WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO] - One Directon bez Louisa Tomlinsona
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]: One Direction, Louis Tomlinson, koniec One Direction, One Direction rozpada się, Louis Tomlinson gra w piłkę

Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]

RSS 02/08/2013 13:39 Komentarze 0
One Direction bez Louisa Tomlinsona - czy to możliwe? My wiemy na pewno, że jeden z członków kultowego zespołu zamierza grać w piłkę nożną.
One Direction podczas koncertu / Bulls
Ilustracja do artykułu: Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]
Louis Tomlinson, członek One Direction i bożyszcze wielu nastolatek, dołączył do składu drużyny piłkarskiej Doncaster Rovers.

>>>
This Is Us - które kina pokażą film o One Direction?

Czy to oznacza, że Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik i Niall Horan będę występować w składzie 4-osobowym? Z pewnością taka wiadomość byłaby smutna dla fanów Louisa, którego kariera muzyczna zaczęła dopiero nabierać tempa. Po raz pierwszy artystę można było zobaczyć w VII brytyjskiej edycji programu X Factor. Wtedy wraz z kolegami zajął 3. miejsce w programie.

My już przypominamy jeden z hitów z udziałem Louisa Tomlinsona - What Makes You Beautiful.


Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów boysbandu One Direction. Tomlinson nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Wokalista dołączył do drużyny piłkarskiej z dwóch powodów: po pierwsze zamierza spełnić swoje marzenie piłkarskie, a po drugie wraz z drużyną zamierzają zebrać pieniądze na działalność hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: