Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO] - Arek Kłusowski faworytem The Voice Of Poland 3?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]: arek kłusowski wiosna, arek kłusowski the voice of poland, arek kłusowski youtube

Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]

RSS 09/09/2013 10:04 Komentarze 0
Arek Kłusowski w The Voice Of Poland zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli pewni, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny! Posłuchaj wykonów Arka i dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]
Arek Kłusowski podczas przesłuchań do programu The Voice Of Poland 3 zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli w stanie się zdecydować, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny!

>>> 
Przegapiłeś The Voice Of Poland 3 odc. 1? Sprawdź relację online na Eska.pl!

Arek Kłusowski
pochodzi z Rzeszowa, ma 21 lat. Ukończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Obecnie mieszka w Warszawie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne - w postaci licznych koncertów w kraju i za granicą. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali. Od 3 lat organizuje koncerty i przedstawienia jako kierownik Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Organizuje także festiwal "Rzeszowskie Święto Wokalne", który w październiku tego roku doczeka się swojej trzeciej edycję

Czy wszechstronnie utalentowany Arek jest murowanym kandydatem do finału, a może i do wygranej w The Voice Of Poland 3? Posłuchaj jego wykonów  - na Eska.pl!







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska