WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO] - Nowa piosenka Demi Lovato

Tagi związane z Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]: demi lovato piosenki, demi lovato youtube, demi lovato teledyski, demi lovato let it go, demi lovato frozen, piosenka z filmu frozen

Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]

RSS 01/11/2013 15:09 Komentarze
Demi Lovato - Let It Go. Teledysk promujący nową piosenkę Demi nagraną specjalnie na potrzeby filmu Frozen (Kraina Lodu) - już na YouTube. Zobacz na Eska.pl!
Demi Lovato Let It Go / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]
Demi Lovato - Let It Go to najnowsza piosenka Demi nagrana specjalnie na potrzeby nowej produkcji Disneya: filmu Kraina Lodu (Frozen) opartego na znanej bajce Andersena - Królowa Śniegu. Film pojawi się w polskich kinach już 29 listopada.

Tymczasem fani Demi mogą już cieszyć się teledyskiem do Let It Go - w którym możemy zobaczyć nie tylko wokalistkę zagubioną w murach mrocznego zamku, ale także fragmenty scen z zapowiedzianego filmu.

>>> Tutaj gramy, nie gadamy <<<

Sam soundtrack do Krainy Lodu ma szansę trafić do serc fanów Glee - poza Demi Lovato na ścieżce dźwiękowej Krainy Lodu możemy usłyszeć także piosenki w wykonaniu pary aktorów znanych z gościnnych występów w tym muzycznym serialu: Idiny Menzel (grająca matkę Rachel Berry) oraz Jonathana Groffa (Jesse St. James, lider Vocal Adrenaline).

Demi Lovato - Let It Go. W oczekiwaniu na premierę nowego filmu Disneya - zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
Pokemon Go po rosyjsku: złap Puszkina i Gagarina!
0

Pokemon Go po rosyjsku: złap Puszkina i Gagarina!

Rosjanie przygotowują swoją własną wersję Pokemon Go. Gra Discover Moscow polegać będzie jednak nie na łapaniu stworków, lecz... postaci historycznych!
29/07/2016 15:51
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
29/07/2016 15:43
Święto Wojska Polskiego - sklepy czynne 15 sierpnia
0

Święto Wojska Polskiego - sklepy czynne 15 sierpnia

Święto Wojska Polskiego to dzień ustawowo wolny od pracy. Oznacza to, że 15 sierpnia możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Które sklepy będą czynne w Święto Wojska Polskiego? Sprawdzamy to na ESKA.pl
29/07/2016 15:27
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
29/07/2016 15:27
Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia - co to za święto i dlaczego je obchodzimy?
0

Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia - co to za święto i dlaczego je obchodzimy?

Święto Wojska Polskiego 2016 czyli innymi słowy Święto Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej obchodzone jest 15 sierpnia. Dlaczego władze wybrały właśnie tę datę. No i dlaczego właściwie obchodzimy Święto Wojska Polskiego? 
29/07/2016 14:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...