WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni! - Donatan I Cleo - My Słowianie: teledysk na YouTube odtworzono ponad 2500 000 w 2 dni!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo, Donatan hit, Donatan rekord youtube, Donatan teledysk 2013, Donatan youtube, Donatan piosenka 2013

Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!

RSS 08/11/2013 17:12 Komentarze 0
Donatan i Cleo - My Słowianie: rekord polskiego YouTube pobity! Najnowszy hit Donatana bije rekordy popularności. Klip na YouYube odtworzono ponad 2 500 000 razy tylko w 2 dni. A liczba wyświetleń wciąż rośnie!
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!
Donatan i Cleo z piosenką My Słowianie pobili rekord polskiego YouTube! Nowa produkcja Donatana i Cleo cieszy się ogomną popularnością. Teledysk tylko w ciągu 2 dni od premiery odtworzono ponad 2 500 000! Wielkie gratulacje dla Donatana i Cleo!

Liczba wyświetleń na YouTube wciąż przybywa. Fanom wyjątkowo przypadł do gustu klip do piosenki My Słowianie, w którym możemy zobaczyć pracę pięknych Słowianek... ;).

>>> Słuchaj nowości muzycznych na eskaGO!


- Numer nagraliśmy dla żartu na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu też głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych słowianek - opowiada o nowym kawałku Donatan.

A Wam jak podoba klip do hitu My Słowianie Donatana i Cleo? Zobacz teledysk!

Donatan i Cleo - My Słowianie:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]

W 169 notowaniu Golabl Listy na pozycji Nowości zadebiutował utwór Treasured Soul od Michaela Calfana. Teledysk do zobaczenia już teraz na ESKA.pl 
26/04/2015 18:35
MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]
0

MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]

Co to jest MyIdol? Nowa aplikacja na smartfony podbija sieć. Filmik z MyIdol na Facebooku wstawiły już m.in. Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Jak korzystać z MyIdol? Jak stworzyć własną postać i umieścić ją na Facebooku? Na ESKA.pl bierzemy pod lupę aplikację MyIdol! 
26/04/2015 18:31
Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]

Warsaw Shore 3 rozkręca się na dobre. Znamy nowych bohaterów show, dla których najważniejsza w życiu jest zabawa. Gdzie oglądać Warsaw Shore 3? Jakie hity pojawiły się w odcinkach Warsaw Shore 3? Sprawdzamy na ESKA.pl
26/04/2015 13:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 11:59
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
26/04/2015 11:58
Walka Kliczko - Jennings: kto wygrał? Wynik i punktacja po spotkaniu Kliczko vs Jennings. Kto jest Winner? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings: kto wygrał? Wynik i punktacja po spotkaniu Kliczko vs Jennings. Kto jest Winner? [VIDEO]

Walka Władamir Kliczko vs Bryant Jennings za mami. Jaki jest wynik spotkania? Kto może zaśpiewać You Are Looking At The Winner razem z Justinem Timberlake'em? Wynik i punktacja walki Kliczko - Jennings do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/04/2015 11:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska