Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 4: zapis relacji NA ŻYWO ONLINE! - "Skomentuj!"

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 4: zapis relacji NA ŻYWO ONLINE!


RSS 29/03/2014 00:48 Komentarze

Taniec z Gwiazdami, odcinek 4, 27.03.2014: Program opuścili Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk! Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno zostali! A kto był najlepszy? Sprawdźcie, co i jak tańczyli uczestnicy Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami, oraz jak ich oceniło jury!

Taniec z Gwiazdami, odcinek 4, 27.03.2014: Program opuścili Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk! Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno zostali! A kto był najlepszy? Sprawdźcie, co i jak tańczyli uczestnicy Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami, oraz jak ich oceniło jury!

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 4: Dawid Kwiatkowski ma głupawkę na treningu?! Zabawne video!

4. odcinek Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami przyniósł sporo emocji! Na parkiecie zaprezentowało się tym razem 9 par, które pozostały w rywalizacji. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami 2014 zatańczyli do piosenek, które mają dla nich wyjątkowe znaczenie. Oceniło ich jury Dancing With The Stars: Michał Malitowski, Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski.

Taniec z Gwiazdami: Natalia Siwiec schudła? Bynajmniej! Jest jej jeszcze więcej!

Zapis relacji online:

KAROLINA SZOSTAK I ANDREJ MOSEJCUK


Karolina Szostak wiele lat temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego miała nieco zniekształconą twarz. Poleciała do Kanady, a tam ciotka zabrała ją na spektakl Upiór w Operze. Dlatego do utworu z tego właśnie dzieła tango argentyńskie prezentują dziś Karolina i Andrej.Michał Malitowski: "Tak zacząć, to wielkie brawa, że z tym stresem sobie dałaś radę. Dwie figury mi się szczególnie odobały. Uwolniłaś swoje ciało, dałaś się ponieść. Pamiętaj, że ciało puszczone raz, puszcza się cały czas" :)

Beata Tyszkiewicz: "I już zapomniałam, co chciałam powiedzieć... Zacząć takim tango jest cudownie..."

Iwona Pavlović: "Był impuls od Andreja. Wykańczaj to! Aczkolwiek ciężko się do tego ustosunkować, ponieważ to są dzisiaj wasze melodie, wasze emocje"

Andrzej Grabowski
: "Pani Karolino, zaczęła pani według mnie bardzo dobrze, nie uśmiechając się. Potem zaczęła się pani wdzięczyć, według mnie niepotrzebnie. Mnie się to naprawdę podobało, ale wolałbym, żeby pani tak skończyła, jak zaczęła."

Oceny jury Tańca z Gwiazdami 2014:

Grabowski: 8, Pavlović: 2, Tyszkiewicz: 8, Malitowski: 5. 23 punkty w sumie. Trochę mało...


PIOTR GRUSZKA I NINA TYRKA

Piotr Gruszka
oświadczył się żonie we Włoszech. Potem przez 5 lat grał w tamtejszej lidze. Dlatego na dzisiejszy odcinek programu Taniec z Gwiazdami 2014 wybrał piosenkę Piu Bella Cosa. Tańczy do niej fokstrota.Andrzej Grabowski: "Panie Piotrze, nie podobała mi się na samym początku ta korupcja, którą pan zrobił, bo Iwona cały czas tłamsi tego zająca (dostała pluszaka od Gruszki - przyp. red.). Podziwiam pana za to, że pan, którego figura nie predystynuje do tańca zawodowego, jednak pan to robi i robi pan to coraz lepiej"

Piotr Gruszka (w odpowiedzi, skąd pomysł, by dać Iwonie zająca): "Z czystej sympatii dla całego jury, ale pan Grabowski nie wyglądałby z tym zającem dobrze" :)

Michał Malitowski: "Ty Piotrze konsekwentnie wspinasz się po tych technicznych schodach"

Oceny jury:

Grabowski: 8, Pavlović: 7, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 6. W sumie 31 punktów dla Piotra Gruszki i Niny Tyrki.


JOANNA MORO I RAFAŁ MASERAK

Joanna Moro zaśpiewała piosenkę Anny German, Uśmiechaj Się, w Opolu. Występ nie udał się, przez co Moro została ostro skrytykowana w prasie. Dziś tańczy cha-chę do utworu Blurred Lines, by pokazać światu, że nie przejmuje się porażkami.Beata Tyszkiewicz
: "Najpierw taniec służył temu, żeby dwoje ludzie mogli się coraz bliżej siebie znaleźć. To już jest każdy sobie, przeciągaliście się tam kilka razy. Wydawało mi się tylko, że za mało czasu mieliście na ten taniec, bo widziałam jakby osobne numery. Nie połączyły one się"

Iwona Pavlović: "Przyzwyczaiłaś nas, że już jesteś dobra. No to teraz szukamy dziury w całym. Skoro ty tańczyłaś przez półtora miesiąca, to co ja robiłam przez te wszystkie lata. Dla mnie za dużo ekspresji w twarzy"

Andrzej Grabowski: "Była pani lepsza od pana Maseraka"

Oceny jury:

Grabowski: 9, Pavlović: 8, Tyszkiewicz: 9, Malitowski: 8. W sumie 34 punkty.


RAFAŁ BRZOZOWSKI I IZABELA JANACHOWSKA


Rafał Brzozowski
wybrał własną piosenkę, Tak Blisko, ponieważ od niej zaczęła się jego kariera muzyczna. Z zapaśnika stał się piosenkarzem i spełnił największe marzenie: wydał płytę, na co musiał wziąć kredyt w banku!

Dziś do hitu Tak Blisko Rafał Brzozowski tańczy sambę.Beata Tyszkiewicz
: "Mnie się wydaje, że takie postępy pan zrobił... Jest postęp w stosunku do próby nawet"

Michał Malitowski: "Rzeczywiście było blisko partnerowania i twojej partnerki - super. Ale jednak jest troszeczkę dalej, jeśli chodzi o istotę tej samby"

Oceny jury:

Grabowski: 9, Pavlović: 7, Tyszkiewicz: 9, Malitowski: 6. Razem 31 punktów.


KLAUDIA HALEJCIO I TOMASZ BARAŃSKI

Klaudia Halejcio pracuje w fundacji. Dzieci z fundacji nauczyły ją inaczej patrzeć na świat. Dlatego Klaudia wybrała piosenkę Kolorowy Wiatr z filmu Pocahontas. Tańczy do niej rumbę.Iwona Pavlović
: "Taki pierwszy dzisiaj pokaz, który zrobił takie wrażenie, pomijając kwestie techniczne... Zrobiło się tak słodko. Po prostu byliśmy w rumbie."

Andrzej Grabowski: "Rumba to taniec zmysłowy, to było rzeczywiście bardzo zmysłowe. Nie dosyć, że pani pięknie tańczy, to jeszcze pani posiada wdzięk. Wiem jedno, ja z panią już nigdy nie zatańczę, ponieważ bym szpecił"

Oceny jury:

Grabowski: 10, Pavlović: 8, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 7. Razem 35 punktów, czyli najwyższa dotychczas punktacja 4. odcinka Dancing With The Stars 2014!


ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO

Jako dziecko bardzo chciała tańczyć. Rodzice nie chcieli jednak posłać jej do szkoły baletowej. Tę stratę osładza jej piosenka z musicalu Grease, You're The One That I Want. Aneta Zając i Stefano Terrazzino tańczą do niej quickstepa.Beata Tyszkiewicz
: "Może właśnie to, że zawsze chciała pani tańczyć... Nie chciałabym, żeby państwo kończyli tańczyć. Jakoś za szybkoście skończyli"

Michał Malitowski: Jesteś najbardziej tajemniczą i subtelną kobieta w tym programie. To mnie pociąga. Nie pokazujesz tych emocji. Ja czekam na ten moment, aż tak wybuchniesz."

Oceny jury:

Grabowski: 9, Pavlović 5, Tyszkiewicz: 9, Malitowski: 7. Razem 30 punktów.


DAWID KWIATKOWSKI I JANIA LESAR


Dawid Kwiatkowski
wybrał piosenkę Price Tag, dzięki której wygrał swój pierwszy konkurs wokalny. Za pieniądze z wygranej kupił gitarę, z którą do dziś się nie rozstaje. Siedział z nią już na wielu murkach :) Do numeru Jessie J, Price Tag, Dawid Kwiatkowski tańczy dziś rumbę.Iwona Pavlović: "W sylwetce jest takich sześć linii. To tworzy pion. U ciebie niestety biodra poszły do tyłu, szyja do przodu. Ale jest magia!"

