WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta - Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty

Tagi związane z Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta: dua lipa 2017

Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta

RSS 11/01/2017 19:14 Komentarze

Dua Lipa każe fanom jeszcze dłużej czekać na swoją płytę. Data premiery debiutanckiego albumu autorki hitu Be The One ponownie została przesunięta. Skąd się bierze to opóźnienie? Sprawdź ostateczną datę premiery płyty

Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty / fot. okładka płyty Dua Lipa
Ilustracja do artykułu: Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta

Dua Lipa znów wystawia cierpliwość swoich fanów na próbę. Data premiery debiutanckiej płyty brytyjskiej piosenkarki została przesunięta już po raz drugi. Artystka wyjaśniła powody tej decyzji w notce, którą zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wynika z niej, że Dua Lipa potrzebuje jeszcze trochę czasu na nagranie nowych piosenek oraz duetów z innymi wykonawcami. Przy okazji 21-latka przyznała, że jest perfekcjonistką i zwyczajnie chce dostarczyć swoim słuchaczom możliwe najlepszą płytę, jaką jest tylko w stanie zrobić.

Dua Lipa znów przesuwa premierę płyty

Przypomnijmy, że album nazwany po prostu 'Dua Lipa' miał się pierwotnie ukazać 30 września 2016 roku. Jego premiera została przesunięta na 10 lutego, jednak okazało się, że ta data również jest już nieaktualna. Teraz Dua Lipa obiecuje, że jej płyta z pewnością ukaże się 2 czerwca 2017 roku, czyli prawie dwa lata po premierze jej pierwszego singla New Love.

Czekacie jeszcze na płytę 'Dua Lipa'?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł
0

Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł

Nelly Furtado powraca z nową płytą po 5 latach przerwy. Co wiemy o albumie The Ride? Sprawdź tracklistę, datę premiery już teraz - na ESKA.pl
17/01/2017 17:41
Kim jest siostra Ewy Farnej?
0

Kim jest siostra Ewy Farnej?

Kim jest siostra Ewy Farnej? Dziewczynka coraz częściej pojawia u boku swojej sławnej siostry na jej profilach w mediach społecznościowych. Jak ma na imię? Ile ma lat? Sprawdź, co wiemy o siostrze Ewy Farnej.
17/01/2017 17:23
Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO
0

Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO

Co robi się w szkole zamkniętej z powodu burzy śnieżnej? Dyrektor tej szkoły zdecydował się nagrać filmik, który stał się hitem internetu! Obejrzyj go już teraz - na ESKA.pl!
17/01/2017 16:54
Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]
0

Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]

Krzysztof Iwaneczko pracuje nad swoją pierwszą płytą! Poinformował o tym za pośrednictwem transmisji na żywo. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl
17/01/2017 16:50
Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!
0

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?
17/01/2017 16:25
Spring Break 2017: znamy datę imprezy!
0

Spring Break 2017: znamy datę imprezy!

Kiedy odbędzie się Spring Break 2017? Sprawdź datę kolejnej edycji festiwalu!
17/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

15/01/2017 19:00

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA