WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]: dawid kwiatkowski pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski na zawsze pytanie na śniadanie, dawid kwiatkowski pnś, dawid kwiatkowski na zawsze na żywo, dawid kwiatkowski w tvn

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]

RSS 29/11/2013 16:50 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu Na Śniadanie zaśpiewa swój drugi singiel - już w sobotę 30 listopada! Piosenkarz zabrał się za intensywną promocję swojej debiutanckiej płyty. To będzie kolejny występ Kwiata w programie na żywo. Jesteście ciekawi jak Dawid wypadnie w porannym magazynie telewizyjnej Dwójki?




Dawid Kwiatkowski / Konrad Kalbarczyk
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze w Pytaniu na Śniadanie. Obejrzyj występ Dawida w porannym programie TVP2! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Pytaniu na śniadanie zaśpiewa piosenkę Na Zawsze, czyli drugi singiel ze swojej płyty 9893. Debiutancki album Dawida Kwiatkowskiego dzięki zamówieniom w przedsprzedaży jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Krążek tuż po po premierze w ekspresowym tempie zniknął z półek sklepów muzycznych.

Dla wszystkich fanów młodego piosenkarza, którym nie udało się jeszcze zdobyć płyty 9893 mamy dobrą wiadomość. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kwiat poinformował, że do sieci sklepów Empik w całej Polsce już dojechała druga dostawa jego albumu. 

Przypomnijmy, że utwór Na Zawsze specjalnie dla Dawida Kwiatkowskiego napisała sama Ewelina Lisowska. Teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube od czasu premiery w połowie listopada został odtworzony już ponad 640 tysięcy razy.

Będziecie oglądać występ Dawida w Pytaniu na Śniadanie?

 

RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
30/03/2015 20:22
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
6

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
30/03/2015 17:15
Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]

Warsaw Shore 3 to nowi bohaterowie. W odcinku 1 do ekipy z Warszawy dołączył Damian - prześwietliliśmy go online i znaleźliśmy 6 skojarzeń muzycznych związanych z Damianem. Zobaczcie, zanim poznacie go oglądając Warsaw Shore 3 online.
30/03/2015 17:02
Święta Wielkanocne 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. Wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]
0

Święta Wielkanocne 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. Wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]

Pogoda na Wielkanoc 2015: prognozy pogody na Wielką Sobotę, niedzielę wielkanocną i Lany Poniedziałek nie są optymistyczne. Deszcz, wiatr i chłód - takie zjawiska czekają nas 4, 5 i 6 kwietnia 2015 roku. Najświeższe prognozy pogody na Święta Wielkanocne 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 16:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska