Eska Cinema
 
| 12:02 19.06.2017

Shadowhunters s02e13 – Podziemni szykują powstanie! Będą ofiary! [nowy odcinek online]

fot. Freeform / youtube.com
Shadowhunters s02e13, nowy odcinek serialu na podstawie Darów Anioła, ma upłynąć pod znakiem rozwijającego się konfliktu, bo Łowcy właściwie sami doprowadzą do powstania Podziemnych! Jak do tego dojdzie? Zobaczcie zwiastuny i sprawdźcie, gdzie oglądać nowy odcinek online!

Shadowhunters s02e13 od samego początku ma zaskakiwać! Łowcy odkryją bowiem, że kilku z nich zostało zabitych w wampirzo-wilkołaczym ataku i zaczną podejrzewać, że w Podziemiu szykuje się powstanie. Postawieni pod ścianą, w odcinku Shadowhunters s02e13 zareagują więc bardzo gwałtownie, a kontrowersyjne metody Instytutu doprowadzą do prawdziwego buntu. To z kolei odbije się na osobistych relacjach bohaterów. W nowym odcinku Shadowhunters s02e13 Jacob zostanie uwięziony, Alec zażąda od Magnusa testu DNA, zaś Jace wda się w bójkę z Maią.

Shadowhunters s02e13 online i w tv. Gdzie oglądać?

Nowy odcinek Shadowhunters s02e13 w amerykańskiej telewizji Freeform będzie miał oficjalna premierę w poniedziałek 19 czerwca. Polscy fani serii Dary Anioła epizod Shadowhunters s02e13 obejrzą już następnego dnia! Chociaż serialu Shadowhunters nie emituje żadna polskojęzyczna telewizja, nowy odcinek s02e13 zostanie udostępniony legalnie w internecie. Shadowhunters s02e13 online będzie można znaleźć w serwisie Netflix, jednak dostęp do niego będzie płatny. Aby obejrzeć Shadowhunters s02e13 online, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Netfliksa – opłacać abonament albo korzystać z darmowej wersji próbnej. Jeżeli znajdziecie Shadowhunters s02e13 online za darmo, będzie to najpewniej nielegalna kopia tego odcinka.

Shadowhunters s02e13 – zwiastuny:

  •  

Shadowhunters s02e13 – przed premierą:

Jeżeli dłuży Wam się oczekiwanie na Shadowhunters s02e13 kolejne odcinki produkcji, cieszcie się najlepszym kinem i serialami na eskaGO! Magia, romanse, niebezpieczeństwa – to i jeszcze więcej możecie oglądać już dziś! Wystarczy kliknąć!