WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO] - Na Zawsze Dawid Kwiatkowski: cała piosenka prosto z YouTube na ESKA.pl! Kto napisał słowa? Zobacz [AUDIO]

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]

RSS 15/10/2013 15:47 Komentarze

Dawid Kwiatkowski Na Zawsze zarzuca już dziś 15 października 2013 roku! Na ESKA.pl serwujemy odliczanie do premiery i zaraz po publikacji na YouTube całe audio Na Zawsze. Kawałek dla Kwiata napisała sama Ewelina Lisowska!

okładka do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski Na Zawsze: premiera - nowa piosenka napisana przez Ewelinę Lisowską! [AUDIO]
Dawid Kwiatkowski Na Zawsze - nowa piosenka Kwiata z płyty 9893 zaraz po premierze na YouTube do posłuchania na ESKA.pl. Kawałek pojawi się już dziś o 15.00 - informuje wpis wokalisty na Facebooku z 15 października 2013 roku. Co wiemy o Na Zawsze? To drugi singiel z debiutanckiego albumu Kwiata, do którego słowa napisała sama Ewelina Lisowska.

Autor hitu Biegnijmy na swoim FB pochwalił się wspólną fotką z piosenkarką. O ich spotkaniu w studiu nagraniowym dowiecie się więcej klikając w artykuł proponowany poniżej.


W sieci dostępna jest też zapowiedź teledysku do Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego. Kiedy możemy spodziewać się klipu? Sztab młodej pop gwiazdy zdradził nam, że wideo do Na Zawsze pojawi się jeszcze pod koniec października 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Gdzie znaleźć Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego mp3? Kawałek do ściągnięcia m.in. na iTunes.


Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



Zobacz zapowiedź teledysku do Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017
0

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!
28/04/2017 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
28/04/2017 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania
0

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 
28/04/2017 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol
0

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl
28/04/2017 16:04
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!
0

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza się czasem popełnić jakiś błąd i zazwyczaj nikt nie zwraca na to większej uwagi. Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki, literówki słaba znajomość kanonu lektur nie ujdą nikomu płazem. Najgorsze odpowiedzi na pytania z polskiego w historii Matura To Bzdura w jednym miejscu - obejrzyj i nie zrób sobie wstydu tak jak oni!
28/04/2017 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA