POWER szuka wolontariuszy - sprawdź się w marketingu!

2021-08-10 15:24
marketing
Autor: pixabay.com

Stowarzyszenie POWER zajmuje się aktywizacją zawodową mieszkańców województwa lubuskiego. Warto promować projekty, które zapewniają chętnym wielostopniową pomoc.

Stowarzyszenie POWER prowadzi projekty finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Ich uczestnicy przyznają, że dzięki nim radykalnie zmieniają swoje życie. Pomoc obejmuje doradztwo zawodowe czy opłacenie szkoleń i znalezienie stażu zawodowego oraz pracy.

Dzięki naszym projektom osoby bezrobotne mogą wejść na rynek pracy. Udział w projekcie polega na aktywizacji danej osoby poprzez szkolenia, a następnie zdobycie doświadczenia, a docelowo zatrudnienia. Są takie historie, że przyszła do nas pani, która smażyła naleśniki gdzieś w budce nad jeziorem, a porozmawiała z naszym doradcą zawodowym i teraz pracuje w studio tatuażu

- mówi Agnieszka Popławska ze Stowarzyszenia POWER.

Udział w projektach unijnych jest bezpłatny, a otrzymana pomoc może mieć dużu wpływ na życie mieszkańców naszego regionu. Stowarzyszenie nie ukrywa, że potrzebuje rąk do pomocy - właśnie w kwestii docierania z informacjami o projektach do potencjalnych zainteresowanych.

Te projekty leżą i czekają. Niestety nie mamy jeszcze bardzo rozwiniętej siatki komunikacyjnej, strony internetowej, więc nie tak łatwo dotrzeć nam do Lubuszan. Przydaliby nam się wolontariusze, którzy pomogliby to rozpromować. Organizuje się różne targi - można by otworzyć nasze stanowisko, rozdawać ulotki...

- dodaje Popławska.

Zarząd stowarzyszenia przygotowuje pewne zmiany i nastawia się na rozwój - nie wyklucza więc, że wolontariat w POWER może prowadzić do zatrudnienia w organizacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE