Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO] - Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY!

Tagi związane z Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]: psy nowa piosenka, psy piosenka 2013, nowa piosenka psy tytuł, psy - gentelman, Gentelman - PSY VIDEO

Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]

RSS 12/04/2013 09:13 Komentarze
Gentelman to najnowsza piosenka PSY, koreańskiego rapera, który podbił świat utworem Gangnam Style i charakterystycznym układem tanecznym, przypominającym jazdę na koniu. Posłuchaj nowego singla PSY na Eska.pl!
PSY / PSY - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]
Nowa piosenka PSY - Gentelman już dostępna! Koreański raper powrócił w wielkim stylu z długo zapowiadanym nowym singlem. PSY kończy również pracę nad teledyskiem do utworu. Pomaga mu w tym choreograf, który jest autorem słynnego tańca na koniu, dlatego układ choreograficzny do Gentelman ma wielkie szanse stać się hitem na miarę tego z  Gangnam Style!

>>>PSY powraca z nowym singlem

PSY poruszył świat piosenką Gangnam Style, która ukazała się w lipcu 2012. Internauci początkowo z przymrużeniem oka oglądali klip w którym nikomu nieznany raper z Korei tańczy, tak jakby jechał na koniu. Z dnia na dzień klip PSY zdobywał coraz większą rzeszę fanów, a hitem zainteresowały się największe gwiazdy! Gangnam Style zatańczyły między innymi Nelly Furtado oraz Britney Spears, a na całym świecie powstała niezliczona ilość coverów przeboju.

Czy podoba wam się Gentelman PSY i czy waszym zdaniem stanie się tak wielkim przebojem jak Gangnam Style?

Posłuchaj Gentelman - PSY



Nie czytałeś jeszcze?

Patricia Kazadi i Matt Pokora wystąpią w duecie z X Factor 3

EP




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w TV. 16.02.16 wraca Liga Mistrzów!
0

PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w TV. 16.02.16 wraca Liga Mistrzów!

PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w telewizji z meczu Ligi Mistrzów 16.02.2016. Czy będzie dostępna za darmo? Gdzie i o której oglądać pierwszy mecz 1/8 finału LM? Szczegóły znajdziesz już teraz na ESKA.pl!
11/02/2016 13:54
Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula. Posłuchaj nowej wersji przeboju Sii!
0

Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula. Posłuchaj nowej wersji przeboju Sii!

Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula już w sieci. Do odświeżonej aranżacji hitu powstał też teledysk. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj nowej, bardziej żywiołowej i tanecznej wersji jednego z najnowszych przebojów Sii!
11/02/2016 13:52
Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi. Sprawdź szczegóły i słuchaj Space Oddity
0

Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi. Sprawdź szczegóły i słuchaj Space Oddity

Asteroida 5 marca 2016 roku będzie przelatywać bardzo blisko Ziemi. Czy powinniśmy mieć powody do niepokoju? Sprawdź szczegóły dotyczące asteroidy 2013 TX68 i słuchaj Space Oddity z repertuaru Davida Bowiego już teraz - na ESKA.pl
11/02/2016 13:51
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
11/02/2016 13:51
Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]
0

Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]

Renata Wołkiewicz - United For Love - sprawdź nową piosenkę Polki znanej z rosyjskiego The Voice, którą chce dostać się się na Eurowizję 2016.
11/02/2016 13:41
Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]
0

Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]

Madonna zaplątała się w welon i tym samym zaliczyła kolejną wpadkę podczas koncertu, bo chyba nikomu nie trzeba przypominać, jak wokalistka spadła ze sceny podczas gali rozdania nagród BRIT Awards 2015. Poprzednim razem Madonna zahaczyła o długą pelerynę, w której występowała.
11/02/2016 13:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA