WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18] - Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz miłości już na YouTube! Zobacz klip na ESKA.pl [VIDEO +18]
REKLAMA
REKLAMA

BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]

RSS 28/09/2013 15:55 Komentarze 0

BRACIA FIGO FAGOT częstują teledyskiem do Pisarz miłości na kilka dni przed premierą nowej płyty zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Klip do Pisarz miłości prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Tym razem panowie wyruszyli na podbój galaktycznej dyskoteki. Jak skończy się ich przygoda?

fragment teledysku do Pisarz miłości / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]
Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz Miłości zadebiutował na YouTube 26 września 2013 roku a my serwujemy Wam go do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Pisarz miłości? Duet wyrusza na podbój kosmosu szybciej niż NASA i tam buja jedną z galaktycznych dyskotek w disco-polowych rytmach. W nagraniu zostały wykorzystane animacje autorstwa Bartosza Walaszka, który odpowiada także za reżyserię klipu.

Teledysk do Pisarz miłości zaliczył udany debiut w sieci dzień po publikacji trafiając na stronę główną polskiego YouTube. W niecałe 24h klip nazbierał ponad 86 tysięcy klików.

To kolejny singiel po Wóda zryje banie z nowej płyty BRACI FIGO FAGOT zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Premiera krążka zaplanowana jest na 5 października 2013 roku.


Zobacz Pisarz miłości - BRACIA FIGO FAGOT!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]

Memy po meczu Polska - Katar w półfinale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej zalały internety. Polacy nie są zadowoleni z zachowania sędziów. Wyrazem niezadowolenia polskich kibiców stały się - memy! Mecz Polska - Katar w memach do zobaczenia na ESKA.pl 
31/01/2015 16:06
Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]
0

Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]

Krzysztof Hołoczyc rapuje w Radiu ESKA. Ekipa Rannych Ptaków odkryła w Hołku muzyczny talent. Hołek rapuje lepiej niż Eminem! Ci co słyszeli rapującego Hołowczyca w Radiu ESKA, teraz mogą zobaczyć, jak na rymy kierowcy reagował Jankes. Nagranie video z muzycznego debiutu Hołowczyca pt. Rap Dakar Hołka na ESKA.pl 
31/01/2015 14:46
Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym przyniósł nam wiele premier tj. jak chociażby Riotka Dody, czy Blisko Mnie Agaty Dziarmagowskiej. Na które hity należy zwrócić największą uwagę? Już teraz na ESKA.pl posłuchaj sześciu polskich piosenek ze stycznia 2015 
31/01/2015 13:06
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska