WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+] - Kim jest Emily Ratajkowski? Poznaj Polkę z Blurred Lines - Robina Thicke

Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]

RSS 06/09/2013 11:40 Komentarze

Polka w Blurred Lines narobiła sporo szumu! O Emily Ratajkowski zrobiło się głośno za sprawą teledysku do hitu Robina Thicke, w którego nieocenzurowanej wersji wystąpiła nago. Zobacz go i dowiedz się więcej o pięknej, odważnej modelce.

Emily Ratajkowski w klipie do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]
Kim jest Emily Ratajkowski? To właśnie ona zagrała w teledysku do Blurred Lines - Robina Thicke, gdzie w nieocenzurowanej wersji możemy podziwiać ją nago. Emily to 22-latka o polskich korzeniach. Gwiazda klipu do Blurred Lines ma ojca Polaka. Urodziła się w Londynie, ale wychowała w Kalifornii. Już w wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją Ford Models. Na swoim koncie ma kilka kampanii dla firm odzieżowych.

Udział w zdjęciach do teledysku Blurred Lines razem Robinem Thickem przyniósł Emily Ratajkowski wiele propozycji. Modelka wystąpiła potem m.in. w klipie do Love Somebody zespołu Maroon 5.

>>> Nowa płyta Robina Thicke - Blurred Lines: data premiery, lista piosenek, info o koncertach [TRACKLISTA, VIDEO]

Co ciekawe, Emily Ratajkowski może pochwalić się talentem aktorskim. Brunetkę z wideo do Blurred Lines możemy zobaczyć w Andrew's Alteration i A Year and a Day. Emily od 2007 do 2012 roku grała też Tashę w amerykańskim serialu komediowym iCarly. W teledysku której gwiazdy chcielibyście jeszcze zobaczyć jej piękne ciało? Czekamy na Wasze propozycje!

Tymczasem na Eska.pl możecie nacieszyć oczy parodiami klipu Blurred Lines - Robina Thicke. Zabawne przeróbki podbijają YouTube - nie możesz tego przegapić ---> Z O B A C Z! :)

Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja nieocenzurowana [FILM 18+]:



Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell - wersja oficjalna:




Zobacz Emily Ratajkowski na jednej z jej sesji zdjęciowych!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA