WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni! - Donatan I Cleo - My Słowianie: teledysk na YouTube odtworzono ponad 2500 000 w 2 dni!

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo, Donatan hit, Donatan rekord youtube, Donatan teledysk 2013, Donatan youtube, Donatan piosenka 2013

Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!

RSS 08/11/2013 17:12 Komentarze
Donatan i Cleo - My Słowianie: rekord polskiego YouTube pobity! Najnowszy hit Donatana bije rekordy popularności. Klip na YouYube odtworzono ponad 2 500 000 razy tylko w 2 dni. A liczba wyświetleń wciąż rośnie!
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!
Donatan i Cleo z piosenką My Słowianie pobili rekord polskiego YouTube! Nowa produkcja Donatana i Cleo cieszy się ogomną popularnością. Teledysk tylko w ciągu 2 dni od premiery odtworzono ponad 2 500 000! Wielkie gratulacje dla Donatana i Cleo!

Liczba wyświetleń na YouTube wciąż przybywa. Fanom wyjątkowo przypadł do gustu klip do piosenki My Słowianie, w którym możemy zobaczyć pracę pięknych Słowianek... ;).

>>> Słuchaj nowości muzycznych na eskaGO!


- Numer nagraliśmy dla żartu na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu też głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych słowianek - opowiada o nowym kawałku Donatan.

A Wam jak podoba klip do hitu My Słowianie Donatana i Cleo? Zobacz teledysk!

Donatan i Cleo - My Słowianie:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...