WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze 0
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
MŚ Falun 2015: biegi narciarskie w TV i online na żywo. Gdzie i o której oglądać bieg mężczyzn z 01.03.2015? Check It Out [VIDEO]
0

MŚ Falun 2015: biegi narciarskie w TV i online na żywo. Gdzie i o której oglądać bieg mężczyzn z 01.03.2015? Check It Out [VIDEO]

MŚ Falun 2015: o której i gdzie oglądać biegi narciarskie z 01.03.2015? Przed nami ostatni dzień walki o medale w Mistrzostwach Świata w Falun. 1 marca obejrzymy bieg mężczyzn stylem klasycznym na 50 kilometrów. Gdzie i o której oglądać transmisję biegów narciarskich na żywo w TV i online? Sprawdź na ESKA.pl
01/03/2015 11:11
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
01/03/2015 10:55
Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]
0

Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]

Uczestnicy Warsaw Shore podbijają internety swoimi teledyskami. Która gwiazda Ekipy z Warszawy spodobała się słuchaczom najbardziej? Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wynik głosowania na najlepszy teledysk publikujemy na ESKA.pl
01/03/2015 10:50
Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Nowy dokument tożsamości będzie obowiązywać do 1 marca 2015 roku. Czy to oznacza, że stare dowody stracą swoją ważność? Sprawdź jakie zmiany pojawią się na nowym dowodzie osobistym w 2015 roku. Everything Has Changed?
01/03/2015 09:59
Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]
0

Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]

Pogoda na wiosnę 2015 już na ESKA.pl. Na dworze coraz cieplej, sprawdzamy więc dla Was długoterminową pogodę na wiosnę 2015. Zobaczcie już teraz, jaka będzie wiosna 2015 w Polsce w poszczególnych miesiącach: mamy pogodę na marzec 2015, prognozę na kwiecień 2015 i pierwsze wzmianki o pogodzie w maju 2015. Gotowi zaśpiewać Wiosna, ah to ty?
01/03/2015 09:35
Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015: data wejście w życie nowego wzoru dowodu osobistego to bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy planują zmienić lub wyrobić sobie po raz pierwszy dokument tożsamości. Jakie zmiany szykują się w nowym dowodzie osobistym? I czy to prawda, że po otrzymaniu dowodu nie czujemy się już Young and Beautiful? Wszystkie praktyczne informacje na temat dowodu osobistego znajdziecie na ESKA.pl