Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze 0
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Seven Festival odwołany - co się stało? Co z biletami na Seven Festival?
0

Seven Festival odwołany - co się stało? Co z biletami na Seven Festival?

Seven Festival odwołany? Wygląda na to, że zaplanowany na 10-12 lipca 2015 festiwal rockowy w Węgorzewie nie odbędzie się. Dowiedz się więcej
30/06/2015 22:16
Lotto WYNIKI z 30 czerwca 2015: sprawdź wyniki losowania Lotto i przekonaj się, czy jesteś jak Rich Girl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI z 30 czerwca 2015: sprawdź wyniki losowania Lotto i przekonaj się, czy jesteś jak Rich Girl [VIDEO]

Lotto - wyniki losowania z 30.06.2015 zostaną ogłoszone o 21:40. Na ESKA.pl znajdziesz szczęśliwe numery losowania Lotto z 30 czerwca 2015. Sprawdź wyniki Lotto i posłuchaj Rich Girl 
30/06/2015 21:48
Lotto WYNIKI 30.06.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 7 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI 30.06.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 7 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 30.06.2015. Do zgarnięcia jest pula 7 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 21:47
Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]
0

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me to jeden z gorących muzycznych hitów, który rozgrzeje wakacyjne imprezy. Teledysk do Watch Me powstał z filmów nadsyłanych przez internautów. Nie brakuje w nim hitów sieci
30/06/2015 15:48
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
1

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska