WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni! - Donatan I Cleo - My Słowianie: teledysk na YouTube odtworzono ponad 2500 000 w 2 dni!

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo, Donatan hit, Donatan rekord youtube, Donatan teledysk 2013, Donatan youtube, Donatan piosenka 2013

Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!

RSS 08/11/2013 17:12 Komentarze
Donatan i Cleo - My Słowianie: rekord polskiego YouTube pobity! Najnowszy hit Donatana bije rekordy popularności. Klip na YouYube odtworzono ponad 2 500 000 razy tylko w 2 dni. A liczba wyświetleń wciąż rośnie!
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!
Donatan i Cleo z piosenką My Słowianie pobili rekord polskiego YouTube! Nowa produkcja Donatana i Cleo cieszy się ogomną popularnością. Teledysk tylko w ciągu 2 dni od premiery odtworzono ponad 2 500 000! Wielkie gratulacje dla Donatana i Cleo!

Liczba wyświetleń na YouTube wciąż przybywa. Fanom wyjątkowo przypadł do gustu klip do piosenki My Słowianie, w którym możemy zobaczyć pracę pięknych Słowianek... ;).

>>> Słuchaj nowości muzycznych na eskaGO!


- Numer nagraliśmy dla żartu na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu też głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych słowianek - opowiada o nowym kawałku Donatan.

A Wam jak podoba klip do hitu My Słowianie Donatana i Cleo? Zobacz teledysk!

Donatan i Cleo - My Słowianie:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2017 - Cleo z nową fryzurą! Gdzie i kiedy wystąpi na Bastet Tour?
0

Koncerty 2017 - Cleo z nową fryzurą! Gdzie i kiedy wystąpi na Bastet Tour?

Cleo ogłosiła koncerty w ramach światowej trasy promującej płytę Bastet! Dodatkowo pojawiła się w nowej, zaskakującej fryzurze! Czy wystąpi w niej podczas Bastet Tour? Daty występów i szczegóły podajemy na ESKA.pl
24/01/2017 16:13
Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]

Alexandra Stan w nowym stylu weszła w 2017 rok! Zmieniła image i sposób tworzenia muzyki. Dowodem tego jest singiel i teledysk 9 Lives, który zobaczycie na ESKA.pl!
24/01/2017 16:03
Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?
0

Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gdzie i kiedy wystąpi Eldo? Daty i miejsca koncertów w ramach Psi Live Band Tour podrzucamy na ESKA.pl!
24/01/2017 15:51
Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!
0

Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!

Historia tej 25-latki robi wrażenie! Jeszcze parę lat temu dziewczyna bez skutku próbowała swoich sił w talent show, a teraz wiedzie prawdziwie luksusowe życie, choć wcale nie zrobiła kariery w muzyce! Jak Chloe Khan w kilka lat zarobiła olbrzymią fortunę? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
24/01/2017 15:39
Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?
0

Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?

Najpopularniejsze programy rozrywkowe już w lutym wracają do TV. Daty gorących premier 2017 w TVN, Polsat, TVP już teraz na ESKA.pl
24/01/2017 15:33
Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?
0

Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Legia Warszawa - Ajax Amsteram to gorący towar wśród kibiców! Czy można jeszcze kupić wejściówki na mecz Legii w Lidze Europy? Jakie są ceny biletów na mecz 16 lutego 2017? Tego dowiecie się na ESKA.pl!
24/01/2017 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA