Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+] - Kim jest Emily Ratajkowski? Poznaj Polkę z Blurred Lines - Robina Thicke
REKLAMA
REKLAMA

Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]

RSS 06/09/2013 11:40 Komentarze 0

Polka w Blurred Lines narobiła sporo szumu! O Emily Ratajkowski zrobiło się głośno za sprawą teledysku do hitu Robina Thicke, w którego nieocenzurowanej wersji wystąpiła nago. Zobacz go i dowiedz się więcej o pięknej, odważnej modelce.

Emily Ratajkowski w klipie do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]
Kim jest Emily Ratajkowski? To właśnie ona zagrała w teledysku do Blurred Lines - Robina Thicke, gdzie w nieocenzurowanej wersji możemy podziwiać ją nago. Emily to 22-latka o polskich korzeniach. Gwiazda klipu do Blurred Lines ma ojca Polaka. Urodziła się w Londynie, ale wychowała w Kalifornii. Już w wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją Ford Models. Na swoim koncie ma kilka kampanii dla firm odzieżowych.

Udział w zdjęciach do teledysku Blurred Lines razem Robinem Thickem przyniósł Emily Ratajkowski wiele propozycji. Modelka wystąpiła potem m.in. w klipie do Love Somebody zespołu Maroon 5.

>>> Nowa płyta Robina Thicke - Blurred Lines: data premiery, lista piosenek, info o koncertach [TRACKLISTA, VIDEO]

Co ciekawe, Emily Ratajkowski może pochwalić się talentem aktorskim. Brunetkę z wideo do Blurred Lines możemy zobaczyć w Andrew's Alteration i A Year and a Day. Emily od 2007 do 2012 roku grała też Tashę w amerykańskim serialu komediowym iCarly. W teledysku której gwiazdy chcielibyście jeszcze zobaczyć jej piękne ciało? Czekamy na Wasze propozycje!

Tymczasem na Eska.pl możecie nacieszyć oczy parodiami klipu Blurred Lines - Robina Thicke. Zabawne przeróbki podbijają YouTube - nie możesz tego przegapić ---> Z O B A C Z! :)

Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja nieocenzurowana [FILM 18+]:



Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja oficjalna:




Zobacz Emily Ratajkowski na jednej z jej sesji zdjęciowych!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eric Saade - Girl from Sweden: teledysk do nowego singla Szweda premierowo na ESKA.pl  [VIDEO]
0

Eric Saade - Girl from Sweden: teledysk do nowego singla Szweda premierowo na ESKA.pl [VIDEO]

Eric Saade - Girl from Sweden: szwedzki piosenkarz prezentuje teledysk do nowego singla. Czy tylko szwedzkie dziewczyny mają szanse u przystojnego artysty? Zobacz nowy klip i przekonaj się o tym na własne oczy i uszy już teraz - na ESKA.pl
25/05/2015 13:17
Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]
0

Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]

Życzenia SMS dla mamy - gdzie ich szukać? Dla tych, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Mamy, przypominamy, że święto jak zawsze wypada 26.05.2015. Z tej okazji dla wszystkich zapominalskich mamy życzenia sms i wierszyki dla mamy na Dzień Mamy
25/05/2015 13:07
Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]
0

Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]

Nicki Minaj na Tidal serwuje premiery swoich nowych teledysków, co niekoniecznie podoba się wszystkim fanom raperki. Cześć z nich liczy na to, że nowe teledyski Nicki Minaj wrzuci też na YouTube do oglądania za darmo. Te prośby nie podobają się jednak artystce a ich autorzy są banowani na Twitterze przez swoją idolkę. Nicki Minaj traci fanów przez Tidal?
25/05/2015 13:04
Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!
0

Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!

Zaproś Jankesa do siebie – nagłośnij swoje miasto! Sprawdź, jak sprawić, by Jankes odwiedził twoje miasto a ESKA TV nagrała w nim program!
25/05/2015 12:03
Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]
0

Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]

Teledysk Nicki Minaj do The Night Is Still Young zaliczył premierę w sieci pod koniec maja 2015 roku. W nowym teledysku Nicki Minaj zdradza nam, jak mijają jej imprezowe noce. Jest beztrosko, kolorowo a raperka szaleje u boku Azjatów. Czy teledysk do The Night Is Still Young został nakręcony w Japonii? Wszystko o wideo Nicki Minaj do The Night Is Still Young już teraz na ESKA.pl!
25/05/2015 11:59
Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
25/05/2015 11:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska