Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze 0
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015: kto do tej pory zgarnął najwięcej statuetek?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: kto do tej pory zgarnął najwięcej statuetek?

Przed nami kolejna gala wręczenia prestiżowych nagród muzycznych - ESKA Music Awards 2015. Jak co roku, słuchacze docenią swoich ulubionych artystów głosując na ich kandydatury w siedmiu kategoriach.  Podsumowaliśmy poprzednie ceremonie i wiemy, który artysta bądź artystka najczęściej cieszyła się z tej wyjątkowej nagrody. Kto ma najwięcej statuetek ESKA Music Awards? Sprawdź!    
04/08/2015 17:09
Perseidy 2015: o której kulminacja? Spadających gwiazd będzie wtedy najwięcej... Check It Out!
0

Perseidy 2015: o której kulminacja? Spadających gwiazd będzie wtedy najwięcej... Check It Out!

Perseidy 2015 - o której maksimum? Jak przygotować się do nocy spadających gwiazd? Informacje na ten temat przydadzą się tuż tuż! 
04/08/2015 17:09
Ostróda Reggae Festival 2015: line-up, bilety - czy jeszcze są, informacje praktyczne
0

Ostróda Reggae Festival 2015: line-up, bilety - czy jeszcze są, informacje praktyczne

Ostróda Reggae Festival 2015 startuje już 6 sierpnia 2015 roku. Jak wygląda program największego festiwalu muzyki reggae w Polsce? Informacje praktyczne oraz line-up Ostróda Reggae Festival 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl 
04/08/2015 16:48
Demi Lovato i Iggy Azalea: piosenka-duet. 5 powodów, dla których chcemy to usłyszeć
0

Demi Lovato i Iggy Azalea: piosenka-duet. 5 powodów, dla których chcemy to usłyszeć

Demi Lovato i Iggy Azalea nagrają wspólną piosenkę? Autorka hitu Cool For The Summer zdradza swoje plany na kolejną płytę, a my prezentujemy 5 powodów, dla których Iggy i Demi to dobre połączenie ;) 
04/08/2015 16:04
Perseidy w Warszawie 2015: gdzie obserwować? Poznajcie miejsca na noc spadających gwiazd i nie bądźcie Lost Stars
0

Perseidy w Warszawie 2015: gdzie obserwować? Poznajcie miejsca na noc spadających gwiazd i nie bądźcie Lost Stars

Gdzie obserwować Perseidy 2015 w Warszawie? Miejsc w Warszawie do obserwowania spadających gwiazd w sierpniu 2015 nie brakuje. Lista lokalizacji, które w noc spadających gwiazd 2015 zgromadzą w stolicy tłumy, do sprawdzenia u nas. Poznajcie je i na sierpniową noc spadających gwiazd 2015 nie bądźcie Lost Stars!
04/08/2015 15:59
OGROMNY Minionek zablokował ruch drogowy w Dublinie. Co się stało?
0

OGROMNY Minionek zablokował ruch drogowy w Dublinie. Co się stało?

Minionki Rozrabiają - to wiedzą wszyscy. Ale ten balon w kształcie Minionka narozrabiał wyjątkowo... Zobacz, jaką przygodę przeżyli ostatnio niczego się nie spodziewający  irlandzcy kierowcy!    
04/08/2015 15:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska