WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze 0
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 22:48
Barcelona - Bayern Monachium - WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium - WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Wynik meczu Barcelona - Bayern Monachium poznaj na żywo. Transmisja - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie! 
06/05/2015 22:38
Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]
0

Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]

Mecz Napoli - Dnipro na żywo online i w TV w ramach półfinałów Ligi Europy 07.05.2015 pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć Napoli - Dnipro w półfinałach LE live i o której godzinie zaczyna się spotkanie. Zobaczcie już teraz, gdzie kliknąć Play i cieszyć się transmisją Napoli - Dnipro na żywo 7 maja 2015.
06/05/2015 22:37
Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]
0

Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]

Gdzie obejrzeć Sevilla - Fiorentina na żywo online? Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy Sevilla - Fiorentina w TV? O której godzinie mecz Sevilla - Fiorentina 07.05.2015? Transmisji meczu Sevilla - Fiorentina w ramach półfinałów LE 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Sprawdźcie szczegóły i dajcie znać, za kogo bardziej trzymacie kciuki.
06/05/2015 22:36
Monika Próchniewicz nie żyje - wokalistka D-Bomb miała 39 lat. PIOSENKI, kariera, kim była Monika Próchniewicz? [VIDEO]
0

Monika Próchniewicz nie żyje - wokalistka D-Bomb miała 39 lat. PIOSENKI, kariera, kim była Monika Próchniewicz? [VIDEO]

Nie żyje Monika Próchniewicz. Wokalistka zespołu miała 39 lat. Kim była, jakie piosenki śpiewała i zostawiła fanom po sobie, dowiedz się więcej na ESKA.pl
06/05/2015 21:56
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 16:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska