WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BLACK SABBATH w Polsce! Szczegóły koncertu Black Sabbath w Polsce 2014 znajdziesz na ESKA.pl! [VIDEO] - BLACK SABBATH w Polsce 2014!

Tagi związane z BLACK SABBATH w Polsce! Szczegóły koncertu Black Sabbath w Polsce 2014 znajdziesz na ESKA.pl! [VIDEO]: koncerty 2014, BLACK SABBATH w Polsce! BLACK SABBATH w Polsce 2014, koncert BLACK SABBATH w Polsce 2014 bilety, BLACK SABBATH w Łodzi

BLACK SABBATH w Polsce! Szczegóły koncertu Black Sabbath w Polsce 2014 znajdziesz na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 06/11/2013 16:10 Komentarze
BLACK SABBATH w Polsce! Zespół zagra koncert w Polsce w 2014 roku. Live Nation potwierdzili koncert Ozzy Osbourne'a z zespołem w Łodzi. Znamy wszystkie szczegóły tej imprezy!
Koncert Black Sabbath w Polsce w 2014 roku potwierdzony! Koncert Black Sabbath w Polsce w 2014 roku potwierdzony! / Bulls
Ilustracja do artykułu: BLACK SABBATH w Polsce! Szczegóły koncertu Black Sabbath w Polsce 2014 znajdziesz na ESKA.pl! [VIDEO]
Koncert Black Sabbath w Polsce w 2014 potwierdzony! Black Sabbath zagrają w Łodzi w Atlas Arenie. To będzie pierwszy koncert Black Sabbath w naszym kraju. Ozzy Osbourne wcześniej gościł w Polsce bez kapeli, np. w 1998 r.

Koncert Black Sabbath w Polsce odbędzie się w ramach europejskiej trasy promującej album 13. Najnowszy teledysk Black Sabbath to Loner z października 2013. Ten klip możecie obejrzeć na dole tego artykułu.

>>> Black Sabbath w Polsce! Bezzębne dziadki wygryzły One Direction!

Koncert Black Sabbath w Polsce:
11.06.2014
Atla Arena, Łódź
organizator: Live Nation

Bilety na koncert Black Sabbath w Polsce - ceny:
Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

Bilety na koncert Black Sabbath w sprzedaży od 8.11.2013 na www.livenation.pl

Po szalenie udanej trasie w Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Azji i Europie (która rozpoczyna się 20 listopada w Helsinkach, Finlandia), Black Sabbath ogłosili koncert w Polsce.
Występ ten będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej zespołu promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”, który wszedł na pierwsze miejsca list przebojów w 13 krajach (w tym w USA).

Przez ponad trzy dekady fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli z albumem „13”, wyprodukowanym przez Ricka Rubina laureata 7 nagród Grammy. Ekspresyjne utwory jak "God Is Dead? ", " End of the Beginning " i " Loner", czynią cały album „13” świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

Zespół Black Sabbath sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie.

Black Sabbath w Polsce - skład zespołu:
- Ozzy Osbourne (wokal)
- Tony Iommi (gitara)
- Geezer BUTLER (bass)

"Loner" (Official Music Video) - Black Sabbath:




Black Sabbath - God Is Dead?



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program