Wielkie otwarcie iSpot w Focus Mall. Przyjdź i wygraj Apple Watch SE!

2022-01-27 5:00
Wielkie otwarcie iSpot w Focus Mall. Przyjdź i wygraj Apple Watch SE!
Autor: mat. prasowe Wielkie otwarcie iSpot w Focus Mall. Przyjdź i wygraj Apple Watch SE!

To będzie wydarzenie, którego nie można przegapić. Trwa wielkie odliczanie do otwarcia nowego salonu iSpot Focus Mall Zielona Góra. Na wszystkich, który w dniach 29-30 stycznia odwiedzą salon, czekają wyjątkowe promocje i mnóstwo atrakcji, w tym wielki wyścig o Apple Watch SE i inne atrakcyjne nagrody.

W salonach iSpot klienci znajdą pełną gamę produktów Apple. W wyjątkowej przestrzeni, klienci mogą przetestować i poznać takie urządzenia jak MacBook, iPhone, iPad, czy Apple Watch, dzięki pomocy wykwalifikowanych doradców poznać obsługę MacOS i iOS oraz dedykowanych dla tych systemów aplikacji, a co najważniejsze - wybrać sprzęt w pełni dostosowany do własnych oczekiwań.

iSpot Focus Mall Zielona Góra to kolejny salon największego resellera Apple w Polsce. Z okazji otwarcia salonu, przygotowano dla klientów liczne atrakcje. Odwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji, m.in. iPhone 11 tańszy o 200 zł, iPad Pro tańszy o 500 zł, a MacBook Air tańszy aż o 600 zł.

Dla miłośników rywalizacji przygotowano wyjątkowy wyścig. Uczestnicy gry zmierzą się na Apple TV. Każdy uczestnik wygrywa, ale tylko najlepszy zdobywa wyjątkową nagrodę główną, czyli Apple Watch SE.

To jednak nie koniec atrakcji, które czekają na klientów zielonogórskiego salonu iSpot. Na klientów czekać będą liczne niespodzianki. Jakie? O tym będzie można przekonać się już w dniach 29-30 stycznia 2022 r., podczas wielkiego otwarcia iSpot Focus Mall, przy ul. Wrocławskiej 17 w Zielonej Górze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ispot.pl.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE