Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO] - Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]: psy nowa piosenka, psy piosenka 2013, nowa piosenka psy tytuł, psy - gentelman, Gentelman - PSY VIDEO

Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]

RSS 12/04/2013 09:13 Komentarze 0
Gentelman to najnowsza piosenka PSY, koreańskiego rapera, który podbił świat utworem Gangnam Style i charakterystycznym układem tanecznym, przypominającym jazdę na koniu. Posłuchaj nowego singla PSY na Eska.pl!
PSY / PSY - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]
Nowa piosenka PSY - Gentelman już dostępna! Koreański raper powrócił w wielkim stylu z długo zapowiadanym nowym singlem. PSY kończy również pracę nad teledyskiem do utworu. Pomaga mu w tym choreograf, który jest autorem słynnego tańca na koniu, dlatego układ choreograficzny do Gentelman ma wielkie szanse stać się hitem na miarę tego z  Gangnam Style!

>>>PSY powraca z nowym singlem

PSY poruszył świat piosenką Gangnam Style, która ukazała się w lipcu 2012. Internauci początkowo z przymrużeniem oka oglądali klip w którym nikomu nieznany raper z Korei tańczy, tak jakby jechał na koniu. Z dnia na dzień klip PSY zdobywał coraz większą rzeszę fanów, a hitem zainteresowały się największe gwiazdy! Gangnam Style zatańczyły między innymi Nelly Furtado oraz Britney Spears, a na całym świecie powstała niezliczona ilość coverów przeboju.

Czy podoba wam się Gentelman PSY i czy waszym zdaniem stanie się tak wielkim przebojem jak Gangnam Style?

Posłuchaj Gentelman - PSY



Nie czytałeś jeszcze?

Patricia Kazadi i Matt Pokora wystąpią w duecie z X Factor 3

EP




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: BILETY. Czy jeszcze są? Nowe informacje o biletach na YSF 2015 [VIDEO]

BILETY na Young Stars Festival 2015 pod lupą ESKA.pl na kilka dni przed festiwalem. Czy da się jeszcze kupić bilety na YSF 2015? Zobaczcie, czy zostały jakieś wejściówki na koncertową imprezę pełną gwiazd młodego pokolenia i sprawdźcie garść informacji o tym wydarzeniu już teraz!
27/05/2015 13:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 wraca na antenę! Kolejna edycja popularnego show została potwierdzona. Kiedy startuje 4. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Informacje na ten temat na ESKA.pl 
27/05/2015 13:30
to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]
0

to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!
27/05/2015 13:21
#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]
0

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na całodzienne wydarzenie połączone z warsztatami. To event dla tych, którzy mają niebanalne zainteresowania i lubią przełamywać bariery. Dla tych, którzy chcą podzielić się swoim hobby z innymi oraz dla wszystkich,  którzy chcą złapać nową zajawkę. Wszystko to pod okiem artystów i odjechanych specjalistów. Będą oni zarażać swoimi pasjami, wyjaśniać zasady, przekazywać podstawy i pokazywać triki!    
27/05/2015 13:00
Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]
0

Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]

Disclosure Holding On prezentują jako swoją nową piosenkę na 2015 rok i pierwszy singiel z drugiej płyty. Audio Holding On Disclosure wspiera wokalem Gregory Porter. Posłuchajcie nowej piosenki Disclosure na 2015 rok już teraz i oceńcie, czy Holding On ma szansę stać się hitem jak kawałek Latch - wszystko już teraz na ESKA.pl!
27/05/2015 12:47
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary
0

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stworzyli uroczy duet muzyczny. Ona śpiewa utwór Sama Smitha I'm Not The Only One, a on przygrywa na pianinie. Czyżby zawodnik Arsenalu zamierzał zamienić karierę sportowca na sławę u boku partnerki-wokalistki? Sprawdźcie, jak wypadli w muzycznym duecie Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko 
27/05/2015 12:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska