WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Electrocity Festival 2017: line-up, bilety - Electrocity Festival 2017: kto wystąpi

Tagi związane z Electrocity Festival 2017: line-up, bilety: electrocity 2017

Electrocity Festival 2017: line-up, bilety

RSS 19/05/2017 17:02 Komentarze

Electrocity Festival 2017 - sprawdź, kto wystąpi podczas jubileuszowej 10. edycji festiwalu i poznaj szczegóły dotyczące biletów.

Electrocity Festival 2017: line-up, bilety Electrocity Festival 2017: line-up, bilety / mat.prasowe
Ilustracja do artykułu: Electrocity Festival 2017: line-up, bilety

Electrocity Festival 2017 to jeden z największych i najbardziej oczekiwanych festiwali w Polsce, który w tym roku (14 sierpnia) odbędzie się po raz ostatni. Tradycyjnie miejscem wydarzenia będzie klasztor cystersów w Lubiążu. Podczas jubileuszowej 10. edycji festiwalu usłyszymy legendarne zespoły muzyki elektronicznej. Na tą wyjątkowa imprezę zaprasza Radio ESKA!

Electrocity 2017 - LINE-UP

Organizatorzy ogłosili kolejne nazwiska, które zasiliły line up jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce. Oto oni:

Carlo Lio (scena Fly With Me)
Kenny Glasgow (scena Fly With Me)
Tom Novy (scena Electrocity)
Doorly (scena Electrocity)
Melo.Kids (scena Electrocity)
GUNS (scena Electrocity)
Miqro b2b Milkwish (scena Electrocity)

Do tej pory poznaliśmy następujących artystów:

SCENA RUN TO THE SUN:

- Paul Van Dyk
- Emma Hewitt
- Jordan Suckley
- Heatbeat
- Alex M.O.R.P.H.
- Simon O’Shine
- Sasha Dubrovsky
- Emdi & Coorby

SCENA FLY WITH ME:

- Dubfire

SCENA ELECTROCITY:

- 2manydjs

SCENA GATE TO HELL:

- REGAIN
- KUTSKI
- DRIVER
- GENOX
- CHAOTIC SPIRIT
- ResQ
- Kona Black
- Rafuss
- Cast LTD
- Rawness
- Leadanger

Electrocity 2017 - bilety

Bilety na Electrocity 2017 dostępne są na stronie abilet.pl. I pula - 120,00 zł (WYPRZEDANA), II pula - 140,00 zł (ilość biletów ograniczona), Royal VIP -  700 zł (liczba biletów ograniczona). Royal VIP zawiera: nielimitowane posiłki z bogatego menu (kuchnie świata), nielimitowane alkohole, osobne wejście, osobna bezpłatna szatnia, osobny bezpłatny parking, wydzielona strefa ze stolikami, w której odpoczniecie i swobodnie porozmawiacie z przyjaciółmi, możliwość osobistego spotkania artystów, którzy również będą przebywać w tej strefie.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program