WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18] - Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz miłości już na YouTube! Zobacz klip na ESKA.pl [VIDEO +18]

BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]

RSS 28/09/2013 15:55 Komentarze

BRACIA FIGO FAGOT częstują teledyskiem do Pisarz miłości na kilka dni przed premierą nowej płyty zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Klip do Pisarz miłości prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Tym razem panowie wyruszyli na podbój galaktycznej dyskoteki. Jak skończy się ich przygoda?

fragment teledysku do Pisarz miłości / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]
Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz Miłości zadebiutował na YouTube 26 września 2013 roku a my serwujemy Wam go do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Pisarz miłości? Duet wyrusza na podbój kosmosu szybciej niż NASA i tam buja jedną z galaktycznych dyskotek w disco-polowych rytmach. W nagraniu zostały wykorzystane animacje autorstwa Bartosza Walaszka, który odpowiada także za reżyserię klipu.

Teledysk do Pisarz miłości zaliczył udany debiut w sieci dzień po publikacji trafiając na stronę główną polskiego YouTube. W niecałe 24h klip nazbierał ponad 86 tysięcy klików.

To kolejny singiel po Wóda zryje banie z nowej płyty BRACI FIGO FAGOT zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Premiera krążka zaplanowana jest na 5 października 2013 roku.


Zobacz Pisarz miłości - BRACIA FIGO FAGOT!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
01/05/2016 20:46
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna.
01/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA