Chleb pod maską auta

i

Autor: H.S

Ciekawostki

Znalazłeś kromkę chleba pod maską auta? To może zwiastować poważne problemy

Właściciele aut muszą pamiętać o regularnym przeglądzie, sprawdzaniu poziomu oleju czy płynu chłodniczego. Podczas otworzenia maski możecie znaleźć tam niespodziankę. Co oznacza chleb pod maską samochodu? Co oznacza gołąb pod maską? To może zwiastować poważne problemy z pojazdem.

Samochód to schronienie dla wielu zwierząt

Nie od dzisiaj wiadomo, że ciepło i możliwość schronienia w samochodzie powoduje to, że zwierzęta do nich lgną. Nie zawsze jednak to może być problem. W niektórych przypadkach pod autem może się schować kot. Wtedy wystarczy zajrzeć pod samochód i go przepędzić, gdy chcemy gdzieś pojechać. Niepokojące może być to, gdy pod maską samochodu znajdziemy kromkę chleba lub gołębia. Co oznacza chleb pod maską samochodu? Wyjaśniamy.

Incydent wyborczy w Trzciannem. Jazda na masce samochodu

Co oznacza chleb pod maską samochodu?

Znalazłeś chleb pod maską swojego samochodu i nie wiesz co to oznacza? Może to być dopiero początek problemów. Jak się okazuje zwinne kuny ukrywają pokarm właśnie pod maską samochodu. Czasem mogą przynieść gołębia lub inne zwierzę. Jak już wcześniej wskazaliśmy, samochód jest schronieniem dla małych istot. Przynoszony pokarm ma zapewnić kunom pożywienie. Niestety nie zawsze kończy się wyciągnięciem kromki chleba. Jeden z naszych czytelników podzielił się swoją historią.

- Mam nowy samochód z salonu i bardzo o niego dbam. Regularnie otwieram maskę samochodu, jednak dopiero niedawno (chyba w marcu) zrobiłem to po zimie. Nie spodziewałem się, że napotkam tam martwego gołębia i kilka kromek chleba. Co więcej, musiałem zlecić czyszczenie, ponieważ ptak był w częściach. Musiałem też zainstalować urządzenie, które odstraszy kuny. Dobrze, że tylko na czyszczeniu się skończyło - powiedział dla Eska Zielona Góra News, pan Robert, zielonogórzanin.

Kuny podczas wchodzenia pod maskę samochodu mogę przegryźć ważne przewody, które umożliwiają prawidłową prace silnika. Zrób to, a będziesz miał szkodniki z głowy. Tego zapachu nienawidzą! 

Zobacz też: Samochody pod wodą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Sonda
Czy znalazłeś/-aś kiedyś kromkę chleba pod maską samochodu?