Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO] - Cisza Saszan: polska gwiazda sieci w coverze Kamila Bednarka: zobacz zapowiedź nagrania! [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]: saszan, saszan youtube, saszan 2013, nowe covery saszan, cisza kamil bednarek, saszan kamil bednarek, saszan cisza cover, nowe piosenki saszan

Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]

RSS 14/09/2013 13:29 Komentarze 0

Saszan mimo roku szkolnego znalazła kilka chwil, by nagrać nowe covery na swój kanał YouTube. Fani początkującej wokalistki już niedługo usłyszą jej wersję Ciszy od Kamila Bednarka a my na ESKA.pl serwujemy Wam zapowiedź nagrania. Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan?

Saszan / fot. materiały promocyjne by Saszan
Ilustracja do artykułu: Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]
Co nowego u Saszan? Polska YouTuberka podzieliła się z fanami na swoim Facebooku zapowiedzią nowego coveru. Saszan zdecydowała się tym razem zaśpiewać Ciszę Kamila Bednarka, czyli jeden z hitów na czasie 2013 Radia ESKA. W udostępnionej zajawce możemy nacieszyć już uszy pierwszym fragmentem piosenki w wykonie Saszan na żywo.

Kiedy premiera Cisza w wersji Saszan? Początkująca wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale ta z pewnością pojawi się na jej Facebooku>>>. Jakie jeszcze hity powinna zaśpiewać Saszan?

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

Gwiazda polskiej sieci 14 września 2013 roku miała okazję spotkać się z Dawidem Podsiadło. Zdjęcie Saszan i Dawida do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>. Kto wie, może to właśnie jego kawałki znajdą się w repertuarze idolki Saszanators. Macie inne propozycje? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Zobacz zapowiedź nowego coveru Saszan: Cisza by Kamil Bednarek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska