Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] - Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii!

Tagi związane z Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO] : cleo u kubu wojewódzkiego, kuba wojewódzki 4 marca, luxuria u kuby wojewódzkiego, kuba wojewódzki kto jest gościem

Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]

RSS 03/03/2014 15:44 Komentarze
Cleo i Luxuria będą gośćmi u Kuby Wojewódzkiego. O czym prowadzący show będzie rozmawiał z "najpiękniejszymi słowiankami" w pierwszym odcinku nowej serii? Dowiecie się już w najbliższy wtorek.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - "najpiękniejsze słowianki" w pierwszym odcinku nowej serii! [VIDEO]
Cleo i Luxuria u Kuby Wojewódzkiego - już we wtorek, 4 marca o 22:30 na antenie TVN! Cleo i Luxurię znacie z pewnością z piosenki i teledysku do My Słowianie. Nastoletnia Luxuria, która wystąpiła w większości klipów Donatana do utworów z płyty Równonoc. jest modelką, jej prawdziwe nazwisko i imię brzmi Kamila Smogulecka.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W pierwszym po zimowej przerwie odcinku show Kuby Wojewódzkiego poznamy bliżej także Cleo, która wraz z Donatanem jedzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja 2014. Podczas występu w Danii zaśpiewają My Słowianie/Slavic Girls.

O czym Kuba Wojewódzki porozmawia z Cleo i Luxurią będzie można się przekonać już w najbliższy wtorek (4 marca) na antenie TVN o godzinie 22.30. W tym odcinku zobaczycie też bohaterów filmu Kamienie Na Szaniec.

>>> Koncerty rockowe w Polsce 2014

Donatan i Cleo - My Słowianie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
13/02/2016 21:49
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 20:35
Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!
0

Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!

Co robić w walentynki 2016? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie przed zbliżającym się świętem zakochanych. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jaką niespodziankę zrobić swojej drugiej połówce to mamy dla Was kilka propozycji, tym razem koncertowych. Bo co może być lepszego, jak nie romantyczny wieczór spędzony przy nastrojowej muzyce na żywo.
13/02/2016 20:34
Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!
0

Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!

Występy na Grammy 2016 zapowiadają się niesamowicie. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Rihanna, Taylor Swift, The Weeknd czy Adele. Brytyjka podczas uroczystości wystąpi aż dwa razy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas gali rozdania nagród Grammy już teraz na ESKA.pl. Sprawdź!
13/02/2016 18:22
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 18:21
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
13/02/2016 18:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA