WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta - Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty

Tagi związane z Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta: dua lipa 2017

Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta

RSS 11/01/2017 19:14 Komentarze

Dua Lipa każe fanom jeszcze dłużej czekać na swoją płytę. Data premiery debiutanckiego albumu autorki hitu Be The One ponownie została przesunięta. Skąd się bierze to opóźnienie? Sprawdź ostateczną datę premiery płyty

Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty / fot. okładka płyty Dua Lipa
Ilustracja do artykułu: Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta

Dua Lipa znów wystawia cierpliwość swoich fanów na próbę. Data premiery debiutanckiej płyty brytyjskiej piosenkarki została przesunięta już po raz drugi. Artystka wyjaśniła powody tej decyzji w notce, którą zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wynika z niej, że Dua Lipa potrzebuje jeszcze trochę czasu na nagranie nowych piosenek oraz duetów z innymi wykonawcami. Przy okazji 21-latka przyznała, że jest perfekcjonistką i zwyczajnie chce dostarczyć swoim słuchaczom możliwe najlepszą płytę, jaką jest tylko w stanie zrobić.

Dua Lipa znów przesuwa premierę płyty

Przypomnijmy, że album nazwany po prostu 'Dua Lipa' miał się pierwotnie ukazać 30 września 2016 roku. Jego premiera została przesunięta na 10 lutego, jednak okazało się, że ta data również jest już nieaktualna. Teraz Dua Lipa obiecuje, że jej płyta z pewnością ukaże się 2 czerwca 2017 roku, czyli prawie dwa lata po premierze jej pierwszego singla New Love.

Czekacie jeszcze na płytę 'Dua Lipa'?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?
0

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
24/05/2017 21:23
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'
0

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.
24/05/2017 20:11
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
24/05/2017 19:53
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA