Startuje majowy kiermasz książek w Norwidzie!

2022-05-09 8:16
książka
Autor: pexels.com

Do zgarnięcia książki, płyty winylowy oraz DVD za grosze! W zielonogórskim Norwidzie już dziś rozpoczyna się majowy kiermasz książek. W namiocie przed gmachem biblioteki będzie można znaleźć m.in. romanse, kryminały, albumy czy książki dla dzieci.

​Majowy kiermasz książek to już tradycja w zielonogórskim Norwidzie. W tym roku również przed gmachem biblioteki stanie namiot wypełniony po brzegi książkami, płytami DVD oraz winylami.

QUIZ: Czy jesteś gotowy na maturę 2022 z języka angielskiego?

Pytanie 1 z 8
4. Ile punktów można zdobyć na maturze z j. angielskiego?

Na tym kiermaszu mamy literaturę piękną polską i obcą, bajki dla dzieci, lektury, fanstatykę, romanse, kryminały, gry dla dzieci oraz płyty DVD i winylowe 

Mówi Małgorzata Jerzykowska z biblioteki. Większość sprzedawanych książek jest w naprawdę dobrym stanie, a więc to okazja do znalezienia prawdziwych perełek.

Książki są dokładane każdego dnia, a więc warto codziennie odwiedzać namiot w poszukiwaniu nowości. Kiermasz rozpocznie się dziś i potrwa do soboty. W dni robocze będzie czynny do 17, a w soboty od 10 do 14.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE