WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18] - Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz miłości już na YouTube! Zobacz klip na ESKA.pl [VIDEO +18]
REKLAMA
REKLAMA

BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]

RSS 28/09/2013 15:55 Komentarze 0

BRACIA FIGO FAGOT częstują teledyskiem do Pisarz miłości na kilka dni przed premierą nowej płyty zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Klip do Pisarz miłości prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Tym razem panowie wyruszyli na podbój galaktycznej dyskoteki. Jak skończy się ich przygoda?

fragment teledysku do Pisarz miłości / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]
Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz Miłości zadebiutował na YouTube 26 września 2013 roku a my serwujemy Wam go do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Pisarz miłości? Duet wyrusza na podbój kosmosu szybciej niż NASA i tam buja jedną z galaktycznych dyskotek w disco-polowych rytmach. W nagraniu zostały wykorzystane animacje autorstwa Bartosza Walaszka, który odpowiada także za reżyserię klipu.

Teledysk do Pisarz miłości zaliczył udany debiut w sieci dzień po publikacji trafiając na stronę główną polskiego YouTube. W niecałe 24h klip nazbierał ponad 86 tysięcy klików.

To kolejny singiel po Wóda zryje banie z nowej płyty BRACI FIGO FAGOT zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Premiera krążka zaplanowana jest na 5 października 2013 roku.


Zobacz Pisarz miłości - BRACIA FIGO FAGOT!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]