WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO] - SUSHY - Jumpin' Up (Jump)!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]: gorąca 20, premiera gorąca 20, Sushy Jumpin' Up (Jump)

Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]

RSS 25/02/2014 16:33 Komentarze 0
We wtorkowej Gorącej 20 zabrzmi SUSHY z numerem Jumpin' Up (Jump). W energiczne klimaty jak zwykle wprowadzi Was Puoteck w Radiu ESKA. A my już teraz zachęcamy do zobaczenia klipu SUSHY na ESKA.pl.
SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! / YouTube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: SUSHY - Jumpin' Up (Jump)! [VIDEO]
W Gorącej 20 we wtorek zabrzmi Sushy, czyli Susanna Galimi. To młoda artystka, która skończyła muzyczną szkołę w Mediolanie. Potrafi grac na fortepianie i gitarze. Brała udział także w przesłuchaniach do włoskiej wersji X Factora. A już teraz na ESKA.pl serwujemy Wam ten energiczny numer.

Pamiętajcie też, że Sushy zabrzmi w Gorącej 20 tuż po godzinie 18.00. Przypominamy Wam przy okazji, że będziecie mogli oddać głos na ten kawałek.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA

SUSHY - Jumpin' Up (Jump)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Domowe Melodie w Warszawie 2015: bilety na koncert. Czy można jeszcze kupić? [VIDEO]
0

Domowe Melodie w Warszawie 2015: bilety na koncert. Czy można jeszcze kupić? [VIDEO]

Domowe Melodie koncert w Warszawie 2015 zagrają w Palladium. Sprzedaż biletów na występ Domowych Melodii w Warszawie trwa od 21 stycznia 2015 roku. Czy są jeszcze bilety na koncert? ESKA.pl sprawdza serwując informacje o cenach wejściówek i odpowiedź na pytanie, gdzie je kupić.
27/01/2015 13:04
Domowe Melodie koncerty 2015: daty i miejsca. Zobaczcie, kiedy i gdzie zagrają [VIDEO]
0

Domowe Melodie koncerty 2015: daty i miejsca. Zobaczcie, kiedy i gdzie zagrają [VIDEO]

Koncerty Domowych Melodii 2015 w postaci dat i miejsc na ESKA.pl. Mamy dla Was szczegółową rozpiskę nowej trasy koncertowej Domowych Melodii promującą ich najnowszą płytę. Zobaczcie już teraz, kiedy i gdzie zagrają Domowe Melodie!
27/01/2015 12:45
Rihanna - FourFiveSeconds: reakcja RiRi po premierze piosenki. Zobaczcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Rihanna - FourFiveSeconds: reakcja RiRi po premierze piosenki. Zobaczcie na ESKA.pl [VIDEO]

Nowa piosenka Rihanny FourFiveSeconds została opublikowana w sieci 24 stycznia 2015. Okazuje się, że nowy utwór Rihanny sprawił wiele radości nie tylko fanom barbadoskiej piosenkarki. Zobacz, jak zareagowała Riri na publikację utworu FourFiveSeconds nagranego we współpracy z Kanye Westem i Paulem McCartneyem. 
27/01/2015 12:25
Christina Perri - The Words: teledysk z przystojniakiem z serialu Once Upon A Time [VIDEO]
0

Christina Perri - The Words: teledysk z przystojniakiem z serialu Once Upon A Time [VIDEO]

Teledysk Christiny Perri do The Words to scenariusz jak z bajki. W wideo do The Word nie brakuje zatem przystojnego księcia. Kim jest przystojniak z nowego teledysku Christiny Perri? Zobaczcie klip do The Words i dowiedzcie się więcej o aktorze występujących w nagraniu już teraz na ESKA.pl!
27/01/2015 12:19
Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Katarzyna znalazła się na liście uczestników trzeciej edycji bijącego rekordy popularności programu rozrywkowego Polsatu. Przybliżamy sylwetkę sympatycznej aktorki - na ESKA.pl!
27/01/2015 12:06
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Lista gwiazd ofichalnie potwierdzona!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Lista gwiazd ofichalnie potwierdzona!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem właśnie zostały ujawnione nazwiska gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
27/01/2015 12:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska