WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO] - Nowa piosenka Demi Lovato

Tagi związane z Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]: demi lovato piosenki, demi lovato youtube, demi lovato teledyski, demi lovato let it go, demi lovato frozen, piosenka z filmu frozen

Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]

RSS 01/11/2013 15:09 Komentarze
Demi Lovato - Let It Go. Teledysk promujący nową piosenkę Demi nagraną specjalnie na potrzeby filmu Frozen (Kraina Lodu) - już na YouTube. Zobacz na Eska.pl!
Demi Lovato Let It Go / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]
Demi Lovato - Let It Go to najnowsza piosenka Demi nagrana specjalnie na potrzeby nowej produkcji Disneya: filmu Kraina Lodu (Frozen) opartego na znanej bajce Andersena - Królowa Śniegu. Film pojawi się w polskich kinach już 29 listopada.

Tymczasem fani Demi mogą już cieszyć się teledyskiem do Let It Go - w którym możemy zobaczyć nie tylko wokalistkę zagubioną w murach mrocznego zamku, ale także fragmenty scen z zapowiedzianego filmu.

>>> Tutaj gramy, nie gadamy <<<

Sam soundtrack do Krainy Lodu ma szansę trafić do serc fanów Glee - poza Demi Lovato na ścieżce dźwiękowej Krainy Lodu możemy usłyszeć także piosenki w wykonaniu pary aktorów znanych z gościnnych występów w tym muzycznym serialu: Idiny Menzel (grająca matkę Rachel Berry) oraz Jonathana Groffa (Jesse St. James, lider Vocal Adrenaline).

Demi Lovato - Let It Go. W oczekiwaniu na premierę nowego filmu Disneya - zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Jula - nowa piosenka i teledysk Milion słów
0

Jula - nowa piosenka i teledysk Milion słów

Wielki powrót Juli. Już 1 września premiera piosenki i teledysku Milion słów. O czym jest nowa piosenka, co Jula chciała przekazać słuchaczom? Przeczytaj co mówi o piosence Milion słów
29/08/2016 10:31
MTV VMA 2016: zwycięzcy! Pełna lista zdobywców statuetek
0

MTV VMA 2016: zwycięzcy! Pełna lista zdobywców statuetek

MTV VMA 2016 - statuetki zostały przyznane. Jak wygląda pełna lista zwycięzców? Kto zgarnął najwięcej statuetek MTV Video Music Awards 2016? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
29/08/2016 09:33
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
28/08/2016 18:40
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
28/08/2016 18:24
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 17:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]