Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Fidget Spinner: Co to jest? Niska cena - mnóstwo zabawy! - "Skomentuj!"

Fidget Spinner: Co to jest? Niska cena - mnóstwo zabawy!


RSS 07/06/2017 04:57 Komentarze

Fidget Spinner podbija świat! Polska także dołącza do krajów, w których obrotowa zabawka staje się prawdziwym hitem! Co to jest i gdzie ją kupić?

Zdjęcie z artykułu: Fidget Spinner: Co to jest? Niska cena - mnóstwo zabawy! Fidget Spinner - co to jest i jak działa; youtube.com
Ilustracja do artykułu Fidget Spinner: Co to jest? Niska cena - mnóstwo zabawy!

Fidget Spinner podbija świat! Co to jest i jak działa? Gdzie kupić Fidget Spinner i po co go wymyślono?

Na punkcie obrotowej zabawki o nazwie Fidget Spinner zwariowali uczniowie amerykańskich szkół, studenci, maklerzy, dziennikarze, a wkrótce także niektóre gwiazdy Hollywood. W czym tkwi fenomen tego gadżetu? Co to jest Fidget Spinner, jak działa i dlaczego stał się taki popularny?

Zobaczmy, co wiemy o hicie zza oceanu cheeky

FIDGET SPINNER - CO TO JEST?

Fidget Spinner to prosta w konstrukcji obrotowa zabawka, która (przynajmniej zdaniem pomysłodawców) pomaga opanować stres. Używanie Fidget Spinnera ma podobno pomagać w skupieniu się - właśnie dlatego zabawka tak szybko zyskała popularność wśród uczniów amerykańskich szkół.

Naukowcy są podzieleni w kwestii cudownych właściwości odstresowujących, jakimi rzekomo odznacza się Fidget Spinner. Jedni twierdzą, że to idealny gadżet dla dzieci i dorosłych mających problemy ze skupieniem, a nawet skuteczna pomoc w terapii ADHD. Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie - część naukowców uważa, że nie ma na to żadnych dowodów, a wszystkie opowieści o cudownych właściwościach Fidget Spinnera to wyłącznie chwyt marketingowy.

Podejrzewamy, że prawda jak zwykle leży gdzieś pośrodku... cheeky

FIDGET SPINNER - JAK DZIAŁA?

Jak działa Fidget Spinner? W gruncie rzeczy jest on bardzo prosty w budowie. "Sercem" zabawki są łożyska, które sprawiają, że wprawiony w ruch gadżet kręci się długo i swobodnie wokół własnej osi.

Fidget Spinnet może być wykonany z plastiku (najtańsze wersje) albo z drewna lub metalu. Zabawki dostępne są w przeróżnych kombinacjach kolorystycznych. Na ogół ich rozmiar nie przekracza 6,5-9 cm.

FIDGET SPINNER - GDZIE KUPIĆ?

Gdzie kupić Fidget Spinner? W Polsce najłatwiej znaleźć zabawkę na Allegro - ceny gadżetu wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Jeśli nie spieszy Wam się z zakupem, możecie też spróbować nabyć Fidget Spinner za pośrednictwem popularnego chińskiego serwisu AliExpress. Tu Fidget Spinner można kupić już za niewiele ponad dolara i to z darmową przesyłką do Polski! Jest jedno "ale" - na przesyłkę możecie poczekać nawet dwa miesiące indecision

FIDGET SPINNER - JAK UŻYWAĆ?

Co można zrobić z Fidget Spinnerem? Sztuczki z użyciem tego gadżetu to ocean możliwości. W serwisie YouTube znajdziecie mnóstwo filmów z przeróżnymi trickami. Fidget Spinner można podrzucać, przekładać, przerzucać z ręki do ręki...

Zresztą zobaczcie sami!

 

 

 

 

 

 

Fidget Spinner jest lepszą zabawką niż to, co wybrali dla siebie bohaterowie filmu #SELFIE – jest bezpieczny, nikomu nie szkodzi, więc jego używanie nie powinno mieć większych konsekwencji. W produkcji #SELFIE jedna zła decyzja doprowadziła jednak do tragedii. Co się stało? Zobaczcie:

 

komentarze
Hotplota News

The Voice Kids: Castingi ruszają! Kiedy i gdzie się odbędą? [HARMONOGRAM]

Znamy szczegóły dotyczące programu The Voice Kids! Castingi odbędą się już niebawem. Sprawdźcie szczegóły :) 

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę! Było ostre cięcie? Zobaczcie! [FOTO]

Piosenkarka pochwaliła się swoją nową fryzurą w sieci! Jak wygląda? 

Gwiazdy, które nie piją alkoholu! Wyglądają i czują się z tym świetnie!

To sekret ich zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia!

Bliźniaki George’a Clooneya odziedziczą prawdziwą FORTUNĘ! O jakich kwotach mowa?

Kwoty są oszałamiające!

Doda TRACI SŁUCH! Zrezygnuje z występów? „Mam 40 procent utraty słuchu”

Gwiazda w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że ma problemy ze słuchem!

wczytaj więcej artykułów