WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash - Przemysław Cypryański bez koszulki to prawdziwe ciacho! Lepsza klata niż ta Jareda Leto i Justina Biebera? [SONDA]
0

Celebrity Splash - Przemysław Cypryański bez koszulki to prawdziwe ciacho! Lepsza klata niż ta Jareda Leto i Justina Biebera? [SONDA]

Przemysław Cypryański w Celebrity Splash bez koszulki pokazywać się będzie regularnie. Na ESKA.pl mamy dla Was Przemysława  Cypryańskiego bez koszulki wychodzącego z basenu i rozgrzewającego jak Jared Leto i Justin Bieber swoje fanki. Czyja klata jest najbardziej seksowna? Zobaczcie gorący filmik z Przemysławem Cypryańskim z Celebrity Splash i zagłosujcie w szybkiej sondzie już teraz!
03/03/2015 13:31
Hozier - Someone New - nowy teledysk Hoziera z aktorką z Gry o Tron - Natalie Dormer [VIDEO]
0

Hozier - Someone New - nowy teledysk Hoziera z aktorką z Gry o Tron - Natalie Dormer [VIDEO]

Nowy teledysk Hoziera do piosenki Someone New zaliczył swoją premierę na YouTube 2 marca 2015 roku. W nowym klipie Hoziera zobaczymy aktorkę z Gry o Tron - Natalie Dormer czyli serialową Margaery Tyrell. 
03/03/2015 13:02
Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) - to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA, utrzymana w klimacie takich hitów jak Counting Stars, One Day & Timber. To musi być przepis na sukces! Posłuchaj jeszcze przed premierą na antenie!    
03/03/2015 13:00
Zbuntowana - soundtrack. Piosenki ze Zbuntowanej z serii Niezgodna będą hitem jak sam film? [AUDIO]
0

Zbuntowana - soundtrack. Piosenki ze Zbuntowanej z serii Niezgodna będą hitem jak sam film? [AUDIO]

Soundtrack do Zbuntowanej z serii Niezgodna przed premierą filmu w polskich kinach pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was listę piosenek na płytę ze Zbuntowanej. Na soundtracku do drugiej części Niezgodnej czeka na nas 8 kompozycji - w tym singlowe Holes In The Sky M83 ft. HAIM. Zobaczcie tracklistę i datę premiery ścieżki dźwiękowej do Zbuntowanej już teraz!
03/03/2015 12:44
Zbuntowana - piosenka. M83 ft. HAIM w Holes In The Sky. Posłuchajcie singla promującego drugą część Niezgodnej [AUDIO]
0

Zbuntowana - piosenka. M83 ft. HAIM w Holes In The Sky. Posłuchajcie singla promującego drugą część Niezgodnej [AUDIO]

Piosenka ze Zbuntowanej z serii Niezgodna, czyli M83 ft. HAIM - Holes In The Sky, w wersji audio pojawiła się na YouTube na początku marca. Holes In The Sky od M83 i HAIM do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Czy pierwszy singiel z soundtracku do Zbuntowanej ma szansę stać się przebojem? Oceńcie sami już teraz!
03/03/2015 12:20
You Can Dance 2015 odc. 1: kto przeszedł dalej i dostał bilet? Zobaczcie tancerzy, którzy mają szansę tańczyć u boku gwiazd [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 odc. 1: kto przeszedł dalej i dostał bilet? Zobaczcie tancerzy, którzy mają szansę tańczyć u boku gwiazd [VIDEO]

Kto przeszedł dalej w You Can Dance 2015 odc. 1? Mamy dla Was listę tancerzy, którzy dostali bilet w pierwszym odcinku You Can Dance 8. Zobaczcie najlepszych uczestników You Can Dance z 2 marca 2015 roku już teraz na ESKA.pl. Wśród nich m.in. Natalia Gap i Eugeniusz Salamon - to właśnie oni mają szansę tańczyć u boku najlepszych wykonawców na scenie!
03/03/2015 11:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]