The Grand Tour zostało nagrane w Lubuskiem

i

Autor: Screen: https://www.instagram.com/p/CsQaVubthAH/; Screen: https://www.youtube.com/watch?v=QAOZxT-NWLY

Ciekawostki

The Grand Tour w Polsce. Słynny program nagrywano także w Lubuskiem! Gdzie dokładnie?

Tych Panów fanom czterech kółek chyba nie trzeba przedstawiać. Światowy program The Grand Tour zawitał do Polski. Już w 2022 r. było głośno na temat nagrywania kolejnych odcinków w naszym kraju. O województwie lubuskim za tą sprawą znów zrobiło się głośno. Dlaczego?

The Grand Tour. Co to takiego?

Program The Grand Tour to słynne show motoryzacyjne. Produkcją zajmuje się Amazon oraz Brytyjczycy. Program prowadzony jest przez brytyjskich prezenterów, którzy dobrze są już znani widowni na całym świecie za sprawą talk-show Top Gear, są to:

  • Jeremy Clarkson,
  • Richard Hammond,
  • i James May.

W odcinkach The Grand Tour można zobaczyć ich specyficzne poczucie humoru przy prowadzeniu różnych samochodów. Nie brakuje także przygód czy nietypowych zadań, które muszą wykonać.

Clarkson, Hammond i May w Lubuskiem. Co tu robili?

W 2022 r. w sieci nie brakowało podejrzeń, że kolejny sezon The Grand Tour zostanie właśnie nagrany w Polsce. Clarkson, Hammond i May pojawili się w wielu miastach w Polsce. 16 czerwca 2023 r. został wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu The Grand Tour. Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Brytyjczycy odwiedzili Polskę! Gdzie dokładnie się pojawili? Co ciekawe województwo lubuskie także zostało docenione w tym wyjątkowym show!

The Grand Tour w Polsce. Nagrywano także w Lubuskiem!

To niesamowite wyróżnienie dla województwa lubuskiego. Popularny na całym świecie The Grand Tour nagrywał materiał do odcinków także w województwie lubuskim. Gdzie dokładnie?

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May pojawili się w Świebodzinie pod figurą Chrystusa Króla. Nie zabrakło także przejażdżki po zielonogórskich ulicach. Nie zabrakło emocji! Bowiem w Zielonej Górze, do hotelu Grape Town wniesiono samochód! Prezenterzy pojawili się także w Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu. Podczas odcinka można zobaczyć wiele lubuskich dróg i miejscowości, które mijane są po drodze.

Wszystkie odcinki nowego sezonu The Grand Tour dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Sonda
Czy znasz program The Grand Tour?