Winobranie 2023

Winobranie 2023. Z roku na rok jest coraz drożej?! Jakie są dokładne ceny w lunaparku? Tak drogo jeszcze nie było [zdjęcia]

Fani kolejek górskich podczas Winobrania 2023 w Zielonej Górze po raz kolejny mogą z nich skorzystać. Chociaż jest ich od wybory do koloru, to trudność pojawia się przy kasie. Gdy przychodzi do zakupu biletu wielu chętnych rezygnuje. Dlaczego? Ceny są wysokie. Ile kosztują atrakcje w lunaparku? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii zdjęć.

Winobranie 2023. Największe Święto Wina w Polsce. Kiedy?

Od 9 do 17 września Zielona Góra zmienia się w prawdziwą stolicę wina! To tu odbywa się Największe Święto Wina w Polsce. Lokalni wystawcy sprzedają swoje wina. Dzieci chętnie korzystają z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Pokazy taneczne czy lunapark, jest chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi. Jednak to rodzice łapią się za głowę, gdy widzą ceny w lunaparku. Dlaczego? 

Wesołe Miasteczko na Winobraniu 2023 w Zielonej Górze

Lunapark po raz kolejny zawitał do Zielonej Góry na Winobranie. Dwie nowe atrakcje licznie zachęcają zielonogórzan i turystów do korzystania z nich. Piękna pogoda także nie opuszcza. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za poszczególne atrakcje w 2023 r. w lunaparku. 

Ceny w Wesołym Miasteczku zwalają z nóg?! Ile w tym roku trzeba zapłacić za atrakcje?

Lubuskie. Przyporządkuj zabytek do miasta. Sprawdź się w prostym quzie. Prawdziwy Lubuszanin zdobędzie 10 punktów

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się Willa Emila Kollatschny’ego widoczna na zdjęciu?
Willa Emila Kollatschny’ego w Drezdenku