Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO] - Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]: psy nowa piosenka, psy piosenka 2013, nowa piosenka psy tytuł, psy - gentelman, Gentelman - PSY VIDEO

Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]

RSS 12/04/2013 09:13 Komentarze 0
Gentelman to najnowsza piosenka PSY, koreańskiego rapera, który podbił świat utworem Gangnam Style i charakterystycznym układem tanecznym, przypominającym jazdę na koniu. Posłuchaj nowego singla PSY na Eska.pl!
PSY / PSY - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]
Nowa piosenka PSY - Gentelman już dostępna! Koreański raper powrócił w wielkim stylu z długo zapowiadanym nowym singlem. PSY kończy również pracę nad teledyskiem do utworu. Pomaga mu w tym choreograf, który jest autorem słynnego tańca na koniu, dlatego układ choreograficzny do Gentelman ma wielkie szanse stać się hitem na miarę tego z  Gangnam Style!

>>>PSY powraca z nowym singlem

PSY poruszył świat piosenką Gangnam Style, która ukazała się w lipcu 2012. Internauci początkowo z przymrużeniem oka oglądali klip w którym nikomu nieznany raper z Korei tańczy, tak jakby jechał na koniu. Z dnia na dzień klip PSY zdobywał coraz większą rzeszę fanów, a hitem zainteresowały się największe gwiazdy! Gangnam Style zatańczyły między innymi Nelly Furtado oraz Britney Spears, a na całym świecie powstała niezliczona ilość coverów przeboju.

Czy podoba wam się Gentelman PSY i czy waszym zdaniem stanie się tak wielkim przebojem jak Gangnam Style?

Posłuchaj Gentelman - PSY



Nie czytałeś jeszcze?

Patricia Kazadi i Matt Pokora wystąpią w duecie z X Factor 3

EP




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla
0

Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla

Premiera teledysku Nicka Jonasa - Levels tuż po występie na Video Music Awards 2015 to miła niespodzianka dla fanów artysty. Zobacz wyczekiwany klip do nowej piosenki Nicka już teraz - na ESKA.pl
31/08/2015 16:00
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
31/08/2015 16:00
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]

Początek roku szkolnego za nami. 1 września 2015 w tym roku wypadł we wtorek, co oznacza, że pierwszy pracowity uczniowski tydzień będzie trwał tylko 4 dni - do weekendu niedaleko! Okazuje się, że szkoła doskwiera nie tylko uczniom. Sprawdź, którym gwiazdom szkoła obrzydła najbardziej. Zestaw piosenek o szkole na ESKA.pl
31/08/2015 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska