WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gdy ktoś pyta o WYNIKI egzaminu gimnazjalnego MEMY i REAKCJE - Egzamin gimnazjalny WYNIKI

Tagi związane z Gdy ktoś pyta o WYNIKI egzaminu gimnazjalnego MEMY i REAKCJE: wyniki, poprawka, memy, gimnazjum, egzamin gimnazjalny 2017

Gdy ktoś pyta o WYNIKI egzaminu gimnazjalnego MEMY i REAKCJE

RSS 16/06/2017 10:50 Komentarze

16.06.2017 Twitter i Facebook komentują wyniki egzaminu gimnazjalnego. Oto najlepsze memy, gify i reakcje po otrzymanych wynikach.

#egzamingimnazjalny na Twitterze #egzamingimnazjalny na Twitterze / screen z twitter.com/unicornselenki/status/875017680285204480
Ilustracja do artykułu: Gdy ktoś pyta o WYNIKI egzaminu gimnazjalnego MEMY i REAKCJE

Wyniki egzaminu gimnazjalnego to jeden z tematów 16 czerwca 2017. O północy zostały udostępnione wyniki testu gimnazjalistów, który odbył się w dniach 19-21 kwietnia, z dodatkowym terminem na początku czerwca.Jak poradzili sobie kandydaci do szkół średnich? Co sprawiło uczniom największą trudność na egzaminie gimnazjalnym? Sprawdź w artykule Egzamin gimnazjalny 2017: WYNIKI. To nie matma poszła najgorzej! >>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
23/06/2017 10:25
Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?
0

Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?

Adamek vs Haumono - walka wieczoru na Polsat Boxing Night 24 czerwca 2017! Kto jeszcze będzie walczyć na gali? Karta Walk PBN 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl
23/06/2017 09:24
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
23/06/2017 09:15
Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?
0

Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?

Wianki nad Wisłą w Krakowie to genialna zabawa, kilka scen w różnych częściach miasta, mnóstwo koncertów i atrakcji, a to wszystko już 24 czerwca.
23/06/2017 09:04
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 08:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA