WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016