Andrzej Grabowski: "Przez trzy poprzednie tańce przyzwyczaił mnie pan do czegoś innego. Ja nie chcę powiedzieć, że jest źle, ale powiem: "Oj Dawidzie, Dawidzie, rumba gorzej ci idzie"

Punktacja jury:

Grabowski: 8, Pavlović: 9, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 7. 34 punkty. Jest nieźle! :)


NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT


Natalia Siwiec wybrała piosenkę Pink, Try. Piosenka kojarzy jej się z trudnym czasie w związku z Mariuszem, kiedy para rozstała się na jakiś czas. Po powrocie do siebie Natalia i Mariusz przeżyli drugą, szaloną miłość i wzięli ślub. Ten numer przypomina jej, że cały czas trzeba się starać.

Natalia siwiec i Jan Kliment
tańczą passo doble.Michał Malitowski
: "Dzisiaj olbrzymi postęp zrobiłaś. Ja jestem w szoku. Zrobiłaś kawał dobrej roboty. Twoje błędy mnie inspirują i postanowiłem swoją pierwszą dziesiątkę dać właśnie tobie"

Iwona Pavlović
: "Ja chciałabym złożyć wielki ukłon do Jana za choreografię. Jest tak duża różnica! Mogłabym nawet dać dziesiątkę, choć te nóżki są słabiutkie. Passo doble było twoim tańcem!"

Andrzej Grabowski: "Pani Natalio, passo doble to taniec hiszpański - corrida i tak dalej. Pani była dzisiaj bykiem!"

Oceny jury:

Grabowski: 9, Pavlović: 7, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 10. Razem 36 punktów!! Natalia Siwiec nigdy dotąd nie dostała tyle punktów!


JACEK ROZENEK I MAGDALENA SOSZYŃSKA-MICHNO


Piosenka Time Of My Life z filmu Dirty Dancing kojarzy mu się z dawną miłością. Nie, nie chodzi o Małgorzatę Rozenek... ;) Jacek Rozenek tańczy do tego utworu sambę.Beata Tyszkiewicz: "Pan należy do takich gentlemanów, z którym kobieta ma taką niesamowitą osłonę. Myslę, że w tańcu jest taka sytuacja, że tańczy pan z zawodową tancerką. Wolałabym, żeby pan tańczył z kim innym, bo panu tego brakuje"

Andrzej Grabowski
: "Panie Jacku, pan może być tancerzem!"

Iwona Pavlović: "Jacku, czy ty z Natalią dzisiaj trenowałeś i zamieniłeś się z nią na nogi? Te nóżki były bidulki dzisiaj, w ogóle rytmu nie wystukiwały!"

Grabowski: 8, Pavlović: 4, Tyszkiewicz: 8, Malitowski: 6. W sumie 26 punktów.

Po wszystkich występach konkursowych na 1. miejscu Natalia Siwiec i Jan Kliment! Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk na ostatnim.


Po wszystkich tańcach konkursowych i przerwie reklamowej na scenie 4. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 2014 gwiazda wieczoru: Katie Melua z hitem Nine Million Bicycles.
Czas na wyniki po głosowaniu telewidzów!

1. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
2. Piotr Gruszka i Nina Tyrka
3. Joanna Moro i Rafał Maserak
4. Natalia Siwiec i Jan Kliment
5. Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska
6. Dawid Kwiatkowski i Jania Lesar.
7. Aneta Zając i Stefano Terrazzino.

Jacek Rozenek i Karolina Szostak zagrożeni...

Program Taniec z Gwiazdami 2014 opuszczają Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk! Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno zostają!

@Enka
komentarze
Hotplota News

Friends Justina Biebera MEGA gorąco przyjęte przez fanów! Zobaczcie reakcje!

Jeśli Friends Justina Biebera to przeprosiny za odwołane koncerty, zostały gorąco przyjęte!

Gra o Tron 7: Dlaczego Jon Snow nie nosi czapki w taki mróz? Kitowi Haringtonowi marznie głowa!

Kit Harington nie ukrywa, że bardzo chciałby mieć czapkę, gdy kręci na Islandii.

Taylor Swift przekazała pieniądze organizacji pomagającej ofiarom napaści seksualnej!

Taylor Swift nie zatrzymuje się na zwycięskim procesie. Chce pomóc też innym kobietom.

Kim Kardashian opowiada o Kendall Jenner, a ta… milczy! Ma dość rodzinnego show?

Kendall Jenner wyraźnie nie ma ochoty uczestniczyć w zwierzeniach swoich sióstr.

Natalia Siwiec wygadała się i potwierdziła płeć dziecka? Powiedziała coś jeszcze...

Natalia Siwiec złożyła ważną deklarację i... wygadała się w kwestii płci dziecka?

wczytaj więcej artykułów