Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO] - One Directon bez Louisa Tomlinsona

Tagi związane z Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]: One Direction, Louis Tomlinson, koniec One Direction, One Direction rozpada się, Louis Tomlinson gra w piłkę

Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]

RSS 02/08/2013 13:39 Komentarze
One Direction bez Louisa Tomlinsona - czy to możliwe? My wiemy na pewno, że jeden z członków kultowego zespołu zamierza grać w piłkę nożną.
One Direction podczas koncertu / Bulls
Ilustracja do artykułu: Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]
Louis Tomlinson, członek One Direction i bożyszcze wielu nastolatek, dołączył do składu drużyny piłkarskiej Doncaster Rovers.

>>>
This Is Us - które kina pokażą film o One Direction?

Czy to oznacza, że Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik i Niall Horan będę występować w składzie 4-osobowym? Z pewnością taka wiadomość byłaby smutna dla fanów Louisa, którego kariera muzyczna zaczęła dopiero nabierać tempa. Po raz pierwszy artystę można było zobaczyć w VII brytyjskiej edycji programu X Factor. Wtedy wraz z kolegami zajął 3. miejsce w programie.

My już przypominamy jeden z hitów z udziałem Louisa Tomlinsona - What Makes You Beautiful.


Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów boysbandu One Direction. Tomlinson nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Wokalista dołączył do drużyny piłkarskiej z dwóch powodów: po pierwsze zamierza spełnić swoje marzenie piłkarskie, a po drugie wraz z drużyną zamierzają zebrać pieniądze na działalność hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie kupić? Czy są jeszcze dostępne?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie kupić? Czy są jeszcze dostępne?

Maroon 5 w Polsce 2016: koncert zespołu odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie już 1 czerwca 2016 roku. Czy są jeszcze bilety na pierwszy występ Adama Levine w Polsce? Gdzie kupić? Sprawdzamy szczegóły na ESKA.pl!
10/02/2016 11:26
Modestep wystąpią przed Avicii na Music Power Explosion
0

Modestep wystąpią przed Avicii na Music Power Explosion

Modestep wystąpią przed Avicii w Gdańsku. Co wiemy o brytyjskiej grupie? Sprawdź szczegóły występu Modestep na Music Power Explosion już teraz!
10/02/2016 11:17
Walentynki 2016: życzenia na kartki i smsy. Śmieszne wierszyki i życzenia na Walentynki - w muzycznej oprawie [VIDEO]
0

Walentynki 2016: życzenia na kartki i smsy. Śmieszne wierszyki i życzenia na Walentynki - w muzycznej oprawie [VIDEO]

Życzenia na walentynki 2016 to rzecz, o którą warto zadbać już teraz. Na ESKA.pl znajdziecie kilka podpowiedzi dotyczących wierszyków i życzeń walentynkowych, które sprawią Waszej drugiej połówce wiele przyjemności. Fajne, romantyczne i śmieszne życzenia na walentynki okrasiliśmy dawką romantycznej muzyki ;) 
10/02/2016 11:03
Liga Mistrzów 2016: terminarz meczów. Kto z kim zagra i kiedy 1/8 finału LM?
0

Liga Mistrzów 2016: terminarz meczów. Kto z kim zagra i kiedy 1/8 finału LM?

Liga Mistrzów 2016: kto z kim zagra w 1/8 finału? Na ESKA.pl prezentujemy pełny terminarz fazy pucharowej LM, czyli pary i daty meczów, które odbędą się w ramach tych elitarnych rozgrywek. Przed nami niezwykle zacięte spotkania! 
10/02/2016 10:08
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
10/02/2016 09:18
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety na koncert są już w sprzedaży. Gdzie i ile kosztuje wejściówka na występ Adama Levine? Jakie piosenki zagra Maroon 5 w Krakowie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl
10/02/2016 08:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA