Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Natasza Urbańska, Escamillo! Teledysk pobije słynne Rolowanie? - "Skomentuj!"

Natasza Urbańska, Escamillo! Teledysk pobije słynne Rolowanie?


RSS 17/01/2014 13:16 Komentarze

Natasza Urbańska idzie za ciosem! Teledysk Rolowanie okazał się wielkim sukcesem - teraz o Nataszy piszą wszyscy. I znów będą pisać, bo oto nadchodzi jej kolejne video, Escamillo!

Natasza Urbańska idzie za ciosem! Teledysk Rolowanie okazał się wielkim sukcesem - teraz o Nataszy piszą wszyscy. I znów będą pisać, bo oto nadchodzi jej kolejne video, Escamillo!

>>> Natasza Urbańska: Tekst piosenki Rolowanie analizowany przez... Profesora Bralczyka!


Janusz Józefowicz bierze sprawy w swoje ręce!

Skąd wiemy, że i o tym teledysku będzie głośno? To proste! Reżyserią video do piosenki Escamillo zajmie się osobiście Janusz Józefowicz! Będzie hit. Przypomnijmy, że sukces klipu Rolowanie to między innymi właśnie jego zasługa.Piosenkę Escamillo widzowie Polsatu mogą pamiętać z koncertu sylwestrowego. Czym tym razem zaskoczy Natasza Urbańska w swoim nowym video? Janusz Józefowicz zdradził kilka szczegółów w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy: - Escamillo to opowieść o kobiecie, kochającej miłością dziką, nieokiełznaną, szaloną [...] Każda z piosenek na płycie "ONE" to historia innej kobiety, w którą wciela się Natasza.

OK. Zrolowanym hydraulikiem na bekstejdżu już była. Kogo obstawiacie tym razem?komentarze
Hotplota News

Rihanna i Lewis Hamilton RAZEM na Babradosie! Jednak mają romans?

Rihanna ostatnio twerkowała na platformie podczas Kadooment Day na Barbadosie! A za nią stał... Lewis Hamilton! Przypadek? Raczej romans! ;)

Ewa Chodakowska tańczy w bikini! Ma seksowne nie tylko ciało, ale też ruchy!

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie swoją pupą, która tym razem nie tylko seksownie wygląda, ale też całkiem ponętnie się rusza! ;)

Doda: ŚLUB coraz bliżej? Doda i Emil Haidar kupują apartament! Wydadzą na niego 3 miliony!

Niektórzy mówią, że wspólne mieszkanie bardziej „wiąże” dwoje ludzi niż ślub … W tym przypadku będzie podobnie? ;)

Taylor Swift: Nowy singiel z płyty 1989 wybrany! Sprawdź, która piosenka niedługo będzie HITEM!

  Taylor Swift pochwaliła się na Twitterze, która piosenka została wybrana na jej najnowszy singiel! Taylor Swift: Sesja dla Vanity Fair jest sexy? A może Caitlyn Jenner wyszła lepiej? ;) Po sukcesie piosenki i teledysku "Bad Blood" Taylor Swift nie próżnuje, tylko piosenkarka od razu wzięła się do pracy! ;) Taylor Swift pochwaliła się dziś na Instagramie, która piosenka została wybrana na jej kolejny singiel. Tym razem płytę Taylor Swift 1989 będzie promować piosenka "Wildest Dreams"! Już nie możemy doczekać się teledysku do tej piosenki! Ciekawe, czy w clipie do "Wildest Moments" Taylor Swift będzie wyglądać tak pięknie, jak w nowej sesji dla Vanity Fair. A może w teledysku do najnowszego singla Taylor Swift pojawi się sam Calvin Harris?! To dopiero byłby HIT! ZRÓB jedno ZDJĘCIE, pojedź na WAKACJE warte 6 000 zł! Jak uważacie, Taylor Swift podjęła dobrą decyzję? Czy jednak inna piosenka z płyty 1989 lepiej nadaje się na singiel?

Kylie Jenner promuje nową piosenkę Justina Biebera!

Jak myślicie, "what does it mean"?

wczytaj więcej artykułów