WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO] - Arek Kłusowski faworytem The Voice Of Poland 3?

Tagi związane z Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]: arek kłusowski wiosna, arek kłusowski the voice of poland, arek kłusowski youtube

Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]

RSS 09/09/2013 10:04 Komentarze
Arek Kłusowski w The Voice Of Poland zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli pewni, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny! Posłuchaj wykonów Arka i dowiedz się więcej na Eska.pl!
/ Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Arek Kłusowski - kim jest wyjątkowy głos z The Voice Of Poland 3? [VIDEO]
Arek Kłusowski podczas przesłuchań do programu The Voice Of Poland 3 zaskoczył jurorów wyjątkowym wokalem. Nie widząc kto śpiewa, trenerzy nie byli w stanie się zdecydować, czy głos należy do chłopaka, czy do dziewczyny!

>>> 
Przegapiłeś The Voice Of Poland 3 odc. 1? Sprawdź relację online na Eska.pl!

Arek Kłusowski
pochodzi z Rzeszowa, ma 21 lat. Ukończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Obecnie mieszka w Warszawie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne - w postaci licznych koncertów w kraju i za granicą. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali. Od 3 lat organizuje koncerty i przedstawienia jako kierownik Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Organizuje także festiwal "Rzeszowskie Święto Wokalne", który w październiku tego roku doczeka się swojej trzeciej edycję

Czy wszechstronnie utalentowany Arek jest murowanym kandydatem do finału, a może i do wygranej w The Voice Of Poland 3? Posłuchaj jego wykonów  - na Eska.pl!







Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Adele na weselu fanów! 'Nie martwcie się, zrobię to za darmo'
0

Adele na weselu fanów! 'Nie martwcie się, zrobię to za darmo'

Adele nie przestaje zaskakiwać! Udział wokalistki w weselu fanów to kolejna niespodzianka z jej strony. Trzeba przyznać, że Adele marzenia swoich wielbicieli spełnia od ręki i to za darmo ;)
28/08/2016 10:27
The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery?
0

The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery?

The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień 2016 będzie pełna programów rozrywkowych. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy rozpoczną się najlepsze programy rozrywkowe tej jesieni!
28/08/2016 10:01
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 10:01
Years & Years - piosenka z filmu Bridget Jones 3. Zapowiedź Meteorite!
0

Years & Years - piosenka z filmu Bridget Jones 3. Zapowiedź Meteorite!

Years & Years zapowiada piosenkę do filmu Bridget Jones 3. Szczegóły dotyczące premiery Meteorite już teraz na ESKA.pl!
28/08/2016 09:12
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
28/08/2016 09:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]