WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO] - One Directon bez Louisa Tomlinsona
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]: One Direction, Louis Tomlinson, koniec One Direction, One Direction rozpada się, Louis Tomlinson gra w piłkę

Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]

RSS 02/08/2013 13:39 Komentarze 0
One Direction bez Louisa Tomlinsona - czy to możliwe? My wiemy na pewno, że jeden z członków kultowego zespołu zamierza grać w piłkę nożną.
One Direction podczas koncertu / Bulls
Ilustracja do artykułu: Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]
Louis Tomlinson, członek One Direction i bożyszcze wielu nastolatek, dołączył do składu drużyny piłkarskiej Doncaster Rovers.

>>>
This Is Us - które kina pokażą film o One Direction?

Czy to oznacza, że Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik i Niall Horan będę występować w składzie 4-osobowym? Z pewnością taka wiadomość byłaby smutna dla fanów Louisa, którego kariera muzyczna zaczęła dopiero nabierać tempa. Po raz pierwszy artystę można było zobaczyć w VII brytyjskiej edycji programu X Factor. Wtedy wraz z kolegami zajął 3. miejsce w programie.

My już przypominamy jeden z hitów z udziałem Louisa Tomlinsona - What Makes You Beautiful.


Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów boysbandu One Direction. Tomlinson nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Wokalista dołączył do drużyny piłkarskiej z dwóch powodów: po pierwsze zamierza spełnić swoje marzenie piłkarskie, a po drugie wraz z drużyną zamierzają zebrać pieniądze na działalność hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash - Przemysław Cypryański bez koszulki to prawdziwe ciacho! Lepsza klata niż ta Jareda Leto i Justina Biebera? [SONDA]
0

Celebrity Splash - Przemysław Cypryański bez koszulki to prawdziwe ciacho! Lepsza klata niż ta Jareda Leto i Justina Biebera? [SONDA]

Przemysław Cypryański w Celebrity Splash bez koszulki pokazywać się będzie regularnie. Na ESKA.pl mamy dla Was Przemysława  Cypryańskiego bez koszulki wychodzącego z basenu i rozgrzewającego jak Jared Leto i Justin Bieber swoje fanki. Czyja klata jest najbardziej seksowna? Zobaczcie gorący filmik z Przemysławem Cypryańskim z Celebrity Splash i zagłosujcie w szybkiej sondzie już teraz!
03/03/2015 13:31
Hozier - Someone New - nowy teledysk Hoziera z aktorką z Gry o Tron - Natalie Dormer [VIDEO]
0

Hozier - Someone New - nowy teledysk Hoziera z aktorką z Gry o Tron - Natalie Dormer [VIDEO]

Nowy teledysk Hoziera do piosenki Someone New zaliczył swoją premierę na YouTube 2 marca 2015 roku. W nowym klipie Hoziera zobaczymy aktorkę z Gry o Tron - Natalie Dormer czyli serialową Margaery Tyrell. 
03/03/2015 13:02
Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) - to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA, utrzymana w klimacie takich hitów jak Counting Stars, One Day & Timber. To musi być przepis na sukces! Posłuchaj jeszcze przed premierą na antenie!    
03/03/2015 13:00
Zbuntowana - soundtrack. Piosenki ze Zbuntowanej z serii Niezgodna będą hitem jak sam film? [AUDIO]
0

Zbuntowana - soundtrack. Piosenki ze Zbuntowanej z serii Niezgodna będą hitem jak sam film? [AUDIO]

Soundtrack do Zbuntowanej z serii Niezgodna przed premierą filmu w polskich kinach pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was listę piosenek na płytę ze Zbuntowanej. Na soundtracku do drugiej części Niezgodnej czeka na nas 8 kompozycji - w tym singlowe Holes In The Sky M83 ft. HAIM. Zobaczcie tracklistę i datę premiery ścieżki dźwiękowej do Zbuntowanej już teraz!
03/03/2015 12:44
Zbuntowana - piosenka. M83 ft. HAIM w Holes In The Sky. Posłuchajcie singla promującego drugą część Niezgodnej [AUDIO]
0

Zbuntowana - piosenka. M83 ft. HAIM w Holes In The Sky. Posłuchajcie singla promującego drugą część Niezgodnej [AUDIO]

Piosenka ze Zbuntowanej z serii Niezgodna, czyli M83 ft. HAIM - Holes In The Sky, w wersji audio pojawiła się na YouTube na początku marca. Holes In The Sky od M83 i HAIM do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Czy pierwszy singiel z soundtracku do Zbuntowanej ma szansę stać się przebojem? Oceńcie sami już teraz!
03/03/2015 12:20
You Can Dance 2015 odc. 1: kto przeszedł dalej i dostał bilet? Zobaczcie tancerzy, którzy mają szansę tańczyć u boku gwiazd [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 odc. 1: kto przeszedł dalej i dostał bilet? Zobaczcie tancerzy, którzy mają szansę tańczyć u boku gwiazd [VIDEO]

Kto przeszedł dalej w You Can Dance 2015 odc. 1? Mamy dla Was listę tancerzy, którzy dostali bilet w pierwszym odcinku You Can Dance 8. Zobaczcie najlepszych uczestników You Can Dance z 2 marca 2015 roku już teraz na ESKA.pl. Wśród nich m.in. Natalia Gap i Eugeniusz Salamon - to właśnie oni mają szansę tańczyć u boku najlepszych wykonawców na scenie!
03/03/2015 11:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]