WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO] - Nowa piosenka Demi Lovato

Tagi związane z Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]: demi lovato piosenki, demi lovato youtube, demi lovato teledyski, demi lovato let it go, demi lovato frozen, piosenka z filmu frozen

Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]

RSS 01/11/2013 15:09 Komentarze
Demi Lovato - Let It Go. Teledysk promujący nową piosenkę Demi nagraną specjalnie na potrzeby filmu Frozen (Kraina Lodu) - już na YouTube. Zobacz na Eska.pl!
Demi Lovato Let It Go / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]
Demi Lovato - Let It Go to najnowsza piosenka Demi nagrana specjalnie na potrzeby nowej produkcji Disneya: filmu Kraina Lodu (Frozen) opartego na znanej bajce Andersena - Królowa Śniegu. Film pojawi się w polskich kinach już 29 listopada.

Tymczasem fani Demi mogą już cieszyć się teledyskiem do Let It Go - w którym możemy zobaczyć nie tylko wokalistkę zagubioną w murach mrocznego zamku, ale także fragmenty scen z zapowiedzianego filmu.

>>> Tutaj gramy, nie gadamy <<<

Sam soundtrack do Krainy Lodu ma szansę trafić do serc fanów Glee - poza Demi Lovato na ścieżce dźwiękowej Krainy Lodu możemy usłyszeć także piosenki w wykonaniu pary aktorów znanych z gościnnych występów w tym muzycznym serialu: Idiny Menzel (grająca matkę Rachel Berry) oraz Jonathana Groffa (Jesse St. James, lider Vocal Adrenaline).

Demi Lovato - Let It Go. W oczekiwaniu na premierę nowego filmu Disneya - zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Flagi Polskiej obchodzimy 2 maja. Czy jest to dzień wolny od pracy? Sprawdź i znajdź czas na obejrzenie białych i czerwonych teledysków na ESKA.pl 
02/05/2016 12:22
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!
0

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Finał Pucharu Polski 2016: Lech Poznań - Legia Warszawa - to pojedynek, który 2 maja 2016 wzbudzi w każdym ogromne emocje. Czy transmisja z meczu dostępna będzie za darmo? Jeśli tak, to gdzie w telewizji, a gdzie w internecie? Na te pytania odpowiedzieliśmy na ESKA.pl!
02/05/2016 12:14
Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]
0

Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]

Znaleźć sklepy otwarte w długi weekend majowy to nie lada wyzwanie dla każdego, kto w majówkę będzie w nagłej potrzebie zrobienia zakupów. Sprawdźcie, gdzie zrobić zakupy w dniach 1-3 maja i kiedy będą otwarte Thrift Shop, Candy Shop i inne już teraz - na ESKA.pl
02/05/2016 12:13
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 11:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 12:14

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA