WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]: dawid kwiatkowski pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski na zawsze pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski pnś, dawid kwiatkowski na zawsze na żywo, dawid kwiatkowski w tvn

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]

RSS 29/11/2013 16:50 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie zaśpiewa swój drugi singiel - już w sobotę 30 listopada! Piosenkarz zabrał się za intensywną promocję swojej debiutanckiej płyty. To będzie kolejny występ Kwiata w programie na żywo. Jesteście ciekawi jak Dawid wypadnie w porannym magazynie telewizyjnej Dwójki?




Dawid Kwiatkowski / Konrad Kalbarczyk
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu na śniadanie zaśpiewa piosenkę Na Zawsze, czyli drugi singiel ze swojej płyty 9893. Debiutancki album Dawida Kwiatkowskiego dzięki zamówieniom w przedsprzedaży jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Krążek tuż po po premierze w ekspresowym tempie zniknął z półek sklepów muzycznych.

Dla wszystkich fanów młodego piosenkarza, którym nie udało się jeszcze zdobyć płyty 9893 mamy dobrą wiadomość. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kwiat poinformował, że do sieci sklepów Empik w całej Polsce już dojechała druga dostawa jego albumu. 

Przypomnijmy, że utwór Na Zawsze specjalnie dla Dawida Kwiatkowskiego napisała sama Ewelina Lisowska. Teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube od czasu premiery w połowie listopada został odtworzony już ponad 640 tysięcy razy.

Będziecie oglądać występ Dawida w Pytaniu na Śniadanie?

 

RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Opene'erze na ESKA.pl [VIDEO]
0

Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Opene'erze na ESKA.pl [VIDEO]

Koncert Kendricka Lamara w Polsce na Open'er Festival 2015 organizatorzy wydarzenia potwierdzili pod koniec stycznia 2015 roku na Facebooku festiwalu. Występ Kendricka Lamara na Open'erze zapowiada się na jeden z gorętszych podczas imprezy. Kiedy Kendrick Lamar w Polsce 2015? Zobaczcie już teraz, którego dnia na Open'er Festival 2015 Kendrick Lamar zaczaruje festiwalowiczów swoimi rymami!
30/01/2015 11:54
Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
30/01/2015 10:52
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowym klimacie [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowym klimacie [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
30/01/2015 10:52
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 10:51
Nowości muzyczne 2015 styczeń: polskie piosenki 2015 które zelektryzowały nasz przemysł muzyczny [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015 styczeń: polskie piosenki 2015 które zelektryzowały nasz przemysł muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
30/01/2015 10:50
Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]
0

Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]

Godzina meczu Polska - Katar na ESKA.pl. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz Polska - Katar 30.01.2015 w ręczną na MŚ w Katarze. Zobaczcie już teraz, kiedy odpalić Polska - Katar w ręczną 2015. Dzięki naszym informacjom nie ominie Was początek meczu Polska - Katar 30 stycznia 2015... It's Time!
30/01/2015 10:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska