Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze 0
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Boże Ciało 2015: boskie ciała w teledyskach na 4 czerwca 2015 roku [VIDEO]
0

Boże Ciało 2015: boskie ciała w teledyskach na 4 czerwca 2015 roku [VIDEO]

Boże Ciało 2015: w tym roku obchody Bożego Ciała oznaczają przedłużony weekend. Co robić w wolnym czasie? Mamy dla Was rozrywkę! Piosenkarki, które chwalą się swymi boskimi ciałami w teledyskach na ESKA.pl 
03/06/2015 15:50
Juventus - Barcelona 06.06: transmisja na żywo online i w TV finału Ligi Mistrzów 2015. Czekają nas prawdziwe Emotions [VIDEO]
0

Juventus - Barcelona 06.06: transmisja na żywo online i w TV finału Ligi Mistrzów 2015. Czekają nas prawdziwe Emotions [VIDEO]

Finał Ligi Mistrzów 06.06.2015 - gdzie i o której oglądać finałowy mecz Juventus - Barcelona na żywo? Czy polska telewizja zdecydowała się na transmisję meczu finału Ligi Mistrzów? Co z live streamem? Gdzie szukać transmisji meczu Juventus - Barcelona online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl 
03/06/2015 15:48
Nowości muzyczne na czerwiec 2015: przed wakacjami artyści nie próżnują! Zobaczcie nowe piosenki [VIDEO]
0

Nowości muzyczne na czerwiec 2015: przed wakacjami artyści nie próżnują! Zobaczcie nowe piosenki [VIDEO]

Nowości muzyczne na czerwiec 2015 z początku miesiąca w jednym miejscu czekają na ESKA.pl. Odpalcie nowe piosenki na czerwiec 2015, które mają szanse stać się przebojami lata. Tak duża liczba świeżych singli i teledysków jeszcze przed rozpoczęciem wakacji dowodzi tylko, że artyści nie próżnują przed swoimi urlopami. My także zabieramy się do pracy i gramy dla Was muzyczne premiery czerwca 2015!
03/06/2015 15:36
Długi weekend czerwcowy 2015: wycieczki. Gdzie pojechać na weekend czerwcowy 2015 i czego słuchać? [PLAYLISTA]
0

Długi weekend czerwcowy 2015: wycieczki. Gdzie pojechać na weekend czerwcowy 2015 i czego słuchać? [PLAYLISTA]

Długi weekend w czerwcu 2015 to m.in. wycieczki, rowerowe rajdy i długie spacery - wszystko oczywiście z dobrą muzyką w słuchawkach lub samochodowych głośnikach. ESKA.pl nie tylko podpowiada, gdzie pojechać na wycieczkę w długi weekend 2015, ale przede wszystkim serwuje playlisty na czerwcowe wojaże. Klikajcie po więcej już teraz!
03/06/2015 15:33
Długi weekend czerwcowy 2015 POGODA: wiemy, jakie będzie Boże Ciało! Spacer Under The Sun? [VIDEO]
0

Długi weekend czerwcowy 2015 POGODA: wiemy, jakie będzie Boże Ciało! Spacer Under The Sun? [VIDEO]

Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015 może iść w parze z naszymi planami albo je pokrzyżować. Warto więc jeszcze przed długim weekendem w czerwcu 2015 sprawdzić prognozy. Zobaczcie już teraz, jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2015 i resztę weekendowych dni. Odpowiedź na pytanie, jaka pogoda w długi weekend czerwcowy 2015, czeka na ESKA.pl w rytmie słonecznego hitu!
03/06/2015 15:19
Orange Warsaw Festival 2015: bilety - czy jeszcze są? Trwa specjalna promocja! [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: bilety - czy jeszcze są? Trwa specjalna promocja! [VIDEO]

Bilety na Orange Warsaw Festival 2015 na kilkanaście dni przed festiwalem pod lupą ESKA.pl. Czy można jeszcze kupić bilety na OWF 2015 w specjalnej promocji? Zobaczcie już teraz, czy są jeszcze bilety na OWF 2015 w cenach promocyjnych i ile wówczas kosztują.
03/06/2015 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Plejada gwiazd w filmie Władza Pieniądza. Oglądaj za darmo!

Plejada gwiazd w filmie Władza Pieniądza. Oglądaj za darmo!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska