Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 11:46
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
29/05/2015 11:45
Sprawdzian szóstoklasisty 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy - Coming Soon! [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy - Coming Soon! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016: data sprawdzianu została już ogłoszona! Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty 2016? CKE podała harmonogram przyszłorocznego sprawdzianu na zakończenie podstawówki. Sprawdź już teraz! 
29/05/2015 11:34
Tygrysek Rozrabiaka– darmowy film na Dzień Dziecka. Oglądajcie na eskaGO! [VIDEO]
0

Tygrysek Rozrabiaka– darmowy film na Dzień Dziecka. Oglądajcie na eskaGO! [VIDEO]

Tygrysek Rozrabiaka to propozycja serwisu eskaGO specjalnie na Dzień Dziecka z gwiazdą serialu Herosi w roli głównej. Film jest dostępny online za darmo i bez logowania. Czy jest coś słodszego niż historia tygrysiątka, które ucieka z zoo i zaczyna rozrabiać?
29/05/2015 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]

SuperHit Festiwal 2015 zastąpi tym roku Sopot TOPtrendy Festiwal. Kto wystąpi podczas pierwszej edycji nowej imprezy Polsatu? Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 09:52
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie odbędzie się już w najbliższy weekend 29-31 maja 2015 roku. Jakie atrakcje czekają na fanów sopockiego festiwalu? O której rozpoczyna się transmisja na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2015? Kto poprowadzi imprezę? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
29/05/2015 09:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska