Dzięki tej aplikacji możesz porozmawiać z Bogiem

i

Autor: Canva Winnie Bruce; Screen textwith.me/jesus/

Sztuczna inteligencja

Ta aplikacja na smartfon umożliwi kontakt z Bogiem! Możesz porozmawiać z Hiobem, Maryją a nawet Szatanem!

Sztuczna inteligencja wciąż zaskakuje swoimi możliwościami. Tworzenie grafik, planów wycieczek czy planu wyremontowania mieszkania to nie wszystko. Teraz dzięki aplikacji na telefon możesz porozmawiać z Bogiem! O co chodzi?

Sztuczna inteligencja wkracza w kwestie duchowe?! 

Czy sztuczna inteligencja wkracza w kwestie duchowe? Odpowiedź może być dla niektórych bardzo szokująca. Otóż powstała specjalna aplikacja dedykowana dla marki Apple, która umożliwi zupełnie nowe możliwości względem praktykowania wiary. Użytkownicy iPhone'ów, iPad'ów czy Mac'ów po kilku kliknięciach mogą, dzięki sztucznej inteligencji porozmawiać z postaciami biblijnymi. Trwają pracę nad rozszerzeniem możliwości używania tego narzędzia także na innych urządzeniach, np. z Andoridem.

„Text With Jesus” to aplikacja, która jest narzędziem do refleksji i nauki, a nie zastępuje modlitwę czy osobistą wiarę" - czytamy na ich stronie. To tam użytkownicy mogą znaleźć wskazówki i inspirację. 

Boskie połączenie na wyciągnięcie ręki

Zaawansowana technologia AI pozwoli użytkownikowi w prosty sposób na rozmowę nie tylko z takimi postaciami jak Jezus Chrystus, Maryja, Hiob, Józef, Abraham, Izajasz czy Adam. Język tu nie gra roli, bowiem chat bot potrafi porozumieć się w niemal każdym z nich. Aplikacja pozwala także na rozmowę z Szatanem. Czy naprawdę można rozmawiać z Szatanem? Na stronie można znaleźć następujące wyjaśnienie "Szatan jest zawarty w aplikacji, aby zapewnić wszechstronne zrozumienie narracji biblijnych, odzwierciedlając rolę postaci opisaną w Biblii. Jednak interakcja z Szatanem jest domyślnie wyłączona i musi zostać włączona ręcznie przez użytkownika, jeśli zdecyduje się na interakcję z tą postacią. Ten wizerunek jest zakorzeniony w naukach chrześcijańskich, a użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoim kontaktem ze wszystkimi postaciami w aplikacji." 

Wersja rozszerzona aplikacji pozwala także na rozmowę z innymi postaciami biblijnymi, jaką jest np. Maria Magdalena.  

Grafiki stworzone przez sztuczną inteligencję. Pierwsza taka kolekcja w Europie

Sonda
Czy sztuczna inteligencja jest groźna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE