WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: