WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Nowa jurorka w muzycznym show
0

Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Nowa jurorka w muzycznym show

Natalia Kukulska w The Voice of Poland. Wokalistka od jesieni zastąpi Edytę Górniak w siódmej edycji muzycznego show. Co sądzicie o tym wyborze?
25/05/2016 12:21
Teen Choice Awards 2016 - nominacje. Pierwsza fala ogłoszona - Justin i Selena prowadzą!
0

Teen Choice Awards 2016 - nominacje. Pierwsza fala ogłoszona - Justin i Selena prowadzą!

Teen Choice Awards 2016 - nominacje już teraz na ESKA.pl! Po pierwszej fali ogłoszeń prowadzą Justin Bieber, Selena Gomez i Zayn Malik.
25/05/2016 11:27
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczy wielki powrót! Dokładnie na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej w Sopocie da swój pierwszy występ od czasu, kiedy została matką! Co zaśpiewa? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
25/05/2016 11:21
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
25/05/2016 10:48
Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!
0

Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!

Nowości muzyczne 2016 w Gorącej 20 Radia ESKA to 25.05.2016 imprezowa premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Nowa piosenka francuskiego producenta stworzona jest z bitów, dzięki którym poczujecie wakacyjny klimat! Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl!
25/05/2016 10:32
MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane?
0

MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane?

MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane? Studenci tej wyższej uczelni mają duże problemy z organizacją imprezy. O co dokładnie chodzi?
25/05/2016 09:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

25/05/2016 09:32

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA