WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 11:32
Gorąca 20 Premiera: Lukas Graham - Mama Said. 5 mocnych powodów, żeby głosować na tę premierę
0

Gorąca 20 Premiera: Lukas Graham - Mama Said. 5 mocnych powodów, żeby głosować na tę premierę

Lukas Graham - Mama Said: środowa premiera w Gorącej 20! Pozytywne nagranie duńskiej formacji usłyszycie na antenie Radia ESKA 4 maja 2016, zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie to propozycja, na którą warto głosować. Dlaczego? O tym przekonacie się na ESKA.pl!
04/05/2016 11:21
Doda zastąpi Agnieszkę Chylińską! Specjalny koncert Kombii z przebojami O.N.A.
0

Doda zastąpi Agnieszkę Chylińską! Specjalny koncert Kombii z przebojami O.N.A.

Doda zastąpi Agnieszkę Chylińską i wystąpi z zespołem Kombii na wyjątkowym koncercie z okazji 40-lecia działalności duetu Skawiński - Tkaczyk. Wokalistka odpowiedziała muzykom i przyjęła ich propozycję.
04/05/2016 10:13
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
04/05/2016 10:07
Eurowizja 2016: kiedy? Data występu Michała Szpaka, transmisja TVP!
0

Eurowizja 2016: kiedy? Data występu Michała Szpaka, transmisja TVP!

Eurowizja 2016 zbliża się coraz większymi krokami. Polskim reprezentantem będzie Michał Szpak. Kiedy wystąpi i zaprezentuje swój utwór Europie? Już teraz na ESKA.pl szczegóły dotyczące Eurowizji 2016!
04/05/2016 09:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA