WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO] - One Directon bez Louisa Tomlinsona

Tagi związane z Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]: One Direction, Louis Tomlinson, koniec One Direction, One Direction rozpada się, Louis Tomlinson gra w piłkę

Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]

RSS 02/08/2013 13:39 Komentarze
One Direction bez Louisa Tomlinsona - czy to możliwe? My wiemy na pewno, że jeden z członków kultowego zespołu zamierza grać w piłkę nożną.
One Direction podczas koncertu / Bulls
Ilustracja do artykułu: Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]
Louis Tomlinson, członek One Direction i bożyszcze wielu nastolatek, dołączył do składu drużyny piłkarskiej Doncaster Rovers.

>>>
This Is Us - które kina pokażą film o One Direction?

Czy to oznacza, że Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik i Niall Horan będę występować w składzie 4-osobowym? Z pewnością taka wiadomość byłaby smutna dla fanów Louisa, którego kariera muzyczna zaczęła dopiero nabierać tempa. Po raz pierwszy artystę można było zobaczyć w VII brytyjskiej edycji programu X Factor. Wtedy wraz z kolegami zajął 3. miejsce w programie.

My już przypominamy jeden z hitów z udziałem Louisa Tomlinsona - What Makes You Beautiful.


Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów boysbandu One Direction. Tomlinson nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Wokalista dołączył do drużyny piłkarskiej z dwóch powodów: po pierwsze zamierza spełnić swoje marzenie piłkarskie, a po drugie wraz z drużyną zamierzają zebrać pieniądze na działalność hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 09:12
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 08:17
Facebook: fioletowy ptak - o co chodzi i skąd się wziął?
0

Facebook: fioletowy ptak - o co chodzi i skąd się wziął?

Facebook - Doves Trash to śmieszny, fioletowy ptak, który błyskawicznie stał się gwiazdą w internecie! Jest bohaterem wielu zabawnych przeróbek! Wiecie, o co chodzi i skąd się wziął ten animowany gołąb? Wyjaśniamy już teraz na ESKA.pl!
19/02/2017 11:40
Czerwony Punkt - gdzie oglądać nowy film Patryka Vegi?
0

Czerwony Punkt - gdzie oglądać nowy film Patryka Vegi?

Czerwony Punkt to nowy film w reżyserii Patryka Vegi. Sprawdź, gdzie oglądać najnowszą produkcję.
19/02/2017 10:41
Eurowizja 2017: Carmell to córka Ewy Kasprzyk! Co wiemy o Gosi?
0

Eurowizja 2017: Carmell to córka Ewy Kasprzyk! Co wiemy o Gosi?

Kim jest Carmell? Tajemnicza finalistka polskich preselekcji do Eurowizji 2017 jest już dobrze znana telewidzom! Sprawdź, co wiemy o Carmell już teraz - na ESKA.pl.
18/02/2017 21:55
Lanberry jedzie na Eurowizję! WYNIKI polskich eliminacji [EUROWIZJA 2017]
0

Lanberry jedzie na Eurowizję! WYNIKI polskich eliminacji [EUROWIZJA 2017]

Kto reprezentuje Polskę na Eurowizji 2017? Wynik polskich eliminacji według czytelników ESKA.pl oraz bukmacherów jest podobny - czy na Eurowizji na Ukrainie zaśpiewa Małgorzata Uściłowska?   
18/02/2017 19:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA