WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: filmiki. Zobacz, jak tańczy i kibicuj z nami! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski. Filmiki, występy i wszystkie informacje na ESKA.pl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: filmiki. Zobacz, jak tańczy i kibicuj z nami! [VIDEO]

RSS 29/03/2014 09:08 Komentarze

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 na Polsacie to jeden z 2 wokalistów w show. Filmiki z Dawidem Kwiatkowskim tańczącym z Janją Lesar i jego występy w Tańcu z Gwiazdami do zobaczenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Był już swing, było show do Celebration... gotowi na więcej? Kibicuj Kwiatowi już teraz!

Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: filmiki. Zobacz, jak tańczy i kibicuj z nami! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie to dowód na to, że muzyka i taniec to jedna rodzina. Dla wszystkich kibicującym wokaliście w show, filmiki z Dawidem Kwiatkowskim w Tańcu z Gwiazdami - wszystkie występy do obejrzenia jeszcze raz (materiał będzie aktualizowany w miarę możliwości).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

W pierwszym odcinku Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar zatańczył dla nas swinga. Taneczny popis był jednak częścią prezentacji walczących o Kryształową Kulę panów i nie podlegał ocenie widzów. Autor hitu Biegnijmy zebrał już jednak pierwsze komplementy od jury a Beata Tyszkiewicz - jak sama przyznała - jest nim zauroczona. Śpiewając Celebration Dawid Kwiatkowski miał rzeczywiście powody do świętowania.

Jesteście ciekawi, co Dawid Kwiatkowski zatańczy w kolejnych live'ach Tańca z Gwiazdami? Zaglądajcie na ESKA.pl, gdzie z pewnością znajdziecie nagrania z Kwiatem szalejącym na parkiecie. Wierzycie w finał z Dawidem Kwiatkowskim?

* odcinek 2 - Dawid Kwiatkowski tańczył cha-chę zdobywając 35 punktów
* odcinek 3 - Dawid Kwiatkowski tańczył quickstepa zdobywając 35 punktów
* odcinek 4 - Dawid Kwiatkowski tańczył rumbę zdobywając 34 punkty


Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - swing:



Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - cha-cha:



Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - quickstep:



Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - rumba:



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...