WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life
0

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?
29/03/2017 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour
0

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!
29/03/2017 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'
0

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!
29/03/2017 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety
0

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.
29/03/2017 15:37
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey
0

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!
29/03/2017 15:24
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!
0

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl
29/03/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA