Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]: dawid kwiatkowski pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski na zawsze pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski pnś, dawid kwiatkowski na zawsze na żywo, dawid kwiatkowski w tvn

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]

RSS 29/11/2013 16:50 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie zaśpiewa swój drugi singiel - już w sobotę 30 listopada! Piosenkarz zabrał się za intensywną promocję swojej debiutanckiej płyty. To będzie kolejny występ Kwiata w programie na żywo. Jesteście ciekawi jak Dawid wypadnie w porannym magazynie telewizyjnej Dwójki?




Dawid Kwiatkowski / Konrad Kalbarczyk
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu na śniadanie zaśpiewa piosenkę Na Zawsze, czyli drugi singiel ze swojej płyty 9893. Debiutancki album Dawida Kwiatkowskiego dzięki zamówieniom w przedsprzedaży jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Krążek tuż po po premierze w ekspresowym tempie zniknął z półek sklepów muzycznych.

Dla wszystkich fanów młodego piosenkarza, którym nie udało się jeszcze zdobyć płyty 9893 mamy dobrą wiadomość. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kwiat poinformował, że do sieci sklepów Empik w całej Polsce już dojechała druga dostawa jego albumu. 

Przypomnijmy, że utwór Na Zawsze specjalnie dla Dawida Kwiatkowskiego napisała sama Ewelina Lisowska. Teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube od czasu premiery w połowie listopada został odtworzony już ponad 640 tysięcy razy.

Będziecie oglądać występ Dawida w Pytaniu na Śniadanie?

 

RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
Cleo nie żyje? Gwiazda padła ofiarą niewybrednego żartu!
0

Cleo nie żyje? Gwiazda padła ofiarą niewybrednego żartu!

Cleo nie żyje? Taka wiadomość pojawiła się ostatnio w mediach społecznościowych. Uspokajamy wszystkich fanów - Cleo ma się doskonale, po prostu padła ofiarą wyjątkowo wrednego i niewybrednego żartu ze strony wyłudzających kliknięcia w sieci!    
29/08/2015 12:57
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
29/08/2015 09:56
ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców
0

ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców

Główną gwiazdą ESKA Music Awards 2015 będzie Adam Lambert. Poza nim na scenie zaprezentują się m.in. Hurts, Margaret i Cleo. Kto jeszcze wystąpi na EMA 2015? Pełny line-up gali w Szczecinie do sprawdzenia na ESKA.pl
29/08/2015 09:47
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
29/08/2015 09:46
Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało
0

Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało

Miley Cyrus nago? Nie tym razem, ale było blisko! Autorka hitu Wrecking Ball pojawiła się w programie Jimmy Kimmela bez bluzki. Na nagą klatkę piersiową Miley zarzuciła pelerynę, a na sutki nakleiła cekinowe serduszka. Co chciał w ten sposób przekazać? Czy za nagimi piersiami Miley Cyrus kryje się jakieś przesłanie? I na koniec - czy to oznacza, że Miley Cyrus poprowadzi galę VMA 2015 topless?
28/08/2015 16:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska