WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: filmiki. Zobacz, jak tańczy i kibicuj z nami! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski. Filmiki, występy i wszystkie informacje na ESKA.pl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: filmiki. Zobacz, jak tańczy i kibicuj z nami! [VIDEO]

RSS 29/03/2014 09:08 Komentarze

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 na Polsacie to jeden z 2 wokalistów w show. Filmiki z Dawidem Kwiatkowskim tańczącym z Janją Lesar i jego występy w Tańcu z Gwiazdami do zobaczenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Był już swing, było show do Celebration... gotowi na więcej? Kibicuj Kwiatowi już teraz!

Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: filmiki. Zobacz, jak tańczy i kibicuj z nami! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami na Polsacie to dowód na to, że muzyka i taniec to jedna rodzina. Dla wszystkich kibicującym wokaliście w show, filmiki z Dawidem Kwiatkowskim w Tańcu z Gwiazdami - wszystkie występy do obejrzenia jeszcze raz (materiał będzie aktualizowany w miarę możliwości).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje!

W pierwszym odcinku Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar zatańczył dla nas swinga. Taneczny popis był jednak częścią prezentacji walczących o Kryształową Kulę panów i nie podlegał ocenie widzów. Autor hitu Biegnijmy zebrał już jednak pierwsze komplementy od jury a Beata Tyszkiewicz - jak sama przyznała - jest nim zauroczona. Śpiewając Celebration Dawid Kwiatkowski miał rzeczywiście powody do świętowania.

Jesteście ciekawi, co Dawid Kwiatkowski zatańczy w kolejnych live'ach Tańca z Gwiazdami? Zaglądajcie na ESKA.pl, gdzie z pewnością znajdziecie nagrania z Kwiatem szalejącym na parkiecie. Wierzycie w finał z Dawidem Kwiatkowskim?

* odcinek 2 - Dawid Kwiatkowski tańczył cha-chę zdobywając 35 punktów
* odcinek 3 - Dawid Kwiatkowski tańczył quickstepa zdobywając 35 punktów
* odcinek 4 - Dawid Kwiatkowski tańczył rumbę zdobywając 34 punkty


Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - swing:



Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - cha-cha:



Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - quickstep:



Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - rumba:



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program