WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO] - Festiwal Young Stars - pierwszy taki w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO]: koncerty 2014, Young Stars line-up, Festiwal Young Stars bilety, Young Stars kiedy, Young Stars gdzie, Young Stars bilety, Festiwal Young Stars

Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO]

RSS 17/01/2014 12:59 Komentarze 0
Young Stars - 100 dni do festiwalu, na którym zagrają gwiazdy młodego pokolenia. Wśród nich na scenie będą Jula, Saszan i Dawid Kwiatkowski.
Festiwal Young Stars Festiwal Young Stars / My Music Facebook
Ilustracja do artykułu: Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO]
Festiwal Young Stars już za 100 dni. Festiwal startuje dokładnie 26 kwietnia 2014 roku. Czym jest impreza Young Stars? To wydarzenie stworzone przez młodzież i kierowane też do młodzieży.  Festiwal odbędzie się w Poznaniu i dostarczy publice dużą dawkę energii dzięki 18 młodym artystom, 8 godzinom muzyki granej na żywo.

Projekt został stworzony przez wytwórnię My Music i ma jeden zasadniczy cel: promowanie artystów młodego pokolenia. - Chcemy, aby młodzi artyści mieli szansę rozwoju i startu w branży muzycznej, o jakim zawsze marzyli. Ich mobilizacja, chęć działania, ogromna energia, przekonały nas do stworzenia marki Young Stars. Stawiamy na młodość, zaangażowanie oraz energię, która będzie znakiem rozpoznawalnym naszego projektu - mówi Remigiusz Łupicki, dyrektor festiwalu.

>>> Trampki od Black Sabbath - zespół Ozziego wypuścił dla fanów buty z serią grafik swoich albumów

Festiwal Young Stars poprzedzi płyta wydana 8 kwietnia 2014 r. Zawierać będzie 18 nowych utworów, przygotowanych specjalnie przez gwiazdy i debiutantów w ramach tego projektu.

Festiwal poprowadzi  znany prezenter Radia Eska i Eska TV - Jankes, czyli Krzysztof Jankowski.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W projekcie Young Stars biorą udział: Dawid Kwiatkowski, Jula, Marta Podulka, Natalia Szroeder, South Blunt System, V-Unit, Kasia Gomoła, Lies, Tałi, Saszan, Artur Strączek, Monika Kazyaka, Ola, Hona, Patryk Kumór, Filip Mettler, looking4. 18-sty uczestnik projektu jest niespodzianką i zostanie podany w dniu festiwalu.

Data i miejsce wydarzenia - szczegóły!

Festiwal odbędzie się 26 kwietnia 2014 r. w Hali Arena w Poznaniu, której pojemność podczas organizacji imprez muzycznych wynosi 4500-6000 osób. Otwarcie bram nastąpi o 13.00, a sam festiwal wystartuje godzinę później czyli o godzinie 14:00. Koniec imprezy planowany jest na godzinę 22.00.

Bilety - szczegóły:

Sprzedaż biletów ruszy 1.02.2014 r. o godz. 14.00.

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:
- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności.
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR- 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10:00-13:00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę Young Stars,
- dedykowane wejście na koncert.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
CÓRKA WHITNEY HOUSTON - Bobbi Kristina Brown, kim jest? Kim była jej matka?
0

CÓRKA WHITNEY HOUSTON - Bobbi Kristina Brown, kim jest? Kim była jej matka?

Kim jest córka Whitey Houston, kim była Whitney Houston? Rodzina Houston - mąż Bobby Brown, rodzice John i Cissy Houston 
31/01/2015 21:09
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
31/01/2015 20:55
Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]
0

Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]

Ośmioletnia Oliwka i jej taniec do megahitu Donatana i Cleo - My Słowianie robią furorę w sieci. Młoda tancerka w ten sposób zaprezentowała się w zgłoszeniu do nowego programu Mali Giganci. Myślicie, że dzięki parodii Cleo Oliwka ma finał w kieszeni? Zobacz jej filmik już teraz
31/01/2015 18:45
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:31
Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
31/01/2015 18:31
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska