WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO] - SUSHY - Jumpin' Up (Jump)!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]: gorąca 20, premiera gorąca 20, Sushy Jumpin' Up (Jump)

Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:33 Komentarze 0
We wtorkowej Gorącej 20 zabrzmi SUSHY z numerem Jumpin' Up (Jump). W energiczne klimaty jak zwykle wprowadzi Was Puoteck w Radiu ESKA. A my już teraz zachęcamy do zobaczenia klipu SUSHY na ESKA.pl.
SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! / YouTube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]
W Gorącej 20 we wtorek zabrzmi Sushy, czyli Susanna Galimi. To młoda artystka, która skończyła muzyczną szkołę w Mediolanie. Potrafi grac na fortepianie i gitarze. Brała udział także w przesłuchaniach do włoskiej wersji X Factora. A już teraz na ESKA.pl serwujemy Wam ten energiczny numer.

Pamiętajcie też, że Sushy zabrzmi w Gorącej 20 tuż po godzinie 18.00. Przypominamy Wam przy okazji, że będziecie mogli oddać głos na ten kawałek.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA

SUSHY - Jumpin' Up (Jump)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]
0

Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]

Nowy singiel Conchity Wurst doczekał się teledysku. Maski, płomienie, naboje... Zobacz najnowszy teledysk kontrowersyjnej drag queen już teraz -  na ESKA.pl