WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy. Jest pierwszy singiel Kwiata! [LYRICS VIDEO] - Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy PREMIERA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy. Jest pierwszy singiel Kwiata! [LYRICS VIDEO]: Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy PREMIERA, Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy cała piosenka, Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy lyric video, pierwsza piosenka

Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy. Jest pierwszy singiel Kwiata! [LYRICS VIDEO]

RSS 13/07/2013 09:17 Komentarze 0
Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski oddaje w ręce Kwiatonators swój pierwszy singiel! Do tej pory 17-latek był znany głównie z coverów światowych hitów. 13 lipca do fanów trafiła własna kompozycja Dawida!
Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy. Jest pierwszy singiel Kwiata! [LYRICS VIDEO]
Biegnijmy to tytuł pierwszego singla Dawida Kwiatkowskiego - gwiazdy internetu i idola polskich nastolatek. Biegnijmy miało ukazać się już we wtorek, 9 lipca, jednak produkcja utworu przedłużyła się. Druga data premiery to wieczór 12 lipca, ale wtedy fani poznali tylko fragment piosenki:

"(...)Ograniczeń nie ma już
Nie ma niepotrzebnych słów
W końcu każdy wie czego chce

Odliczamy chwile i
Nie zatrzyma nas już nic
Teraz jest ten moment
Tak teraz jest ten moment by żyć!
BIEGNIJMY!(...)"

Premiera Biegnijmy - Dawida Kwiatkowskiego ostatecznie odbyła się w sobotę, 13 lipca, o godz. 9.17. Jak Wam się podoba pierwszy singiel Kwiata? Komentujcie na Eskowym czacie!

Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy
written by: Adi Owsianik, Dawid Ostrzołek
produced, mixed, mastered by: Adi Owsianik
vocal sound recording: Paweł Gawlik

Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy (lyrics video):





Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy TEKST PIOSENKI:

biegnijmy, biegnijmy
w telefonie krótki tekst
ja wyczuję, ja to wiem
dobrze się dziś skończy ten dzień

jutro nie obchodzi nas
czy to ważne - może nie
coraz wyżej wzbijamy się

ograniczeń nie ma już
nie ma niepotrzebnych słów
w końcu każdy wie, czego chce

odliczamy chwile i
nie zatrzyma nas już nikt
teraz jest ten moment
tak, teraz jest ten moment
by żyć!

biegnijmy
przecież jeszcze mamy czas

biegnijmy biegnijmy

biegnijmy
przecież jeszcze mamy czas

w oczach nam się kręci świat
więc nie zastanawiaj się
daj się ponieść ten jeden raz

wokół czuć szaleństwa smak
to nadaje życiu smak
monotonii mówimy nie

ograniczeń nie ma już
nie ma niepotrzebnych słów
w końcu każdy wie, czego chce

odliczamy chwile i
nie zatrzyma nas już nikt
teraz jest ten moment
tak, teraz jest ten moment
by żyć!

biegnijmy
przecież jeszcze mamy czas

biegnijmy biegnijmy

biegnijmy
przecież jeszcze mamy czas

ograniczeń nie ma już
nie ma niepotrzebnych słów
w końcu każdy wie, czego chce

odliczamy chwile i
nie zatrzyma nas już nikt
teraz jest ten moment
tak, teraz jest ten moment
by żyć!

biegnijmy
przecież jeszcze mamy czas

biegnijmy biegnijmy

biegnijmy
przecież jeszcze mamy czas

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 16:49
Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]
0

Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]

Beyonce wspiera młode talenty! Piosenkarka wzięła pod swoje skrzydła trzy utalentowane nastolatki, które w przyszłości mają szansę na wielką karierę muzyczną. Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? Coveru sióstr Bailey wysłuchało już ponad 8 milionów internautów. Czy nastolatki zostaną następczyniami Beyonce? 
06/05/2015 16:49
Sia - California Dreamin: piosenka do filmu San Andreas. Posłuchajcie w trailerze filmu na ESKA.pl [VIDEO]
0

Sia - California Dreamin: piosenka do filmu San Andreas. Posłuchajcie w trailerze filmu na ESKA.pl [VIDEO]

Sia w soundtracku do filmu katastroficznego San Andreas. Do sieci trafił zwiastun film, który swoją premierę zaliczy już w czerwcu. Jak wypadła Sia w nowej wesji utworu California Dreamin? Posłuchajcie na ESKA.pl
06/05/2015 16:49
Pogoda w Polsce od 6 maja 2015: burze, grad a nawet trąby powietrzne! Ostrzegamy grając Storm Song [VIDEO]
0

Pogoda w Polsce od 6 maja 2015: burze, grad a nawet trąby powietrzne! Ostrzegamy grając Storm Song [VIDEO]

Pogoda w Polsce od 6 maja 2015 to burze i silny wiatr. Na początku maja 2015 w Polsce możliwe nawet trąby powietrze! Na ESKA.pl ostrzegamy przed gwałtownymi burzami w Polsce w maju 2015. Zobaczcie już teraz szczegółową prognozę pogody na początek maja 2015 i odpalcie wymną w tym momencie Storm Song.
06/05/2015 16:48
Trąby powietrzne w Polsce maj 2015: gdzie jest zagrożenie Whirlwind? Tornado nadciąga z Niemiec! [VIDEO]
0

Trąby powietrzne w Polsce maj 2015: gdzie jest zagrożenie Whirlwind? Tornado nadciąga z Niemiec! [VIDEO]

Trąby powietrzne w Polsce w maju 2015 mogą być częstym zjawiskiem. Meteorolodzy ostrzegają przed trąbami powietrznymi w Polsce 2015 szczególnie na początku maja 2015. Te nadciągają bowiem z Niemiec. Gdzie jest największe zagrożenie tornado? Uważajcie na Whirlwind i lepiej zostańcie w domu!
06/05/2015 16:47
Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie obejrzeć półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie obejrzeć półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
06/05/2015 16:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska