WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO] - Nowa piosenka Demi Lovato

Tagi związane z Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]: demi lovato piosenki, demi lovato youtube, demi lovato teledyski, demi lovato let it go, demi lovato frozen, piosenka z filmu frozen

Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]

RSS 01/11/2013 15:09 Komentarze
Demi Lovato - Let It Go. Teledysk promujący nową piosenkę Demi nagraną specjalnie na potrzeby filmu Frozen (Kraina Lodu) - już na YouTube. Zobacz na Eska.pl!
Demi Lovato Let It Go / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Demi Lovato - Let It Go. Teledysk do piosenki z filmu Frozen - już na YouTube. [VIDEO]
Demi Lovato - Let It Go to najnowsza piosenka Demi nagrana specjalnie na potrzeby nowej produkcji Disneya: filmu Kraina Lodu (Frozen) opartego na znanej bajce Andersena - Królowa Śniegu. Film pojawi się w polskich kinach już 29 listopada.

Tymczasem fani Demi mogą już cieszyć się teledyskiem do Let It Go - w którym możemy zobaczyć nie tylko wokalistkę zagubioną w murach mrocznego zamku, ale także fragmenty scen z zapowiedzianego filmu.

>>> Tutaj gramy, nie gadamy <<<

Sam soundtrack do Krainy Lodu ma szansę trafić do serc fanów Glee - poza Demi Lovato na ścieżce dźwiękowej Krainy Lodu możemy usłyszeć także piosenki w wykonaniu pary aktorów znanych z gościnnych występów w tym muzycznym serialu: Idiny Menzel (grająca matkę Rachel Berry) oraz Jonathana Groffa (Jesse St. James, lider Vocal Adrenaline).

Demi Lovato - Let It Go. W oczekiwaniu na premierę nowego filmu Disneya - zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Francja - Irlandia na Euro 2016 to jedno ze spotkań 1/8 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 11:51
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
26/06/2016 10:46
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest druga pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
26/06/2016 10:45
Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Francja zostanie rozegrany w niedzielę 26 czerwca. Pojedynek z reprezentacją Francji będzie trzecim i ostatnim spotkaniem polskiej drużyny podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Francja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
26/06/2016 10:22
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 26 czerwca to kolejne trzy emocjonujące mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
26/06/2016 09:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA