To będzie już VII Winobranie na Winnicy Samorządowej

2022-09-20 6:56
winobranie
Autor: pexels.com

Jednak to nie koniec, bo połączone z Lubuskim Piknikiem Zdrowia i Profilaktyki. Kto chce wziąć udział w tych dwóch imprezach, może przyjechać 24 września do Zaboru.

To będą dwie imprezy w jednym dniu i jednym miejscu. Po pierwsze - kolejne już Winobranie na Winnicy Samorządowej. Całość w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze, początek o godzinie 12:00. W programie atrakcje dla dzieci, strefa gastronomiczna, jarmark winiarski. Około 13:30 korowód winobraniowy, później pokazy : tłoczenia winogron i wyciskania soku czy koncert.

Będzie też coś dla zdrowia. Na mieszkańców regionu będzie czekać miasteczko zdrowia, a w nim stoiska różnych placówek i instytucji ochrony zdrowia. Będzie można porozmawiać z przedstawicielami Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego, ​Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu-Obrzycach, Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie, Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze czy Narodowego Funduszu Zdrowia.

Całość w sobotę od godziny 12:00 do 16:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE