Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO] - Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]: psy nowa piosenka, psy piosenka 2013, nowa piosenka psy tytuł, psy - gentelman, Gentelman - PSY VIDEO

Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]

RSS 12/04/2013 09:13 Komentarze 0
Gentelman to najnowsza piosenka PSY, koreańskiego rapera, który podbił świat utworem Gangnam Style i charakterystycznym układem tanecznym, przypominającym jazdę na koniu. Posłuchaj nowego singla PSY na Eska.pl!
PSY / PSY - foto: YouTube
Ilustracja do artykułu: Gentelman - PSY. Już jest nowy singiel PSY! [AUDIO]
Nowa piosenka PSY - Gentelman już dostępna! Koreański raper powrócił w wielkim stylu z długo zapowiadanym nowym singlem. PSY kończy również pracę nad teledyskiem do utworu. Pomaga mu w tym choreograf, który jest autorem słynnego tańca na koniu, dlatego układ choreograficzny do Gentelman ma wielkie szanse stać się hitem na miarę tego z  Gangnam Style!

>>>PSY powraca z nowym singlem

PSY poruszył świat piosenką Gangnam Style, która ukazała się w lipcu 2012. Internauci początkowo z przymrużeniem oka oglądali klip w którym nikomu nieznany raper z Korei tańczy, tak jakby jechał na koniu. Z dnia na dzień klip PSY zdobywał coraz większą rzeszę fanów, a hitem zainteresowały się największe gwiazdy! Gangnam Style zatańczyły między innymi Nelly Furtado oraz Britney Spears, a na całym świecie powstała niezliczona ilość coverów przeboju.

Czy podoba wam się Gentelman PSY i czy waszym zdaniem stanie się tak wielkim przebojem jak Gangnam Style?

Posłuchaj Gentelman - PSY



Nie czytałeś jeszcze?

Patricia Kazadi i Matt Pokora wystąpią w duecie z X Factor 3

EP




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Seven Festival odwołany - co się stało? Co z biletami na Seven Festival?
0

Seven Festival odwołany - co się stało? Co z biletami na Seven Festival?

Seven Festival odwołany? Wygląda na to, że zaplanowany na 10-12 lipca 2015 festiwal rockowy w Węgorzewie nie odbędzie się. Dowiedz się więcej
30/06/2015 22:16
Lotto WYNIKI z 30 czerwca 2015: sprawdź wyniki losowania Lotto i przekonaj się, czy jesteś jak Rich Girl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI z 30 czerwca 2015: sprawdź wyniki losowania Lotto i przekonaj się, czy jesteś jak Rich Girl [VIDEO]

Lotto - wyniki losowania z 30.06.2015 zostaną ogłoszone o 21:40. Na ESKA.pl znajdziesz szczęśliwe numery losowania Lotto z 30 czerwca 2015. Sprawdź wyniki Lotto i posłuchaj Rich Girl 
30/06/2015 21:48
Lotto WYNIKI 30.06.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 7 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI 30.06.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 7 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 30.06.2015. Do zgarnięcia jest pula 7 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 21:47
Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]
0

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me to jeden z gorących muzycznych hitów, który rozgrzeje wakacyjne imprezy. Teledysk do Watch Me powstał z filmów nadsyłanych przez internautów. Nie brakuje w nim hitów sieci
30/06/2015 15:48
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska