WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ciemniejsza Strona Greya - piosenka: Zayna i Taylor Swift! Czekamy na teledysk!
0

Ciemniejsza Strona Greya - piosenka: Zayna i Taylor Swift! Czekamy na teledysk!

Zayn & Taylor Swift prezentują I Don't Wanna Live Forever. Piosenka z Ciemniejszej Strony Greya jest już online! Jak brzmi? Posłuchajcie jej na ESKA.pl
09/12/2016 10:35
Polish Hip-Hop TV Festival 2017 - data wydarzenia
0

Polish Hip-Hop TV Festival 2017 - data wydarzenia

Polish Hip-Hop Festival 2017 - doczekaliśmy się aftermovie po ostatniej edycji wydarzenia. Znamy też datę kolejnego festiwalu.
09/12/2016 10:22
Rod Stewart w Polsce! Data, miejsce i bilety na dwa koncerty
0

Rod Stewart w Polsce! Data, miejsce i bilety na dwa koncerty

Rod Stewart wraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty! Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny już w lutym 2017 zaśpiewa swoje największe hity w Krakowie oraz w Gdańsku. Organizatorem wydarzeń będzie agencja Prestige MJM.
09/12/2016 10:17
Kamil Bednarek & Matheo - nowa gorąca piosenka. Kiedy premiera?!
0

Kamil Bednarek & Matheo - nowa gorąca piosenka. Kiedy premiera?!

Kamil Bednarek i Matheo razem w studio! Z tego połączenia musi powstać wyjątkowy utwór. Co wiemy o ich nowej piosence? Dowiecie się na ESKA.pl!
09/12/2016 09:43
Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Tini pokazała teledysk Got Me Started. Światła, szalony taniec i oczywiście piękna Martina Stoessel, to wszystko jest w nowym klipie. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając go już teraz na ESKA.pl
08/12/2016 16:42
Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?
0

Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?

Vixen - Romantyczna miłość 8.12.2016 to premiera w Muzyką Się Żyje! Kim jest raper, który wniósł na polski rynek muzyczny powiew świeżości? Vixena poznacie na ESKA.pl!
08/12/2016 16:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA