WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18] - Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz miłości już na YouTube! Zobacz klip na ESKA.pl [VIDEO +18]

BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]

RSS 28/09/2013 15:55 Komentarze

BRACIA FIGO FAGOT częstują teledyskiem do Pisarz miłości na kilka dni przed premierą nowej płyty zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Klip do Pisarz miłości prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Tym razem panowie wyruszyli na podbój galaktycznej dyskoteki. Jak skończy się ich przygoda?

fragment teledysku do Pisarz miłości / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]
Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz Miłości zadebiutował na YouTube 26 września 2013 roku a my serwujemy Wam go do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Pisarz miłości? Duet wyrusza na podbój kosmosu szybciej niż NASA i tam buja jedną z galaktycznych dyskotek w disco-polowych rytmach. W nagraniu zostały wykorzystane animacje autorstwa Bartosza Walaszka, który odpowiada także za reżyserię klipu.

Teledysk do Pisarz miłości zaliczył udany debiut w sieci dzień po publikacji trafiając na stronę główną polskiego YouTube. W niecałe 24h klip nazbierał ponad 86 tysięcy klików.

To kolejny singiel po Wóda zryje banie z nowej płyty BRACI FIGO FAGOT zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Premiera krążka zaplanowana jest na 5 października 2013 roku.


Zobacz Pisarz miłości - BRACIA FIGO FAGOT!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Tini pokazała teledysk Got Me Started. Światła, szalony taniec i oczywiście piękna Martina Stoessel, to wszystko jest w nowym klipie. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając go już teraz na ESKA.pl
08/12/2016 16:42
Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?
0

Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?

Facebook: przegląd roku wyświetla się na tablicach Twoich znajomych, a ty nie wiesz jak zrobić #yearinreview2016? Nie martw się - na ESKA.pl tłumaczymy wszystko krok po kroku!
08/12/2016 16:13
Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?
0

Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?

Vixen - Romantyczna miłość 8.12.2016 to premiera w Muzyką Się Żyje! Kim jest raper, który wniósł na polski rynek muzyczny powiew świeżości? Vixena poznacie na ESKA.pl!
08/12/2016 16:06
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?
0

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Z kim zagra Legia Warszawa w Lidze Europy? Kto będzie rywalem Legii? Data meczu i następny przeciwnik do sprawdzenia na ESKA.pl
08/12/2016 15:54
LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?
0

LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?

LP w Polsce 2016 pojawi się 12 i 13 grudnia. Bilety na dwa koncerty gwiazdy ESKA Music Awards rozchodzą się w szybkim tempie. Jakie piosenki zaśpiewa LP w Warszawie i Poznaniu? Przekonajcie się na ESKA.pl
08/12/2016 15:53
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się
0

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem w teledysku. Nie poddam się to już trzeci klip promujący najnowsze wydawnictwo wokalistki.
08/12/2016 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA