WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]: dawid kwiatkowski pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski na zawsze pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski pnś, dawid kwiatkowski na zawsze na żywo, dawid kwiatkowski w tvn

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]

RSS 29/11/2013 16:50 Komentarze
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie zaśpiewa swój drugi singiel - już w sobotę 30 listopada! Piosenkarz zabrał się za intensywną promocję swojej debiutanckiej płyty. To będzie kolejny występ Kwiata w programie na żywo. Jesteście ciekawi jak Dawid wypadnie w porannym magazynie telewizyjnej Dwójki?




Dawid Kwiatkowski / Konrad Kalbarczyk
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu na śniadanie zaśpiewa piosenkę Na Zawsze, czyli drugi singiel ze swojej płyty 9893. Debiutancki album Dawida Kwiatkowskiego dzięki zamówieniom w przedsprzedaży jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Krążek tuż po po premierze w ekspresowym tempie zniknął z półek sklepów muzycznych.

Dla wszystkich fanów młodego piosenkarza, którym nie udało się jeszcze zdobyć płyty 9893 mamy dobrą wiadomość. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kwiat poinformował, że do sieci sklepów Empik w całej Polsce już dojechała druga dostawa jego albumu. 

Przypomnijmy, że utwór Na Zawsze specjalnie dla Dawida Kwiatkowskiego napisała sama Ewelina Lisowska. Teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube od czasu premiery w połowie listopada został odtworzony już ponad 640 tysięcy razy.

Będziecie oglądać występ Dawida w Pytaniu na Śniadanie?

 

RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA