WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO] - One Directon bez Louisa Tomlinsona

Tagi związane z Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]: One Direction, Louis Tomlinson, koniec One Direction, One Direction rozpada się, Louis Tomlinson gra w piłkę

Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]

RSS 02/08/2013 13:39 Komentarze
One Direction bez Louisa Tomlinsona - czy to możliwe? My wiemy na pewno, że jeden z członków kultowego zespołu zamierza grać w piłkę nożną.
One Direction podczas koncertu / Bulls
Ilustracja do artykułu: Czy to koniec One Direction? Jeden z członków zespołu zamierza grać w piłkę nożną [VIDEO]
Louis Tomlinson, członek One Direction i bożyszcze wielu nastolatek, dołączył do składu drużyny piłkarskiej Doncaster Rovers.

>>>
This Is Us - które kina pokażą film o One Direction?

Czy to oznacza, że Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik i Niall Horan będę występować w składzie 4-osobowym? Z pewnością taka wiadomość byłaby smutna dla fanów Louisa, którego kariera muzyczna zaczęła dopiero nabierać tempa. Po raz pierwszy artystę można było zobaczyć w VII brytyjskiej edycji programu X Factor. Wtedy wraz z kolegami zajął 3. miejsce w programie.

My już przypominamy jeden z hitów z udziałem Louisa Tomlinsona - What Makes You Beautiful.


Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów boysbandu One Direction. Tomlinson nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej. Wokalista dołączył do drużyny piłkarskiej z dwóch powodów: po pierwsze zamierza spełnić swoje marzenie piłkarskie, a po drugie wraz z drużyną zamierzają zebrać pieniądze na działalność hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life
0

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?
29/03/2017 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour
0

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!
29/03/2017 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'
0

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!
29/03/2017 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety
0

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.
29/03/2017 15:37
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey
0

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!
29/03/2017 15:24
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!
0

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl
29/03/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA