WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO] - Cisza Saszan: polska gwiazda sieci w coverze Kamila Bednarka: zobacz zapowiedź nagrania! [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]: saszan, saszan youtube, saszan 2013, nowe covery saszan, cisza kamil bednarek, saszan kamil bednarek, saszan cisza cover, nowe piosenki saszan

Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]

RSS 14/09/2013 13:29 Komentarze 0

Saszan mimo roku szkolnego znalazła kilka chwil, by nagrać nowe covery na swój kanał YouTube. Fani początkującej wokalistki już niedługo usłyszą jej wersję Ciszy od Kamila Bednarka a my na ESKA.pl serwujemy Wam zapowiedź nagrania. Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan?

Saszan / fot. materiały promocyjne by Saszan
Ilustracja do artykułu: Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]
Co nowego u Saszan? Polska YouTuberka podzieliła się z fanami na swoim Facebooku zapowiedzią nowego coveru. Saszan zdecydowała się tym razem zaśpiewać Ciszę Kamila Bednarka, czyli jeden z hitów na czasie 2013 Radia ESKA. W udostępnionej zajawce możemy nacieszyć już uszy pierwszym fragmentem piosenki w wykonie Saszan na żywo.

Kiedy premiera Cisza w wersji Saszan? Początkująca wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale ta z pewnością pojawi się na jej Facebooku>>>. Jakie jeszcze hity powinna zaśpiewać Saszan?

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

Gwiazda polskiej sieci 14 września 2013 roku miała okazję spotkać się z Dawidem Podsiadło. Zdjęcie Saszan i Dawida do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>. Kto wie, może to właśnie jego kawałki znajdą się w repertuarze idolki Saszanators. Macie inne propozycje? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Zobacz zapowiedź nowego coveru Saszan: Cisza by Kamil Bednarek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska