Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+] - Kim jest Emily Ratajkowski? Poznaj Polkę z Blurred Lines - Robina Thicke

Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]

RSS 06/09/2013 11:40 Komentarze

Polka w Blurred Lines narobiła sporo szumu! O Emily Ratajkowski zrobiło się głośno za sprawą teledysku do hitu Robina Thicke, w którego nieocenzurowanej wersji wystąpiła nago. Zobacz go i dowiedz się więcej o pięknej, odważnej modelce.

Emily Ratajkowski w klipie do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]
Kim jest Emily Ratajkowski? To właśnie ona zagrała w teledysku do Blurred Lines - Robina Thicke, gdzie w nieocenzurowanej wersji możemy podziwiać ją nago. Emily to 22-latka o polskich korzeniach. Gwiazda klipu do Blurred Lines ma ojca Polaka. Urodziła się w Londynie, ale wychowała w Kalifornii. Już w wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją Ford Models. Na swoim koncie ma kilka kampanii dla firm odzieżowych.

Udział w zdjęciach do teledysku Blurred Lines razem Robinem Thickem przyniósł Emily Ratajkowski wiele propozycji. Modelka wystąpiła potem m.in. w klipie do Love Somebody zespołu Maroon 5.

>>> Nowa płyta Robina Thicke - Blurred Lines: data premiery, lista piosenek, info o koncertach [TRACKLISTA, VIDEO]

Co ciekawe, Emily Ratajkowski może pochwalić się talentem aktorskim. Brunetkę z wideo do Blurred Lines możemy zobaczyć w Andrew's Alteration i A Year and a Day. Emily od 2007 do 2012 roku grała też Tashę w amerykańskim serialu komediowym iCarly. W teledysku której gwiazdy chcielibyście jeszcze zobaczyć jej piękne ciało? Czekamy na Wasze propozycje!

Tymczasem na Eska.pl możecie nacieszyć oczy parodiami klipu Blurred Lines - Robina Thicke. Zabawne przeróbki podbijają YouTube - nie możesz tego przegapić ---> Z O B A C Z! :)

Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja nieocenzurowana [FILM 18+]:



Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja oficjalna:




Zobacz Emily Ratajkowski na jednej z jej sesji zdjęciowych!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
Walentynki 2016 - życzenia: sms, teksty, wierszyki inspirowane piosenkami!
0

Walentynki 2016 - życzenia: sms, teksty, wierszyki inspirowane piosenkami!

Walentynki 2016: życzenia sms, teksty, czy miłosne wierszyki to co roku nie lada problem dla większości zakochanych. Jednak na ESKA.pl znaleźliśmy sposób na oryginalne okazanie uczuć 14.02.2016. Jak to możliwe? Przekonajcie się i bądźcie dobrze przygotowani na święto zakochanych!
10/02/2016 15:06
Lanberry prezentuje teledysk do utworu Każdy Moment!
0

Lanberry prezentuje teledysk do utworu Każdy Moment!

Lanberry zaprezentowała teledysk do utworu Każdy Moment. Piosenka i teledysk promują debiutancką płytę młodej wokalistki. Już teraz na ESKA.pl zobacz teledysk do drugiego singla z pierwszego krążka Lanberry.
10/02/2016 15:03
iHeartRadio Music Awards 2016 - nominacje: Taylor Swift i The Weeknd mają najwięcej szans na zdobycie statuetki
0

iHeartRadio Music Awards 2016 - nominacje: Taylor Swift i The Weeknd mają najwięcej szans na zdobycie statuetki

iHeartRadio Music Awards 2016 - poznaliśmy już pełną listę nominowanych. To Taylor Swift i The Weeknd mają najwięcej szans na zdobycie nagrody muzycznej iHeartRadio Music Awards 2016. Zwycięzców poznamy w kwietniu.
10/02/2016 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA