Eska Cinema
 
| 12:48 19.06.2017

Wichry wojny – 3 odcinek: Pug spotka się z Duce, by ratować Europę! Serial online i w tv

fot. EAST NEWS
Wichry wojny – 3 odcinek to dalsze losy Puga, Rhondy i ich dzieci. Bohaterowie z różnych perspektyw będą patrzyli na rozpoczynającą się II wojnę światową i postanowią jej zapobiec! Czy już wiecie, gdzie oglądać wojenny serial online i w tv?

Wichry wojny – 3 odcinek ukaże kolejne próby Amerykanów, zdecydowanych na wszystko, byle tylko powstrzymać wybuch wojny. Tym razem Pug Henry będzie towarzyszył pokojowemu wysłannikowi udającemu się z misją dyplomatyczną do Włoch. Obaj mężczyźni w nowym odcinku serialu Wichry wojny spotkają się z Duce, dyktatorem i sojusznikiem Hitlera, jednak niewiele będą mogli osiągnąć… Tymczasem Rhonda, żona Puga, będzie nudziła się życiem w Berlinie. Z tego powodu z entuzjazmem zareaguje na wieść o polowaniu mającym się odbyć w posiadłości bogatego bankiera. Jej entuzjazmu w nowym odcinku serialu Wichry wojny nie będzie podzielał Pug, świadomy, że bogactwo mężczyzny wynika z wielkiej tragedii Żydów. Bohaterowie staną zatem wobec wyjątkowo trudnych decyzji!

Wichry wojny – zwiastun

Wichry wojny online i w telewizji?

Nowy odcinek serialu Wichry wojny będzie można obejrzeć w poniedziałek 26 czerwca o 20:20 w TVP 1 oraz w ramach powtórki w środę 28 czerwca o 0:20. Niedługo po telewizyjnym debiucie nowy odcinek serialu Wichry wojny będzie można zobaczyć także w internecie. Wichry wojny online zostaną udostępnione na vod.tvp.pl. Chociaż amerykańska produkcja w polskiej wersji językowej ma składać się tylko z 7 odcinków, warto zwrócić na nią uwagę, bo należy do klasyków telewizji. Wichry wojny zdobyły 2 nagrody Emmy i 4 nominacje do Złotego Globu, a w głównych bohaterów wcielają gwiazdy: Robert Mitchum, Ali MacGraw i Ben Murphy. Niektórym może jednak nie spodobać się to, jak Wichry wojny ukazują Polskę…

Wichry wojny – czekając na nowe odcinki

Jeżeli jesteście fanami produkcji rozgrywających się w czasie II wojny światowej, już teraz obejrzycie serial Dywersanci na eskaGO! Szokująca produkcja ukazuje historię agentów, którzy przeprowadzają akcje tuż za linią wroga. Ryzykują życiem, by zakończyć wojnę! Cztery trzymające w napięciu epizody pomogą Wam przetrwać czas do premiery nowego odcinka serialu Wichry wojny!