Tragedia pod Żarami. Nie żyją trzy osoby w tym 2-letnie dziecko

2022-12-13 17:34
Wypadek pod Żarami
Autor: KP PSP Żary

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi krajowej numer 27 w okolicach miejscowości Bieniów. Doszło tam to zderzenia dwóch pojazdów - osobowego z ciężarowym. Zginęły trzy osoby.

Zgłoszenie o wypadku lubuscy strażacy otrzymali tuż po godzinie 14:30. Na pomoc poszkodowanym wysłano natychmiast kilka zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że do zderzenia doszło na długim, prostym odcinku drogi pomiędzy Żarami a Nowogrodem Bobrzańskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym, jadącym od Nowogrodu Bobrzańskiego w kierunku Żar nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym.

Zderzenie było tak silne, że przednia część samochodu osobowego została całkowicie zgnieciona. Trzy osoby podróżujące tym autem zginęły na miejscu - w tym 2-letnie dziecko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają