WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]: dawid kwiatkowski pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski na zawsze pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski pnś, dawid kwiatkowski na zawsze na żywo, dawid kwiatkowski w tvn

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]

RSS 29/11/2013 16:50 Komentarze
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie zaśpiewa swój drugi singiel - już w sobotę 30 listopada! Piosenkarz zabrał się za intensywną promocję swojej debiutanckiej płyty. To będzie kolejny występ Kwiata w programie na żywo. Jesteście ciekawi jak Dawid wypadnie w porannym magazynie telewizyjnej Dwójki?




Dawid Kwiatkowski / Konrad Kalbarczyk
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu na śniadanie zaśpiewa piosenkę Na Zawsze, czyli drugi singiel ze swojej płyty 9893. Debiutancki album Dawida Kwiatkowskiego dzięki zamówieniom w przedsprzedaży jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Krążek tuż po po premierze w ekspresowym tempie zniknął z półek sklepów muzycznych.

Dla wszystkich fanów młodego piosenkarza, którym nie udało się jeszcze zdobyć płyty 9893 mamy dobrą wiadomość. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kwiat poinformował, że do sieci sklepów Empik w całej Polsce już dojechała druga dostawa jego albumu. 

Przypomnijmy, że utwór Na Zawsze specjalnie dla Dawida Kwiatkowskiego napisała sama Ewelina Lisowska. Teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube od czasu premiery w połowie listopada został odtworzony już ponad 640 tysięcy razy.

Będziecie oglądać występ Dawida w Pytaniu na Śniadanie?

 

RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]