WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze 0
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]
0

Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]

Teledysk Eda Sheerana w wersji jakiej nie widzieliście. Dla jednych zabawny filmik, dla innych obrzydliwa parodia. Fanowskie wideo do piosenki Thinking Out Loud wywołuje skrajne reakcje. Jak wygląda Ed Sheeran w tym filmie - sprawdźcie na eska.pl
27/01/2015 16:07
Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl
0

Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl

Jessie Ware wystąpi w Polsce 7 lutego 2015 roku. Koncert brytyjskiej wokalistki odbędzie się na warszawskim Torwarze. Co z biletami na koncert Jessie Ware? Jaka jest cena wejściówek na występ Jessie Ware? Informacje na temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 15:33
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]

Eurowizja 2015: Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału. O dacie występu polskiego reprezentanta na Eurowizji 2015 zdecydowało losowanie. Szczegóły dotyczące występu Polski na EUROWIZJI 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 14:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska