WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO] - Arek Kłusowski faworytem The Voice Of Poland 3?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]: arek kłusowski wiosna, arek kłusowski the voice of poland, arek kłusowski youtube

Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]

RSS 09/09/2013 10:04 Komentarze 0
Arek Kłusowski w The Voice Of Poland zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli pewni, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny! Posłuchaj wykonów Arka i dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]
Arek Kłusowski podczas przesłuchań do programu The Voice Of Poland 3 zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli w stanie się zdecydować, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny!

>>> 
Przegapiłeś The Voice Of Poland 3 odc. 1? Sprawdź relację online na Eska.pl!

Arek Kłusowski
pochodzi z Rzeszowa, ma 21 lat. Ukończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Obecnie mieszka w Warszawie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne - w postaci licznych koncertów w kraju i za granicą. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali. Od 3 lat organizuje koncerty i przedstawienia jako kierownik Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Organizuje także festiwal "Rzeszowskie Święto Wokalne", który w październiku tego roku doczeka się swojej trzeciej edycję

Czy wszechstronnie utalentowany Arek jest murowanym kandydatem do finału, a może i do wygranej w The Voice Of Poland 3? Posłuchaj jego wykonów  - na Eska.pl!







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]
0

Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]

Zayn Malik solo? Czy wokalista One Direction zdecydował się na odejście z grupy ze względu na plany związane z rozwijaniem solowej kariery? Czy Zayn Malik solowy album wyda jeszcze w tym roku? Sprawdzamy doniesienia na temat solowej kariery Zayna Malika i prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów na ESKA.pl 
27/03/2015 00:34
JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]
0

JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]

Zobacz teledysk i tekst do kawałka najpopularniejszego kawałka zespołu Paktofonika - Jestem Bogiem! [TEKST i VIDEO]
27/03/2015 00:20
50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl
0

50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl

50 twarzy Greya 2 pod znakiem zapytania. Zmiany i opóźnienie w realizacji drugiej części 50 twarzy Greya. Wytwórnia ogłosiła, że zmienia się termin premiery Ciemniejszej strony Greya, a w dodatku z ekipy znikają dwie kluczowe osoby. Kogo zabraknie? Sprawdź już teraz!
27/03/2015 00:09
Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]
0

Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]

Ed Sheeran weselnym grajkiem? Na Instagramie pokazał zdjęcie pary młodej, którą zaskoczył śpiewając do ich pierwszego małżeńskiego tańca. Jak to się stało? Dowiedz się więcej na ESKA.pl
27/03/2015 00:01
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska