Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO] - Arek Kłusowski faworytem The Voice Of Poland 3?

Tagi związane z Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]: arek kłusowski wiosna, arek kłusowski the voice of poland, arek kłusowski youtube

Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]

RSS 09/09/2013 10:04 Komentarze
Arek Kłusowski w The Voice Of Poland zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli pewni, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny! Posłuchaj wykonów Arka i dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]
Arek Kłusowski podczas przesłuchań do programu The Voice Of Poland 3 zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli w stanie się zdecydować, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny!

>>> 
Przegapiłeś The Voice Of Poland 3 odc. 1? Sprawdź relację online na Eska.pl!

Arek Kłusowski
pochodzi z Rzeszowa, ma 21 lat. Ukończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Obecnie mieszka w Warszawie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne - w postaci licznych koncertów w kraju i za granicą. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali. Od 3 lat organizuje koncerty i przedstawienia jako kierownik Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Organizuje także festiwal "Rzeszowskie Święto Wokalne", który w październiku tego roku doczeka się swojej trzeciej edycję

Czy wszechstronnie utalentowany Arek jest murowanym kandydatem do finału, a może i do wygranej w The Voice Of Poland 3? Posłuchaj jego wykonów  - na Eska.pl!







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?
0

Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?

Beyonce - Formation World Tour: trasa koncertowa została ogłoszona tuż po występie na Super Bowl 2016. Gwiazda odwiedzi miasta w Ameryce i Europie. Czy będzie koncert w Polsce? Sprawdzamy na ESKA.pl.
08/02/2016 15:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA