WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO] - Cisza Saszan: polska gwiazda sieci w coverze Kamila Bednarka: zobacz zapowiedź nagrania! [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]: saszan, saszan youtube, saszan 2013, nowe covery saszan, cisza kamil bednarek, saszan kamil bednarek, saszan cisza cover, nowe piosenki saszan

Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]

RSS 14/09/2013 13:29 Komentarze

Saszan mimo roku szkolnego znalazła kilka chwil, by nagrać nowe covery na swój kanał YouTube. Fani początkującej wokalistki już niedługo usłyszą jej wersję Ciszy od Kamila Bednarka a my na ESKA.pl serwujemy Wam zapowiedź nagrania. Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan?

Saszan / fot. materiały promocyjne by Saszan
Ilustracja do artykułu: Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]
Co nowego u Saszan? Polska YouTuberka podzieliła się z fanami na swoim Facebooku zapowiedzią nowego coveru. Saszan zdecydowała się tym razem zaśpiewać Ciszę Kamila Bednarka, czyli jeden z hitów na czasie 2013 Radia ESKA. W udostępnionej zajawce możemy nacieszyć już uszy pierwszym fragmentem piosenki w wykonie Saszan na żywo.

Kiedy premiera Cisza w wersji Saszan? Początkująca wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale ta z pewnością pojawi się na jej Facebooku>>>. Jakie jeszcze hity powinna zaśpiewać Saszan?

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

Gwiazda polskiej sieci 14 września 2013 roku miała okazję spotkać się z Dawidem Podsiadło. Zdjęcie Saszan i Dawida do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>. Kto wie, może to właśnie jego kawałki znajdą się w repertuarze idolki Saszanators. Macie inne propozycje? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Zobacz zapowiedź nowego coveru Saszan: Cisza by Kamil Bednarek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 18:51
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA