Szansa na 23 tysiące dofinansowania do własnej firmy! Lada moment rusza rekrutacja

2021-03-15 12:12
biznes
Autor: Pixabay.com

W środę 17 marca rusza nabór do projektu "Lubuski Biznes ma POWER". Całość koordynuje Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

O pieniądze mogą się starać mieszkańcy między 18 a 29 rokiem życia.

Projekt jest skierowany do mieszkańców województwa lubuskiego, którzy stracili pracę po 1 marca 2020 roku wskutek pandemii Covid-19.

Mówi Joanna Zielińska dyrektor biura OPZL-u w Zielonej Górze. Na mieszkańców którzy będą starać się o dofinansowanie czekają spotkania z ekspertami oraz szkolenia.

Taka osoba jest kierowana na spotkanie z doradcą zawodowym, psychologiem i jeśli wszystko jest w porządku to podpisuje umowę szkoleniową i bierze udział w profesjonalnych szkoleniach.

Rekrutacja do projektu ruszy w środę i potrwa do 6 kwietnia. W tej - pierwszej- edycji szansę na dofinansowanie będzie miało 50 osób.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w Waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Prototypy aut, które nigdy nie trafiły do produkcji | ESKA XD - Prosto z salonu #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają