WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze 0
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 4 - kto odpadł? Czy Tatiana Okupnik będzie tańczyć dalej? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 4 - kto odpadł? Czy Tatiana Okupnik będzie tańczyć dalej? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 4 - kto odpadł z kolejnego odcinka tanecznego show? Czym tym razem zaskoczyli nas uczestnicy Tańca z Gwiazdami w Polsacie? Za nami 4 odcinek Tańca z Gwiazdami w Polsacie, w którym mogliśmy podziwiać gościnny występ Grzegorza Hyżego
27/03/2015 21:05
Mali Giganci odc. 4: Alicja Rega śpiewa Celine Dion. Ten występ otworzy jej drzwi do wokalnej kariery? [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 4: Alicja Rega śpiewa Celine Dion. Ten występ otworzy jej drzwi do wokalnej kariery? [VIDEO]

Mali Giganci odc. 4 to m.in. występ Alicji Regi w piosence Celine Dion. Gwiazda drużyny Czadersów w Małych Gigantach 28.03.2015 śpiewa Because You Loved Me. Zobaczcie, jak 11-letnia Alicja z Małych Gigantów wypadła w hicie muzycznej divy. Czy to wykonanie otworzy drzwi do wokalnej kariery dziewczynki?
27/03/2015 16:08
Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]
2

Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]

Facebook nie działa - awarie, przez które nie można się zalogować na swoje konto na Facebooku zdarzają się znacznie częściej, niż chcieliby użytkownicy. Co robić, gdy nie da się wejść na Facebooka? Przede wszystkim - Don't Panic!
27/03/2015 15:45
Facebook nie działa. Awaria 27.03.2015 - nie można się zalogować do Facebooka, co się dzieje?
0

Facebook nie działa. Awaria 27.03.2015 - nie można się zalogować do Facebooka, co się dzieje?

Awaria na Facebooku? Nie. Facebook nie działa bo trwają prace techniczne. Dowiedz się co się dzieje, że nie można zalogować się do Facebooka.
27/03/2015 15:45
"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015
0

"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015

"Jak ymienić literz" to jedna z najdziwniejszych fraz jakie pojawiają się wśród pytań do Google. To efekt przypadku, lub świetnego prostego żartu, który możecie wykorzystać na Prima Aprilis. Sprawdźcie 5 prostych kawałów primaaprilisowych do szkoły, biura i domu.
27/03/2015 15:35
Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]
0

Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Kaja Paschalska w skórze Beyonce - to będzie najlepsza metamorfoza 3 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Tuż przed 4. odcinkiem show do sieci trafiły zdjęcia Kai Paschalskiej jako Beyonce! Zapowiedź kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
27/03/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska