Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
EUROWIZJA 2017: Rosja NIE WEŹMIE udziału w konkursie! Eurowizja 2017 bez Rosji! - "Skomentuj!"

EUROWIZJA 2017: Rosja NIE WEŹMIE udziału w konkursie! Eurowizja 2017 bez Rosji!


RSS 13/04/2017 23:10 Komentarze

Rosyjska kandydatka Julia Samojłowa już oficjalnie nie zaśpiewa na Eurowizji 2017! Przeczytaj oświadczenie Europejskiej Unii Nadawców!

Zdjęcie z artykułu: EUROWIZJA 2017: Rosja NIE WEŹMIE udziału w konkursie! Eurowizja 2017 bez Rosji! Eurowizja 2017 - Rosja - Julija Samojłowa - Flame Is Burning; YouTube.com/Андрей Агашин
Ilustracja do artykułu EUROWIZJA 2017: Rosja NIE WEŹMIE udziału w konkursie! Eurowizja 2017 bez Rosji!


Kandydat Rosji na Eurowizję 2017 zniknął oficjalnej strony konkursu! To już pewne – Rosja nie weźmie udziału w konkursie Eurowizji 2017!

Udział Rosji w Eurowizji 2017 od samego początku stał pod znakiem zapytania. Wszystko dlatego, że rosyjska kandydatka na Eurowizję 2017 – Julia Samojłowa – ma zakaz wjazdu na Ukrainę. Ukraińskie służby wydały zakaz po tym, jak artystka występowała na terenie Krymu po tym, jak w 2015 roku został zajęty przez Rosjan. Zgodnie z ukraińskim prawem, przebywała tam nielegalnie i tym samym otwarcie poparła aneksję Krymu przez Rosję.

Ponieważ Rosja na konkurs nie miała zamiaru wystawiać innego kandydata, ostatecznie nie wystąpi na Eurowizji 2017. Rosyjska telewizja publiczna Channel One nie pokaże również konkursu.

>> EUROWIZJA 2017: Ukraina WYKLUCZONA z konkursu za zakaz wjazdu dla Samojłowej?

Na stronie Eurowizji 2017 pojawiła się oficjalna informacja, w którym Europejska Unia Nadawców oświadczyła, że Rosja nie weźmie udziału w Eurowizji 2017.

„W związku z oficjalną informacją, że rosyjska kandydatka na Eurowizję 2017, Julia Samojłowa, nie uzyska zgody na podróż do Kijowa, by wziąć udział w Eurowizji 2017, Europejska Unia Nadawców zaproponowała Channel One dwa alternatywne rozwiązania, by znaleźć sposób, który pozwoli Rosji na kontynuowanie swojego udziału w tegorocznym wydarzeniu. Te propozycje to udział transmitowany przez satelitę lub zmiana kandydata na takiego, który będzie mógł legalnie wjechać na teren Ukrainy. Niestety obydwie propozycje zostały przez Channel One odrzucone i oświadczyli oni, że będą transmitować konkursu Eurowizji 2017. Niestety oznacza to również, że Rosja nie będzie mogła wziąć udziału w tegorocznym konkursie. Bardzo chcieliśmy, by wszystkie 43 kraje wzięły udział w Eurowizji 2017 i zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, by to osiągnąć”
 


Jednocześnie decyzję Ukrainy o podtrzymaniu zakazu wjazdu dla rosyjskiej kandydatki na Eurowizję 2017 Julii Samojłowej, potępił przewodniczący Europejskiej Unii Nadawców, Frank Dieter Freiling.

Eurowizja 2017 bez Rosji - Co sądzicie o sporze Rosji i Ukrainy? Czy Eurowizja to dobre miejsce na takie konflikty?
 

Zdjęcie z artykułu: EUROWIZJA 2017: Rosja NIE WEŹMIE udziału w konkursie! Eurowizja 2017 bez Rosji! Eurowizja 2017 - Rosja - Julija Samojłowa - Flame Is Burning; YouTube.com/Андрей Агашин
Ilustracja do artykułu EUROWIZJA 2017: Rosja NIE WEŹMIE udziału w konkursie! Eurowizja 2017 bez Rosji!

 

komentarze
Hotplota News

Kylie Jenner chce wykorzystać Travisa Scotta? „Kazał jej usunąć Tygę ze swoich profili w internecie!”

Travis Scott obawia się, że Kylie Jenner chce się nim posłużyć w zemście na Tydze!

Gra o Tron 7: Język Dothraków przedmiotem na uczelni wyższej! Studenci będą uczyć się języka z GoT!

A wykładać będzie sam jego twórca!

Johnny Depp jako Jack Sparrow w Disneylandzie! Tak ratuje budżet?

Johnny Depp zaskoczył wszystkich turystów! Zobacz video!

Najlepsza fucha świata? Fryzjer Jaya Z! Wyjaśniamy, dlaczego!

Podróże po świecie, znani znajomi… a wszystko dzięki fryzjerskim umiejętnościom!

Taniec z gwiazdami 2017: Pary razem z... RODZINAMI! Odcinek z 28.04 jest wyjątkowy!

Odcinek programu Taniec z Gwiazdami z 28 kwietnia jest wyjątkowy. Zobaczcie, dlaczego!

wczytaj więcej artykułów