Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO] - SUSHY - Jumpin' Up (Jump)!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]: gorąca 20, premiera gorąca 20, Sushy Jumpin' Up (Jump)

Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:33 Komentarze 0
We wtorkowej Gorącej 20 zabrzmi SUSHY z numerem Jumpin' Up (Jump). W energiczne klimaty jak zwykle wprowadzi Was Puoteck w Radiu ESKA. A my już teraz zachęcamy do zobaczenia klipu SUSHY na ESKA.pl.
SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! / YouTube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]
W Gorącej 20 we wtorek zabrzmi Sushy, czyli Susanna Galimi. To młoda artystka, która skończyła muzyczną szkołę w Mediolanie. Potrafi grac na fortepianie i gitarze. Brała udział także w przesłuchaniach do włoskiej wersji X Factora. A już teraz na ESKA.pl serwujemy Wam ten energiczny numer.

Pamiętajcie też, że Sushy zabrzmi w Gorącej 20 tuż po godzinie 18.00. Przypominamy Wam przy okazji, że będziecie mogli oddać głos na ten kawałek.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA

SUSHY - Jumpin' Up (Jump)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
 Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?
0

Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?

Open'er 2016 - kiedy startuje jeden z najpopularniejszych festiwalu muzycznych lata? UWAGA - organizatorzy zmienili datę rozpoczęcia Open'er Festival 2016. Kolejna edycja festiwalu startuje już w czerwcu! 
03/09/2015 12:41
Florence + The Machine w Polsce w 2016 na Open'er Festival
0

Florence + The Machine w Polsce w 2016 na Open'er Festival

Florence + The Machine w Polsce w 2016 roku. Organizatorzy Open'er Festival ogłosili właśnie pierwszego headlinera. Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Florence And The Machine w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl 
03/09/2015 12:37
Avicii - Pure Grinding i For A Better Day: 2 nowe teledyski w jednym dniu! Niespodzianka dla fanów do obejrzenia na ESKA.pl
0

Avicii - Pure Grinding i For A Better Day: 2 nowe teledyski w jednym dniu! Niespodzianka dla fanów do obejrzenia na ESKA.pl

Avicii - Pure Grinding i For A Better Day - to kolejna zapowiedź drugiego studyjnego krążka popularnego szwedzkiego producenta i DJa. Artysta prezentuje dwa teledyski, które popularnością mogą pobić poprzednie! O czym opowiadają? Obydwa serwują nam historię napadu i pościgu, emocje, pot i łzy! Więcej szczegółów na Eska.pl.    
03/09/2015 12:31
Transporter – Nowa Moc: trailer i piosenka z trailera już na ESKA.pl!
0

Transporter – Nowa Moc: trailer i piosenka z trailera już na ESKA.pl!

Transporter 4 - Nowa Moc. Przed nami czwarta odsłona opowieści o kurierze, który zdobył serca wszystkich kobiet na całym świecie. Z nową mocą już 4 września 2015 roku na wielkim ekranie pojawi się Transporter! Czy Jason Statham znów wcielił się w rolę wysportowanego i silnego doręczyciela? Oprócz odpowiedzi na te pytanie mamy dla Was muzyczną zapowiedź tego filmu!    
03/09/2015 12:24
Maroon 5 - Singles. Największe przeboje zespołu na jednej płycie - sprawdź tracklistę!
0

Maroon 5 - Singles. Największe przeboje zespołu na jednej płycie - sprawdź tracklistę!

Maroon 5 - Singles to zapowiedziana składanka, na której znajdą się największe dotychczasowe przeboje popularnego zespołu. Jakie piosenki pojawią się na trackliście płyty? Kiedy oficjalna premiera albumu? Dowiedz się i posłuchaj największych hitów Maroon 5 na Eska.pl    
03/09/2015 12:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska