WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
21/08/2017 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 
21/08/2017 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18
0

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.
21/08/2017 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski
0

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.
21/08/2017 16:42
'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni
0

'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni

To, jest remak'em filmu z 1990 roku opartego na książce Stephena Kinga. Wytwórnia Warner Bros właśnie zamieściła kolejny zwiastun horroru. Trailer przeraża w technologii 360 stopni!
21/08/2017 16:40
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu
0

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?
21/08/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA