zawali to najlepszy cover? [18+]
0

Sobota rapuje Shape of You po polsku! Kiedy świat się zawali to najlepszy cover? [18+]

Sobota stworzył polską wersję hitu Shape Of You! Czym dla niego jest jeden z największych hitów 2017 roku? Remiks ocenić możecie na ESKA.pl
29/06/2017 16:00
Fidget spinner eksplodował. Chłopcu założono 30 szwów
0

Fidget spinner eksplodował. Chłopcu założono 30 szwów

Zabawa z Fidget Spinnerem dla tego chłopca zakończyła się wizytą na ostrym dyżurze. Popularna zabawka może być naprawdę niebezpieczna, gdy bawimy się nią w niewłaściwy sposób.
29/06/2017 15:59
Open'er 2017 - które koncerty będą dostępne online?
0

Open'er 2017 - które koncerty będą dostępne online?

Open'er Festival 2017 online! Które koncerty z festiwalu zobaczymy w sieci 29 czerwca?
29/06/2017 15:52
Ed Sheeran w Polsce po raz drugi. Jak było na koncercie w 2015 roku?
0

Ed Sheeran w Polsce po raz drugi. Jak było na koncercie w 2015 roku?

Koncert Eda Sheerana w Polsce ew 2018 roku będzie już drugim występem autora hitu Shape Of You w naszym kraju. 
29/06/2017 15:17
Ed Sheeran w Polsce - support. Kto powinien wystąpić?
0

Ed Sheeran w Polsce - support. Kto powinien wystąpić?

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej. Kto zagra jako support Brytyjczyka?
29/06/2017 15:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
Ed Sheeran w Polsce 2018
Kto powinien wystąpić jako support Eda Sheerana?
  • Anne-Marie
  • James Blunt
  • Stormzy
  • Ryan McMullan
  • Margaret
  • James Arthur
  • John Newman
  • Rag'n'Bone Man
  • BØRNS
  • Bovska
  • xxanaxx
polub
ESKA