WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO] - Festiwal Young Stars - pierwszy taki w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO]: koncerty 2014, Young Stars line-up, Festiwal Young Stars bilety, Young Stars kiedy, Young Stars gdzie, Young Stars bilety, Festiwal Young Stars

Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO]

RSS 17/01/2014 12:59 Komentarze 0
Young Stars - 100 dni do festiwalu, na którym zagrają gwiazdy młodego pokolenia. Wśród nich na scenie będą Jula, Saszan i Dawid Kwiatkowski.
Festiwal Young Stars Festiwal Young Stars / My Music Facebook
Ilustracja do artykułu: Festiwal Young Stars - 100 dni do koncertu Dawida Kwiatkowskiego, Saszan, Artura Strączka... [VIDEO]
Festiwal Young Stars już za 100 dni. Festiwal startuje dokładnie 26 kwietnia 2014 roku. Czym jest impreza Young Stars? To wydarzenie stworzone przez młodzież i kierowane też do młodzieży.  Festiwal odbędzie się w Poznaniu i dostarczy publice dużą dawkę energii dzięki 18 młodym artystom, 8 godzinom muzyki granej na żywo.

Projekt został stworzony przez wytwórnię My Music i ma jeden zasadniczy cel: promowanie artystów młodego pokolenia. - Chcemy, aby młodzi artyści mieli szansę rozwoju i startu w branży muzycznej, o jakim zawsze marzyli. Ich mobilizacja, chęć działania, ogromna energia, przekonały nas do stworzenia marki Young Stars. Stawiamy na młodość, zaangażowanie oraz energię, która będzie znakiem rozpoznawalnym naszego projektu - mówi Remigiusz Łupicki, dyrektor festiwalu.

>>> Trampki od Black Sabbath - zespół Ozziego wypuścił dla fanów buty z serią grafik swoich albumów

Festiwal Young Stars poprzedzi płyta wydana 8 kwietnia 2014 r. Zawierać będzie 18 nowych utworów, przygotowanych specjalnie przez gwiazdy i debiutantów w ramach tego projektu.

Festiwal poprowadzi  znany prezenter Radia Eska i Eska TV - Jankes, czyli Krzysztof Jankowski.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W projekcie Young Stars biorą udział: Dawid Kwiatkowski, Jula, Marta Podulka, Natalia Szroeder, South Blunt System, V-Unit, Kasia Gomoła, Lies, Tałi, Saszan, Artur Strączek, Monika Kazyaka, Ola, Hona, Patryk Kumór, Filip Mettler, looking4. 18-sty uczestnik projektu jest niespodzianką i zostanie podany w dniu festiwalu.

Data i miejsce wydarzenia - szczegóły!

Festiwal odbędzie się 26 kwietnia 2014 r. w Hali Arena w Poznaniu, której pojemność podczas organizacji imprez muzycznych wynosi 4500-6000 osób. Otwarcie bram nastąpi o 13.00, a sam festiwal wystartuje godzinę później czyli o godzinie 14:00. Koniec imprezy planowany jest na godzinę 22.00.

Bilety - szczegóły:

Sprzedaż biletów ruszy 1.02.2014 r. o godz. 14.00.

Bilet BE YOUNG STAR - 66 zł zawiera:
- wstęp na płytę.

Bilet GOLDEN YOUNG STAR - 129 zł (limitowana ilość - 600 szt.) zawiera:
- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- miejsce w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności.
- dedykowane wejście na koncert.

Bilet DIAMOND YOUNG STAR- 299 zł (limitowana ilość - 200 szt.) zawiera:

- bilet przy wejściu wymieniany na festiwalową opaskę na rękę,
- udział w próbach do festiwalu (godz. 10:00-13:00),
- możliwość kontaktu z artystami,
- pierwszeństwo miejsca w Golden Circle, bliżej sceny i artystów, o lepszej widoczności,
- koszulkę festiwalową,
- płytę Young Stars,
- dedykowane wejście na koncert.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska