WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze 0
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]

Conchita Wurst na Eurowizji 2015 będzie miała więcej niż swoje 5 minut prezentując zwycięską piosenkę z poprzedniego roku. Kobieta z brodą pojawi się przed kamerami w zupełnie nowej roli. Zobaczcie, co na Eurowizji 2015 będzie robiła Conchita Wurst a czeka ją nieproste zadanie!
22/12/2014 15:23
Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]
0

Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowanie 2014 roku na YouTube: czyli które filmiki cieszyły się największą popularnością? W naszym zestawieniu hitowych video-klipów 2014 roku wzięliśmy pod uwagę muzyczne propozycje tj. m.in.: Rolowanie, Hera Koka Hasz LSD, czy piosenki Anthony Vincenta. Sprawdźcie nasze typy muzycznych hitów internetu 2014 i wybierzcie najlepszy film na YouTube w 2014 roku
22/12/2014 15:21
Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]

Riotka - Doda - na tę premierę czekamy pod koniec 2014 roku. Nowa piosenka Dody zatytułowana Riotka ma już okładkę na singlowy krążek. Co więcej, znamy też kolejne szczegóły na temat nowego teledysku Dody do Riotka. Zobaczcie, kiedy piosenka Riotka i teledysk promujący nowy singiel Dody ujrzą światło dzienne i sprawdźcie nowe fakty przed premierą!
22/12/2014 14:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
2

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
22/12/2014 13:12
Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
2

Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

W ramach podsumowania 2014 roku pod Eskową lupę trafia zagraniczny rynek muzyczny i jego przedstawiciele. Zagraniczni artyści nie zawiedli a na koniec 2014 roku Wy nie możecie zawieść nas. Jesteśmy bardzo ciekawi, którego z wybranych przez nas wykonawców uważacie za najlepszego zagranicznego artystę 2014 roku. Zapraszamy do klikania w specjalnym rankingu już teraz!
22/12/2014 13:11
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
72

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
22/12/2014 13:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska