WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18] - Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz miłości już na YouTube! Zobacz klip na ESKA.pl [VIDEO +18]

BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]

RSS 28/09/2013 15:55 Komentarze

BRACIA FIGO FAGOT częstują teledyskiem do Pisarz miłości na kilka dni przed premierą nowej płyty zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Klip do Pisarz miłości prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Tym razem panowie wyruszyli na podbój galaktycznej dyskoteki. Jak skończy się ich przygoda?

fragment teledysku do Pisarz miłości / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz miłości: teledysk już jest! BFF rządzą na imprezie w kosmosie [VIDEO +18]
Nowy teledysk BRACI FIGO FAGOT do Pisarz Miłości zadebiutował na YouTube 26 września 2013 roku a my serwujemy Wam go do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Pisarz miłości? Duet wyrusza na podbój kosmosu szybciej niż NASA i tam buja jedną z galaktycznych dyskotek w disco-polowych rytmach. W nagraniu zostały wykorzystane animacje autorstwa Bartosza Walaszka, który odpowiada także za reżyserię klipu.

Teledysk do Pisarz miłości zaliczył udany debiut w sieci dzień po publikacji trafiając na stronę główną polskiego YouTube. W niecałe 24h klip nazbierał ponad 86 tysięcy klików.

To kolejny singiel po Wóda zryje banie z nowej płyty BRACI FIGO FAGOT zatytułowanej Eleganckie chłopaki. Premiera krążka zaplanowana jest na 5 października 2013 roku.


Zobacz Pisarz miłości - BRACIA FIGO FAGOT!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Dania: skład na eliminacje Mistrzostw Świata 2018
0

Polska - Dania: skład na eliminacje Mistrzostw Świata 2018

Adam Nawałka ogłosił pełne powołania zawodników na mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata. Kto zagra w meczu Polska-Dania? Pełna lista zawodników już teraz na ESKA.pl
30/09/2016 11:34
Niall Horan - pierwsza piosenka gwiazdy One Direction! [PREMIERA]
0

Niall Horan - pierwsza piosenka gwiazdy One Direction! [PREMIERA]

Niall Horan - debiutancka piosenka już jest! Utwór This Town zapowiada debiutancki album gwiazdy One Direction. Poznajcie jej datę premiery w rytm pierwszego singla. To wszystko oczywiście na ESKA.pl!
30/09/2016 11:11
Adam Kaczmarek w Mam Talent. Niezwykły 13-latek zachwyci jury?
0

Adam Kaczmarek w Mam Talent. Niezwykły 13-latek zachwyci jury?

Adam Kaczmarek w Mam Talent podbije serca publiczności i co najważniejsze jury? Zobaczcie przedpremierowo występ tego 13-latka i oceńcie sami!
30/09/2016 11:03
Taniec z Gwiazdami: bajkowy odcinek Dancing with The Stars 30.09
0

Taniec z Gwiazdami: bajkowy odcinek Dancing with The Stars 30.09

Taniec z Gwiazdami w piątek 30.09 zaskoczy bajkowymi wcieleniami gwiazd i tancerzy. To będzie najpiękniejszy odcinek tej edycji tanecznego show?
30/09/2016 09:55
Taniec z Gwiazdami 2016: Sławomir jako Pszczółka Maja!
0

Taniec z Gwiazdami 2016: Sławomir jako Pszczółka Maja!

Taniec z Gwiazdami: w piątek, w bajkowym odcinku tanecznego show Sławomir wcieli się w rolę Pszczółki Mai. To może być jeden z zabawniejszych momentów tej edycji programu.
30/09/2016 09:36
Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka
0

Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka

Dzień chłopaka już tuż tuż. Memy i demotywatory to niezły prezent na dzień chłopaka. Nawet jeżeli nie masz chłopaka, wyślij życzenia swoim kolegom i znajomym, na pewno ucieszą się, że pamiętasz o nich w Dniu chłopaka.
30/09/2016 09:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA