WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta - Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty

Tagi związane z Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta: dua lipa 2017

Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta

RSS 11/01/2017 19:14 Komentarze

Dua Lipa każe fanom jeszcze dłużej czekać na swoją płytę. Data premiery debiutanckiego albumu autorki hitu Be The One ponownie została przesunięta. Skąd się bierze to opóźnienie? Sprawdź ostateczną datę premiery płyty

Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty Dua Lipa przekłada premierę swojej płyty / fot. okładka płyty Dua Lipa
Ilustracja do artykułu: Dua Lipa: data premiery płyty znowu przesunięta

Dua Lipa znów wystawia cierpliwość swoich fanów na próbę. Data premiery debiutanckiej płyty brytyjskiej piosenkarki została przesunięta już po raz drugi. Artystka wyjaśniła powody tej decyzji w notce, którą zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wynika z niej, że Dua Lipa potrzebuje jeszcze trochę czasu na nagranie nowych piosenek oraz duetów z innymi wykonawcami. Przy okazji 21-latka przyznała, że jest perfekcjonistką i zwyczajnie chce dostarczyć swoim słuchaczom możliwe najlepszą płytę, jaką jest tylko w stanie zrobić.

Dua Lipa znów przesuwa premierę płyty

Przypomnijmy, że album nazwany po prostu 'Dua Lipa' miał się pierwotnie ukazać 30 września 2016 roku. Jego premiera została przesunięta na 10 lutego, jednak okazało się, że ta data również jest już nieaktualna. Teraz Dua Lipa obiecuje, że jej płyta z pewnością ukaże się 2 czerwca 2017 roku, czyli prawie dwa lata po premierze jej pierwszego singla New Love.

Czekacie jeszcze na płytę 'Dua Lipa'?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!
0

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!
27/03/2017 16:16
Co to jest fake news?
0

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.
27/03/2017 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń
0

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.
27/03/2017 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!
0

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.
27/03/2017 15:24
Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]
0

Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]

Iwona Burnat i Reggie Benjamin, bohaterowie programu Żony Hollywood postanowili, że podbiją nie tylko serca telewidzów, ale także słuchaczy. Posłuchaj na ESKA.pl ich debiutanckiej piosenki.
27/03/2017 15:16
Gosia Rdest - kim jest dziewczyna z teledysku Popka?
0

Gosia Rdest - kim jest dziewczyna z teledysku Popka?

Popek, Sobota i Matheo zaprosili do swojego teledysku ciekawe osobistości. Jedną z nich jest Gosia Rdest! Kim jest i czym się zajmuje? Przekonajcie się i poznajcie piękną kobietę na ESKA.pl!
27/03/2017 15:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA