Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO] - Donatan nagrywa z Bednarkiem
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]: donatan facebook, donatan nowa płyta, donatan 2013, donatan i cleo, bednarek nowa płyta

Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]

RSS 20/09/2013 10:39 Komentarze 0
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? Donatan na swoim Facebooku pochwalił się efektami współpracy. Dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty
Ilustracja do artykułu: Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio. Co z tego wynikło? [VIDEO]
Donatan + Cleo + Bednarek w jednym studio! Autor przebojowej Równonocy, wokalistka o wyjątkowo "czarnym", soulowym głosie a do tego Kamil, znany głównie jako wykonawca kawałków w rytmie reggae/dancehall. Co z tego wynikło? Donatan zdradził na swoim Facebooku:

CLEO i Kamil Bednarek pod moim czujnym okiem zrobili świetne kawałki z których jestem naprawdę zadowolony ! Rasowe tłuste i mięsiste RNB - trzymajcie umysły otwarte i czujne działamy !
[Oficjalny Facebook Donatana, pisownia oryginalna].

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - eskaGO!

Najnowszym nagraniem Kamila Bednarka jest piosenka do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. W oczekiwaniu, aż Donatan ujawni efekty współpracy z Kamilem - posłuchaj Dni Których Nie Znamy na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
03/08/2015 14:29
Doda - nowa płyta 2015. Pop vs rock? Wokalistka wyjaśnia swój wybór
0

Doda - nowa płyta 2015. Pop vs rock? Wokalistka wyjaśnia swój wybór

Nowa płyta Dody 2015 z hitami Nie pytaj mnie i Riotka budzi sporo emocji wśród fanów artystki, którą pokochali jako rock'n'rollową królową sceny. Co rockowa Doda o muzyce pop sądzi tak naprawdę? 'Moje serce krwawi' - powiedziała artystka w jednym z ostatnich wywiadów. Szczegóły czekają na stronie.
03/08/2015 14:07
Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży - Puls: nowa piosenka zapowiedzią dłuższej współpracy?
0

Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży - Puls: nowa piosenka zapowiedzią dłuższej współpracy?

Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży we wspólnym utworze pod tytułem Puls. Czy ten zaskakujący duet zapowiada współpracę na dłużej? Informacje na temat nowej piosenki Kasi Cerekwickiej i Grzegorza Hyżego znajdziecie na ESKA.pl 
03/08/2015 13:00
Selena Gomez w The Voice USA 2015: będzie jurorką? My już wiemy!
0

Selena Gomez w The Voice USA 2015: będzie jurorką? My już wiemy!

Selena Gomez jurorką w The Voice USA 2015? Udział Seleny Gomez w amerykańskim The Voice 2015 komentują tamtejsze media. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, jaką rolę Selena Gomez będzie miała w nowej edycji programu i czy wokalistka na planie show to już pewnik. Więcej o Selenie Gomez i jej związkach z The Voice USA 2015 już teraz!
03/08/2015 12:45
One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D
0

One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D

One Direction - Drag Me Down w wersji LIVE. Mamy nagranie video z pierwszego wykonania na żywo nowej piosenki od chłopaków z 1D. Jak wygląda Drag Me Down w wersji koncertowej? Jak na nowy kawałek zareagowali fani boysbandu? Odopowiedzi na ESKA.pl 
03/08/2015 12:23
Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.
0

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.

Twenty One Pilots – Stressed Out to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do listy przebojów Radia ESKA w upalny poniedziałek 3 sierpnia! Posłuchaj na ESKA.pl jeszcze przed premierą na antenie radiowej!    
03/08/2015 12:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska