WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO] - Cisza Saszan: polska gwiazda sieci w coverze Kamila Bednarka: zobacz zapowiedź nagrania! [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]: saszan, saszan youtube, saszan 2013, nowe covery saszan, cisza kamil bednarek, saszan kamil bednarek, saszan cisza cover, nowe piosenki saszan

Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]

RSS 14/09/2013 13:29 Komentarze

Saszan mimo roku szkolnego znalazła kilka chwil, by nagrać nowe covery na swój kanał YouTube. Fani początkującej wokalistki już niedługo usłyszą jej wersję Ciszy od Kamila Bednarka a my na ESKA.pl serwujemy Wam zapowiedź nagrania. Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan?

Saszan / fot. materiały promocyjne by Saszan
Ilustracja do artykułu: Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]
Co nowego u Saszan? Polska YouTuberka podzieliła się z fanami na swoim Facebooku zapowiedzią nowego coveru. Saszan zdecydowała się tym razem zaśpiewać Ciszę Kamila Bednarka, czyli jeden z hitów na czasie 2013 Radia ESKA. W udostępnionej zajawce możemy nacieszyć już uszy pierwszym fragmentem piosenki w wykonie Saszan na żywo.

Kiedy premiera Cisza w wersji Saszan? Początkująca wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale ta z pewnością pojawi się na jej Facebooku>>>. Jakie jeszcze hity powinna zaśpiewać Saszan?

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

Gwiazda polskiej sieci 14 września 2013 roku miała okazję spotkać się z Dawidem Podsiadło. Zdjęcie Saszan i Dawida do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>. Kto wie, może to właśnie jego kawałki znajdą się w repertuarze idolki Saszanators. Macie inne propozycje? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Zobacz zapowiedź nowego coveru Saszan: Cisza by Kamil Bednarek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
23/07/2016 14:21
Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:14
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:09
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
23/07/2016 13:50
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
23/07/2016 12:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów