Barcelona - PSG 8.03.17: BRAMKI, MEMY i reakcje po meczu

Autor: fot. Demotywatory.pl Barcelona - PSG 8.03.17 MEMY

2017-03-09 13:15

Mecz FC Barcelona - PSG zakończył się w niewiarygodny sposób! Skazana po pierwszym meczu Barcelona zdołała strzelić sześć bramek i awansować do 1/4 Ligi Mistrzów! Gole i memy podrzucamy Wam na ESKA.pl

Mecz Barcelona - PSG 8 marca 2017: memy, bramki oraz reakcje podrzucamy Wam na ESKA.pl. Wydarzenia, które miały miejsce na Camp Nou przerosły oczekiwania wszystkich kibiców. Barcelona po porażce 4:0 w pierwszym meczu z PSG - była skazana na odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Niespodziewanie jednak w rewanżu drużyna z Katalonii wygrała 6:1! Jest pierwszym w historii LM zespołem, który odrobił tak dużą stratę. Ostatnie dwie bramki w meczu Barcelona PSG padły w 90 minucie! Wynik dwumeczu 6:5!

Mecz Barcelona - PSG: bramki, gole

Barcelona - PSG 8.03.17: memy, śmieszne obrazki

Oczywiście podczas meczu Barcelona - PSG nie zabrakło kontrowersji. Dużo mówi się o podyktowanym w 90. minucie rzucie karnym przy wyniku 4-5 dla PSG w dwumeczu:

Autor: fot. fangol.pl Barcelona - PSG 8.03.17: BRAMKI, MEMY