Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne.
0

Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne.

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 07.07.2015. Do zgarnięcia jest pula 15 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 21:48
WYNIKI losowania lotto kumulacji 7 lipca 2015 - sprawdź online  i pomyśl co zrobić z wygranymi milionami
0

WYNIKI losowania lotto kumulacji 7 lipca 2015 - sprawdź online i pomyśl co zrobić z wygranymi milionami

Wyniki losowania Lotto 7 lipca 2015 roku przyniosą komuś w kumulacji aż 15 milionów złotych. Losowanie Lotto w TV, online, czy na Eska.pl - emocje przy sprawdzaniu szczęśliwych numerów będą takie same, bo kumulacja Lotto to okazja do wyjątkowych zakupów na miarę gwiazd. Mamy WYNIKI i podpowiedzi, co zrobić z wygraną.
07/07/2015 21:48
Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?
0

Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?

Kim jest Sarsa Markiewicz, wokalistka nominowana w aż trzech kategoriach do ESKA Music Awards 2015? Poznajcie bliżej wyjątkowo pracowitą kandydatkę na gwiazdę, która zdobyła szerszą popularność dzięki piosence Naucz Mnie, jednak na rynku muzycznym próbuje sił wcale nie od wczoraj!
07/07/2015 17:12
Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze
0

Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze

Sunrise Festival 2015 rusza już 24 lipca i potrwa do 26 lipca. Kto wystąpi na festiwalu? Jak wygląda program Sunrise Festival 2015 i jakich utworów możemy spodziewać się podczas największego w Polsce festiwalu muzyki elektronicznej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 17:11
Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra
0

Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra

Tomorrowland 2015 - największy europejski festiwal muzyki klubowej startuje już 24 lipca 2015 roku. W programie Tomorrowland 2015 znajdują się występy najbardziej znanych DJ-ów. Jakiej setlisty mogą spodziewać się uczestnicy Tomorrowland 2015? Sprawdźcie sami, na ESKA.pl 
07/07/2015 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska