WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+] - Kim jest Emily Ratajkowski? Poznaj Polkę z Blurred Lines - Robina Thicke
REKLAMA
REKLAMA

Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]

RSS 06/09/2013 11:40 Komentarze 0

Polka w Blurred Lines narobiła sporo szumu! O Emily Ratajkowski zrobiło się głośno za sprawą teledysku do hitu Robina Thicke, w którego nieocenzurowanej wersji wystąpiła nago. Zobacz go i dowiedz się więcej o pięknej, odważnej modelce.

Emily Ratajkowski w klipie do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]
Kim jest Emily Ratajkowski? To właśnie ona zagrała w teledysku do Blurred Lines - Robina Thicke, gdzie w nieocenzurowanej wersji możemy podziwiać ją nago. Emily to 22-latka o polskich korzeniach. Gwiazda klipu do Blurred Lines ma ojca Polaka. Urodziła się w Londynie, ale wychowała w Kalifornii. Już w wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją Ford Models. Na swoim koncie ma kilka kampanii dla firm odzieżowych.

Udział w zdjęciach do teledysku Blurred Lines razem Robinem Thickem przyniósł Emily Ratajkowski wiele propozycji. Modelka wystąpiła potem m.in. w klipie do Love Somebody zespołu Maroon 5.

>>> Nowa płyta Robina Thicke - Blurred Lines: data premiery, lista piosenek, info o koncertach [TRACKLISTA, VIDEO]

Co ciekawe, Emily Ratajkowski może pochwalić się talentem aktorskim. Brunetkę z wideo do Blurred Lines możemy zobaczyć w Andrew's Alteration i A Year and a Day. Emily od 2007 do 2012 roku grała też Tashę w amerykańskim serialu komediowym iCarly. W teledysku której gwiazdy chcielibyście jeszcze zobaczyć jej piękne ciało? Czekamy na Wasze propozycje!

Tymczasem na Eska.pl możecie nacieszyć oczy parodiami klipu Blurred Lines - Robina Thicke. Zabawne przeróbki podbijają YouTube - nie możesz tego przegapić ---> Z O B A C Z! :)

Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja nieocenzurowana [FILM 18+]:



Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja oficjalna:




Zobacz Emily Ratajkowski na jednej z jej sesji zdjęciowych!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: