WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni! - Donatan I Cleo - My Słowianie: teledysk na YouTube odtworzono ponad 2500 000 w 2 dni!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo, Donatan hit, Donatan rekord youtube, Donatan teledysk 2013, Donatan youtube, Donatan piosenka 2013

Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!

RSS 08/11/2013 17:12 Komentarze 0
Donatan i Cleo - My Słowianie: rekord polskiego YouTube pobity! Najnowszy hit Donatana bije rekordy popularności. Klip na YouYube odtworzono ponad 2 500 000 razy tylko w 2 dni. A liczba wyświetleń wciąż rośnie!
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: Donatan i Cleo - My Słowianie: teledysk pobił rekord polskiego YouTube! Ponad 2 500 000 odsłon w 2 dni!
Donatan i Cleo z piosenką My Słowianie pobili rekord polskiego YouTube! Nowa produkcja Donatana i Cleo cieszy się ogomną popularnością. Teledysk tylko w ciągu 2 dni od premiery odtworzono ponad 2 500 000! Wielkie gratulacje dla Donatana i Cleo!

Liczba wyświetleń na YouTube wciąż przybywa. Fanom wyjątkowo przypadł do gustu klip do piosenki My Słowianie, w którym możemy zobaczyć pracę pięknych Słowianek... ;).

>>> Słuchaj nowości muzycznych na eskaGO!


- Numer nagraliśmy dla żartu na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu też głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych słowianek - opowiada o nowym kawałku Donatan.

A Wam jak podoba klip do hitu My Słowianie Donatana i Cleo? Zobacz teledysk!

Donatan i Cleo - My Słowianie:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Aplikacja "pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!
0

Aplikacja "pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!

Tekst "Haha, nie mogłem uwierzyć, dopóki sam nie sprawdziłem ;) To serio działa, pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał! Dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej... ;)" na twoim Facebooku? Uważaj, to kolejny wirus! Sprawdź jak działa.
30/03/2015 22:19
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
30/03/2015 20:22
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
6

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
30/03/2015 17:15
Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]

Warsaw Shore 3 to nowi bohaterowie. W odcinku 1 do ekipy z Warszawy dołączył Damian - prześwietliliśmy go online i znaleźliśmy 6 skojarzeń muzycznych związanych z Damianem. Zobaczcie, zanim poznacie go oglądając Warsaw Shore 3 online.
30/03/2015 17:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska