WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO] - SUSHY - Jumpin' Up (Jump)!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]: gorąca 20, premiera gorąca 20, Sushy Jumpin' Up (Jump)

Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:33 Komentarze 0
We wtorkowej Gorącej 20 zabrzmi SUSHY z numerem Jumpin' Up (Jump). W energiczne klimaty jak zwykle wprowadzi Was Puoteck w Radiu ESKA. A my już teraz zachęcamy do zobaczenia klipu SUSHY na ESKA.pl.
SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! / YouTube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]
W Gorącej 20 we wtorek zabrzmi Sushy, czyli Susanna Galimi. To młoda artystka, która skończyła muzyczną szkołę w Mediolanie. Potrafi grac na fortepianie i gitarze. Brała udział także w przesłuchaniach do włoskiej wersji X Factora. A już teraz na ESKA.pl serwujemy Wam ten energiczny numer.

Pamiętajcie też, że Sushy zabrzmi w Gorącej 20 tuż po godzinie 18.00. Przypominamy Wam przy okazji, że będziecie mogli oddać głos na ten kawałek.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA

SUSHY - Jumpin' Up (Jump)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Global Lista Nowość: Major Lazer ft. MO & DJ Snake - Lean On. Kolejny rysunkowy klip od Major Lazer [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Major Lazer ft. MO & DJ Snake - Lean On. Kolejny rysunkowy klip od Major Lazer [VIDEO]

Major Lazer ft. MO & DJ Snake w utworze Lean On to nowość 165 notowania Global Listy Radia Eska z 29.03.2015. Kawałek usłyszycie na antenie radia po godz. 17, tymczasem już teraz na ESKA.pl możecie obejrzeć lyric video piosenki Lean On 
29/03/2015 17:13
Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrają mecz eliminacji do Euro 2016? Będziemy Lucky? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrają mecz eliminacji do Euro 2016? Będziemy Lucky? [VIDEO]

Polska - Irlandia wynik meczu poznamy około godziny 23. Czy Polacy utrzymają pierwszą pozycję w grupie D eliminacji do Euro 2016? Czy ten mecz Polska - Irlandia będzie równie dobry jak mecz z Niemcami z października 2016? Odopowiedź znajdziecie na ESKA.pl. Zanim jednak dowiemy się czy Polacy pokonali Irlandczyków w meczu eliminacji do Euro 2016 zobacz dotychczasowe wyniki spotkań Polska - Irlandia. 
29/03/2015 15:41
Must Be The Music 9 - odc. 3 ODWOŁANY - 29.03.2015 zamiast show obejrzymy mecz Polska - Irlandia [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - odc. 3 ODWOŁANY - 29.03.2015 zamiast show obejrzymy mecz Polska - Irlandia [VIDEO]

Must Be The Music 9 odc. 3 został odwołany. Kolejny odcinek muzycznego show nie został zdjęty z anteny. Spokojnie - to jednorazowa sytuacja. 3 odcinek Must Be The Music nie odbędzie się 29.03.2015 ze względu na transmisję meczu Polska Irlandia. Telewizja Polsat wyemituje jedno z najważniejszych spotkań piłkarskich tego sezonu - mecz eliminacji do Euro 2016. O której godzinie startuje mecz Polska - Irlandia? Sprawdź na ESKA.pl 
29/03/2015 15:22
Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
29/03/2015 14:09
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
29/03/2015 13:02
Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]
0

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi zostały ujawnione! Co przygotowali wielbiciele serialu emitowanego na Disney Channel Polska na pierwszą wizytę swych ukochanych gwiazd w naszym kraju? Jak się przyłączyć do fanowskich akcji na koncercie Violetty? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
29/03/2015 10:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska