WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe - Akcje fanowskie na koncercie Depeche Mode w Warszawie 2017

Tagi związane z Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe: koncerty 2017, depeche mode 2017

Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe

RSS 17/07/2017 16:42 Komentarze

Akcje fanowskie na koncercie Depeche Mode w Warszawie ujawnione. Sprawdź, co będzie się działo 21.07.2017 na Narodowym!

Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe / fot materiały prasowe Live Nation Polska
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe

Koncert Depeche Mode 21.07.2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie niesamowitym przeżyciem nie tylko dla fanów, ale także dla samego zespołu. Skąd to wiemy? Polska publiczność przygotowuje dla Depeche Mode niezwykłe akcje fanowskie. Sprawdźcie, o co chodzi w akcjach koncertowych, w których za kilka dni weźmie udział kilkadziesiąt tysięcy fanów brytyjskiej grupy.

Depeche Mode w Polsce - akcja fanów podczas koncertów

Koncert na Narodowym w Warszawie to pierwszy występ Depeche Mode w Polsce w ramach trasy „Global Spirit Tour”. Poprzez akcje fani chcą podziękować
zespołowi za przybycie. - Czy chcemy zobaczyć i usłyszeć radość Dave'a i Martina? Postaramy się ich zaskoczyć. Pokażemy jak ważny jest dla nas Depeche Mode!
DOŁĄCZ DO NAS!!!
- czytamy w specjalnie przygotowanej przez fanów Depeche Mode ulotce.

>> Piosenki Depeche Mode – SŁUCHAJ online za darmo <<

ŚPIEWAMY „EVERYTHING COUNTS”
 - Zaśpiewajmy w Warszawie jak niegdyś fani w Pasadena Rose Bowl! Pokażmy zespołowi na co stać polskich fanów. Na koniec piosenki śpiewajmy ile sił w płucach na całe gardło: „The grabbing hands / Grab all they can / Everything counts in large amounts / The grabbing hands / Grab all they can / Everything counts in large amounts” (kilka razy; max. długo) - czytamy w opisie akcji.

JUST CAN'T GET ENOUGH !
 - Przed I bisem (po „Never Let Me Down Again”) będzie chwilowa przerwa. Zamiast standardowego skandowania „Depeche Mode” - śpiewamy a capella „I Just Can't Get Enough”. Powtarzamy to zdanie aż do powrotu zespołu na scenę. Rozpoczynają fani na płycie pod sceną, reszta stopniowo dołącza! Pokażmy chłopakom, że nie mamy dosyć!!! - to kolejny apel polskiego fanklubu.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program