Eska Cinema
 

Dynastia – zwiastun z gwiazdą Pamiętników wampirów! Kiedy premiera Dynasty s01e01?

fot.The CW Television Network / youtube.com
Dynastia – zwiastun zapowiada powrót kultowej serii, ale chociaż tytuł jest ten sam i bohaterowie nazywają się tak samo, dużo się zmieniło! Kiedy Dynasty s01e01? Gdzie oglądać? Zobaczcie trailer i sprawdźcie, jak w roli Cristal prezentuje się gwiazda serialu Pamiętniki Wampirów!

Dynastia – zwiastun już jest i… zaskakuje! Nowa wersja kultowego serialu jesienią trafi na antenę amerykańskiej telewizji The CW i już teraz można powiedzieć, że oddaje charakter swoich twórców. Za powstanie nowego serialu Dynastia odpowiadają bowiem nie tylko twórcy oryginalnej serii sprzed lat, ale także producenci Plotkary. Oznacza to, że chociaż w nowym serialu Dynastia nie zabraknie intryg, dramatycznych zwrotów akcji i kontrowersji, duże znaczenie będzie miał także humor. W nowym serialu Dynastia największe znaczenie będą miały dwie kobiety: Fallon Carrington, pewna siebie córka miliardera, oraz Cristal, jej przyszła macocha – latynoska. Obie będą chciały dominować, zaczną zatruwać sobie życie i utrudniać nawet najłatwiejsze decyzje. W roli Cristal zobaczymy Nathalie Kelley, która ostatnio zasłynęła jako Sybil w produkcji Pamiętniki Wampirów. Niestety, na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy nowy serial Dynastia będzie obejrzeć w Polsce. Trudno także przewidzieć, z ilu odcinków będzie składała się nowa Dynastia.

Dynastia – zwiastun z gwiazdą Pamiętników Wampirów

Dynastia – czekając na premierę Dynasty s01e01

Czekając na premierę pierwszego odcinka nowego serialu Dynastia, oglądajcie najlepsze filmy i seriale online na eskaGO! Zobaczcie, jak inni bohaterowie radzą sobie z romansami, intrygami i rodzinną rywalizacją oraz czy w każdym kraju miłości bywają tak samo trudne! Nie tylko bohaterowie Dynastii mierzą się z życiowymi dramatami!