WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dharni beatboxuje Shape of You razem z piękną K-Leah! [VIDEO] - Dharni - Shape Of You

Tagi związane z Dharni beatboxuje Shape of You razem z piękną K-Leah! [VIDEO]: dharni

Dharni beatboxuje Shape of You razem z piękną K-Leah! [VIDEO]

RSS 29/03/2017 14:01 Komentarze

Dharni, czyli beatboxer z Singapuru wrzucił do sieci nowy cover! Tym razem zrobił przeróbkę mega przeboju Shape Of You! Jak mu wyszło? Przekonajcie się odpalając nagranie na ESKA.pl

Dharni beatboxuje Shape of You! [VIDEO] screen z filmu Dharni & K-Leah - Shape of You - Ed Sheeran (Beatbox Cover) / fot. YouTube.com/Dharni & K-Leah
Ilustracja do artykułu: Dharni beatboxuje Shape of You razem z piękną K-Leah! [VIDEO]

Dharni beatboxuje Shape of You, czyli największy hit ostatnich tygodni. Takiej wersji przeboju Eda Sheerana jeszcze nie słyszeliście, więc podrzucamy Wam ją na ESKA.pl. Młody i zdolny Singapurczyk stworzył tę przeróbkę razem z K-Leah, z którą wcześniej wziął udział w siódmej edycji programu Must Be The Music. Duet daje wspólne występy oraz pojawia się we wspólnych coverach.

Dharni - Shape Of You beatbox

Nie ma się co dziwić, że Dharni to prawdziwa gwiazda internetu. Nagrywa własne wersje najbardziej znanych kawałków. Beatboxował już takie hity jak: How Deep Is Your Love (Calvina Harrisa), Heathens (Twenty One Pilots) czy Lights (Ellie Goulding). Najnowszy cover Azjaty również zbiera pozytywne komentarze. Internauci pod beatboxem Shape Of You docenili także wdzięk i piękno K-Leah. I w sumie mają rację ;)

 

Warto przypomnieć, że ostatnio mogliście usłyszeć, jak Dharni beatboxuje polskie hity disco polo oraz przeróbkę pt. Po co ci kapusta!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA