Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO] - Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]: psy nowa piosenka, psy piosenka 2013, nowa piosenka psy tytuł, psy - gentelman, Gentelman - PSY VIDEO

Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]

RSS 12/04/2013 09:13 Komentarze 0
Gentelman to najnowsza piosenka PSY, koreańskiego rapera, który podbił świat utworem Gangnam Style i charakterystycznym układem tanecznym, przypominającym jazdę na koniu. Posłuchaj nowego singla PSY na Eska.pl!
PSY / PSY - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]
Nowa piosenka PSY - Gentelman już dostępna! Koreański raper powrócił w wielkim stylu z długo zapowiadanym nowym singlem. PSY kończy również pracę nad teledyskiem do utworu. Pomaga mu w tym choreograf, który jest autorem słynnego tańca na koniu, dlatego układ choreograficzny do Gentelman ma wielkie szanse stać się hitem na miarę tego z  Gangnam Style!

>>>PSY powraca z nowym singlem

PSY poruszył świat piosenką Gangnam Style, która ukazała się w lipcu 2012. Internauci początkowo z przymrużeniem oka oglądali klip w którym nikomu nieznany raper z Korei tańczy, tak jakby jechał na koniu. Z dnia na dzień klip PSY zdobywał coraz większą rzeszę fanów, a hitem zainteresowały się największe gwiazdy! Gangnam Style zatańczyły między innymi Nelly Furtado oraz Britney Spears, a na całym świecie powstała niezliczona ilość coverów przeboju.

Czy podoba wam się Gentelman PSY i czy waszym zdaniem stanie się tak wielkim przebojem jak Gangnam Style?

Posłuchaj Gentelman - PSY



Nie czytałeś jeszcze?

Patricia Kazadi i Matt Pokora wystąpią w duecie z X Factor 3

EP




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?
0

Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
31/07/2015 22:26
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
31/07/2015 21:17
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 20:55
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska