WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO] - Cisza Saszan: polska gwiazda sieci w coverze Kamila Bednarka: zobacz zapowiedź nagrania! [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]: saszan, saszan youtube, saszan 2013, nowe covery saszan, cisza kamil bednarek, saszan kamil bednarek, saszan cisza cover, nowe piosenki saszan

Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]

RSS 14/09/2013 13:29 Komentarze

Saszan mimo roku szkolnego znalazła kilka chwil, by nagrać nowe covery na swój kanał YouTube. Fani początkującej wokalistki już niedługo usłyszą jej wersję Ciszy od Kamila Bednarka a my na ESKA.pl serwujemy Wam zapowiedź nagrania. Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan?

Saszan / fot. materiały promocyjne by Saszan
Ilustracja do artykułu: Cisza Kamil Bednarek w coverze Saszan: jest pierwsza zapowiedź! Jakie jeszcze hity zaśpiewa Saszan? [VIDEO]
Co nowego u Saszan? Polska YouTuberka podzieliła się z fanami na swoim Facebooku zapowiedzią nowego coveru. Saszan zdecydowała się tym razem zaśpiewać Ciszę Kamila Bednarka, czyli jeden z hitów na czasie 2013 Radia ESKA. W udostępnionej zajawce możemy nacieszyć już uszy pierwszym fragmentem piosenki w wykonie Saszan na żywo.

Kiedy premiera Cisza w wersji Saszan? Początkująca wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale ta z pewnością pojawi się na jej Facebooku>>>. Jakie jeszcze hity powinna zaśpiewać Saszan?

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

Gwiazda polskiej sieci 14 września 2013 roku miała okazję spotkać się z Dawidem Podsiadło. Zdjęcie Saszan i Dawida do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>. Kto wie, może to właśnie jego kawałki znajdą się w repertuarze idolki Saszanators. Macie inne propozycje? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.


Zobacz zapowiedź nowego coveru Saszan: Cisza by Kamil Bednarek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]